Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Törökország-Bodrum fórum

Törökország-Bodrum (beszélgetős fórum)


2011. aug. 10. 10:30

Én 7.4-7.18-ig Gümbetben voltam.A szálloda,amit a Top 10-ből választottam,4* helyett még a 2*-ot sem érte el.Ez volt a Hotel Arinna,már nem is található a honlapjukon,mert azóta levették.A Grand Newportba költöztettek át,ez a szálloda tényleg 4*-os,gyönyörű,nagyon ízletesen főztek.Ezt a szállodát azoknak ajánlom,akik szeretik a stéget és a sok lépcsőt,ami a stégig és a szobákhoz vezet.Itt hiányoltam,hogy nincs a közelben bazár,vagy ahol esténként sétálni lehetett volna,ezért dolmussal tudtunk Bodrumba bemenni.Rengeteg itt a bazár,alkudni muszáj :-))))

Az előző hotelt leszámítva,jól éreztem magam :-))

2011. márc. 23. 17:10
Aki nyaralt Bodrumban, attól kérdezném: a tenger homokos vagy kavicsos? Mi is mennénk, melyik szállodában voltatok? A nagy szálloda vagy a kicsi ( 80 szobás ) a jobb? Mi a véleményetek? Köszi
2011. márc. 18. 10:18
Idén mi is tervezzük Törökországot ősszel. Jöhetnek még Bodrumon kívül is ajánlatok, tapasztalatok, bármi érdekelne engem is. Köszi
2011. márc. 17. 10:03

Szia :)

Én is voltam, és nagyon szép, egy része...az a rész ahova a turistákat viszik...a többi utcába ne sétálj :)

Amúgy rettentő jól lehet ott bolyongani, szép dolgokat láthatsz, és nem mellékesen a világ egyik csodája is ott található :)

2011. márc. 16. 20:57
Mi voltunk Bodrumban, de nem ebben a hotelben. Nagyon jó kirándulási lehetőségek vannak innen.
2011. márc. 16. 20:41

Sziasztok!

Töltötte a nyaralását már valaki Bodrumban a Grand newport hotelben? Tapasztalatokat, javaslatokat szeretnék kérni! Köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook