Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tradicionális az ünnepi menüd? fórum

Tradicionális az ünnepi menüd? (beszélgetős fórum)


1 2 3
30. Shukran (válaszként erre: 28. - Globus)
dec. 12. 14:57

Egyáltalán nem.

Én falusi lány voltam, van némi rálátásom ezekre a dolgokra.

Kérdezted, hogy hogyan készül, csak arra reagáltam.

29. tumbo2 (válaszként erre: 23. - Globus)
dec. 12. 14:55
a lányom is azért fél a hússütéstől,hátha nyers marad,pedig ennyi idős korára megtanulhatta volna. bár inkább zöldséges kajákat esznek.igaz én már 14 éves korom óta főztem,mert az anyám három műszakban dolgozott.drukkolok,hogy sikerüljön.
28. globus (válaszként erre: 25. - Shukran)
dec. 12. 14:53
Nekem minden kacsa egyforma. Dagonyázik a sárban, vedel és gágog. Farkát rázza 🙃
27. fincsi5 (válaszként erre: 22. - Tumbo2)
dec. 12. 14:52
Szerintem a régi kacsa kellene, ami már nincs. Minden műtápot eszik, én már a csirkét is csak forgatom.:((
26. globus (válaszként erre: 20. - Libikóka)
dec. 12. 14:51

Nekem már megyeget fel a pumpa, mert pont úgy jönnek, ahogy legrosszabb munkaidőre esik...azon spekulálok, hogy a kacsát megsüttetem mással, egy nap megmentve 😀 egyszerűbbeket meg tudom csinálni, ha itt lesznek, korán reggel vagy este.

Írtam bevásárlólistát erre a hétre és egyet utolsó napokra.

Hála a disznóölésnek, fagyasztóban tárolóhely semmi.

25. Shukran (válaszként erre: 17. - Globus)
dec. 12. 14:51

Hízott kacsát vegyél, csak annak jó az íze, és van zsírja is.

Ha tehetem, én is egy nagy lábasban kezdem sütni, egy kicsi vizet teszek alája.

Fedő alatt párolom, sütöm, a vége felé teszem a sütőbe, és a bőrös részét meggrillezem.

Isteni finom piros ropogós lesz, és így a húsa sem szárad ki.

Ezt a sütési formát az anyósomtól lestem el, mindig nagyon finom, ízletesre sikerül.

24. tumbo2 (válaszként erre: 23. - Globus)
dec. 12. 14:50
valami olyasmi,mivel vastag volt a lábos.én úgy csinálom,csak sózom,vizet rá,aztán mikor megpuhult a zsírjára sütöm.csak magában,se fokhagyma se semmi,csak a kacsa íze.a legtöbbször van annyi zsírja,amiben megsül,jó ropogósra.
23. globus (válaszként erre: 22. - Tumbo2)
dec. 12. 14:46

Konfitálta bő zsírban?

Én azt sem tudom, milyennek kell lennie, még sosem ettem. Legfeljebb leégek vele...

22. tumbo2 (válaszként erre: 17. - Globus)
dec. 12. 14:43
amilyen maradi vagyok,a nagyanyám sült kacsájának párja nem volt.ő is a tűzhelyen sütötte vaslábasban.próbálkoztam ilyen-olyan töltöttel,de nem igazán ízlett.talán kemence kéne hozzá,vagy nem tudom mi.
21. tumbo2 (válaszként erre: 17. - Globus)
dec. 12. 14:37
csak comb.egyszerű lábasban sütés,ha lesz kedvem a sütőben átpirítom.mi nem csinálunk faksznit. Janikovszky Éva?
20. libikóka (válaszként erre: 16. - Tumbo2)
dec. 12. 13:21
Már én is kiírtam napokra ,mit mikor.
19. apeeng (válaszként erre: 6. - Karmol)
dec. 12. 13:21
téged olvasni, kimondott kihívás...
18. apeeng (válaszként erre: 4. - Channa*)
dec. 12. 13:16
mintha a feleségem írta volna....
17. globus (válaszként erre: 16. - Tumbo2)
dec. 12. 13:02
Kacsa hogyan készül? Idén sütök először, házit. Már kiszemeltem választottamat szombaton.
16. tumbo2
dec. 12. 12:57
már teljesen belegabalyodtam.22,23,sütünk.25-én főzök a lányomnál,húsleves,rántott hús,sült kacsa,rakott csirkemell.hogy mindenki vihessen is magával.
dec. 12. 11:16
Nálunk egyedül a halászlé ami tradicionális :-) A többi étel egyáltalán nem az, ráadásul évente mást találok ki. Egyedül a 24-i desszert fix, a leves és a desszert közötti részt változtatgatom. Idén ráadásul 24-én - ha nem változik a program - akkor 9-en leszünk, 25-én pedig 15-en, amiből többen speciális diétát tartanak, úgyhogy fel van adva a lecke :-)
dec. 12. 10:59
Nálunk papa főzi a halászlevet, töltött káposztát. A menye rendeli a sültes tálakat, én viszem a süteményt cukrászdából. Nem szoktam főzni karácsonykor.
13. libikóka (válaszként erre: 1. - Fülemüledal)
dec. 12. 10:55

Van kb. 10-féle kaja amit mindenki szeret és karácsonyon kívül nem készítem, illetve nem olyan formában.,ebből válogatok.

Hagyományosnak nevezhetjük.

Káposztás étel idén nem lesz,,a halászlé váltja.

Elmarad a hortobágyi is,,,bár nem tudom nem idézek e elő lázadást😯😂de akkor már mindegy.

Stroganoff lesz helyette.

A sült helyett,, hagymás rostélyos.

12. libikóka (válaszként erre: 9. - Alnisa)
dec. 12. 10:41
Felét??:))akkor elég jó vagy.
11. bozsu55 (válaszként erre: 8. - Karmol)
dec. 12. 10:13
Próbáld meg érthetően.
10. Alnisa
dec. 12. 09:49

Kinek mi. Szüleimnél ebédre mindig halászlé volt, aranygaluskával. Este rántott hal, majonézesek, rizs. Aztán később már nem csak hal volt, hanem rántott hús, mivel nem mindenki szereti a halat.

Idén nem tudom, hogy lesz, mert anyukámat elveszítettük pár hete.... de ott leszünk apukámmal és főzünk, sütünk, hogy könnyebb legyen az ünnep.

A saját családomnak tervben van egy vega töltött káposzta, tejfölös harcsapaprikás. Sütinek lesz bejgli, sport szelet és tiramisu. Ezekből viszek a közös családi vacsira is.

dec. 12. 09:46
A felét nem értem annak, amit írsz...
8. Karmol (válaszként erre: 7. - Karmol)
dec. 12. 04:00
Es nincs "rendes" paprika, de a masikbol csecsot fozok.
7. Karmol (válaszként erre: 6. - Karmol)
dec. 12. 03:57
Fel doboz dianas cukrot bezabalaok, ha hazaertem.
6. Karmol (válaszként erre: 1. - Fülemüledal)
dec. 12. 03:55

Otthon ami csaladnak szokasa volt, a volt ferjemmel, amit epp kitalaltunk, de a barataink altalaban annyi kokot meg egyebet szoltak hozni, hogy soha nem ettunk meg. Egyedul leszartam, amikor az oribaribbal ertunk a szuleimtol, o szuleivevel bezsebeltet. Amikor koltoztem a hagyomabyis angolok ettunk, aztan a magyar barataimmal mindenki hoz kajat.

Iden csendes lesz. Par ora mulva vonatra ulok, es megint kibeleztek. Nincsenek nagy terveim.

dec. 12. 00:53
en szemely szerint mindig azt foziom amit a gyerekeim kernek.paella es hortobagyi palacsinta lesz az iden.es bejgli se lesz,mert senki nem szereti,de azert lesz mas edesseg persze.
dec. 11. 20:59

Mi a tradicionális menü?


Nem szeretek újítgatni, így idén is (én retrónak hívom) a néhány éve szokásos lesz.


Tehát, malac karajt és hekket sütök, illetve lesz halászlé, amíg marad addig nem főzök, ha elfogy, akkor jöhet a húsleves + rántotthús:D

Utána pedig a töltött káposzta. Méteres kalács, kókusztekercs és somlói.


Ezek kb. szilveszterig kitartanak és szilveszterkor újra sütök malacot és főzök lencsefőzeléket.

3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fülemüledal)
dec. 11. 19:51
Igen az. Úgy gondolom h a jól beváltat nem változtatom meg.
2. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fülemüledal)
dec. 11. 19:47
Általában tradicionális, de például a kacsa töltelékét változtatni szoktam, úgyszintén a lilakáposztát is (idén édeshagyma chutney-t teszek hozzá). Szóval mindig vannak apró változtatások, de az alap állandó.
dec. 11. 19:01
Vagy szoktál újítani?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook