Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Továbbtanulásról kérdeznék... fórum

Továbbtanulásról kérdeznék... (tudásbázis kérdés)

2010. júl. 8. 14:13
A kommunikátort fősulin végezted?
10. Tina87
2010. júl. 8. 11:14

Én andragógiára mentem volna, de nem jelentkeztem idén, most fejeztem be a felsőfokú kommunkátort.

Szerintem a régi érettséginek is van egy pontszámítási szabály és úgy át lehet számítani, ha jól tudom.

Nekem is van egy 3 éves lánykám, akit egyedül nevelek.

2010. júl. 8. 08:45
Hát ez az..a pszichológia, mint az, érdekel, de kozmetikus vagyok, és egy-egy vendég gondjának, bajának annyira a hatása alá kerülök, hogy napokra belém fészkeli magát...ráadásul gyermekpszichológia volt anno a cél, de épp tegnap volt szerencsém, egy 2 és fél éves kisfiúhoz, már bocsánat, de eléggé furcsa anyukával, és még mindig a hatása alatt vagyok annak, hogy a gyerek visitott, ahogy közelitettem az anyukához, mert anno végignézte, ahogy apuka megveri anyukát...és ez a nő mindezek ellenére ahogy viselkedett a kisfiúval....szóval dolgozni nem nekem való a pszichológia..
8. Burkuska (válaszként erre: 7. - 2ed619333f)
2010. júl. 8. 08:33

Azt válaszd,ami érdekel.DE ha van lehetőséged szerintem mindenképpen tanulj!

Én imádom az írást,riportokat készíteni,PR,engem ez vonzott. Közgazdász pl.sose tudnék lenni,mert nem érdekel:)

Pszichon én is gondolkodtam anno,most is érdekelni. Talán jövőre:)

7. 2ed619333f (válaszként erre: 6. - 2ed619333f)
2010. júl. 8. 08:30
Nah és avan egy négy éves kisfiam, elváltam, bár stabil és boldog kapcsolatban élek, de lehetőség és erőm szerint próbálnám egyedül megoldani, ami egyelőre lehetetlennek tűnik...igaz a párom azt mondta mindenben támogat, de ha igy van, akkor meg pláne olyan diplomát szeretnék, ami nem csak a fiókban lapul..
2010. júl. 8. 08:26
Igazából nem tudom...a szivem másfelé húzna, mint az eszem.Eléggé szerteágazó az érdeklődésem egyelőre,de álmokba sem akarom magam kergetni. Anno felvettek pszichológia szakra, de végül nem mentem..most onnantól kezdve az üzleti szakokig elég sok dolog érdekel..próbálok a hiány területek felé nézelődni...de eléggé nehéz..
5. Burkuska (válaszként erre: 4. - 2ed619333f)
2010. júl. 8. 08:18
Kommunikáció és médiatudomány,de ez nem szak függő. TE hová mennél?
4. 2ed619333f (válaszként erre: 3. - Burkuska)
2010. júl. 8. 08:13
És te milyen szakra jelentkeztél?
3. Burkuska (válaszként erre: 2. - 2ed619333f)
2010. júl. 8. 08:07

Szia!


Nem. Én külföldi érettségivel jelentkeztem fősulira 2008-ban. Simán felvettek. Csak akkor érettségizz újra,ha jobb jegyeket szeretnél,azaz több pontot elérni. Én is levelezős vagyok.

Sok sikert,ne hanyagold,kell manapság egy diploma:)

2010. júl. 8. 07:59
Ha 2000ben érettségiztem és jövőre egy esetleges főiskola vagy egyetem elkezdése szerepelne a terveim között, akkor a mai szabályok értelmében újra kellene érettségiznem?Mert akkor még nem ez a pontszámitási rendszer volt...ha levelezőre mennék, akkor is?
2010. júl. 8. 07:57
Továbbtanulásról kérdeznék...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook