Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Alanya, Törökország fórum

Alanya, Törökország (beszélgetős fórum)


2011. aug. 23. 06:35
Mi nem béreltünk kocsit, két programra mentünk, mivel utolsó turnus voltunk, az egyik ajándék volt, a többit a hotelban töltöttük, nagyon jó hely volt, nagy saját strand, programok, étel-ital....nálunk homokos volt a strand.
22. bogi25 (válaszként erre: 21. - Zsuzso100)
2011. aug. 22. 19:52
See sight hotelbe megyünk. Béreltetek-e kocsit, robogót. Hogyan működik ez a buszos téma. Határátlépés, betegségek. Milyen volt a part? Nagyon kavicsos? Tulajdonképpen minden érdekel, ami eszedbe jut!
21. zsuzso100 (válaszként erre: 19. - Lilcsi1)
2011. aug. 12. 19:33

Én 2 éve voltam, nem tudom, mire lennél kíváncsi. Mi vízesést néztük meg, Sidét és Alanyát, eurót rendesen váltják mindenhol, nem kell külön váltogatni, egyedül a side-i múzeumba nem fogadták el, oda váltani kellett.

Pontosan mi érdekelne? Melyik hotelba mentek?

20. bogi25 (válaszként erre: 19. - Lilcsi1)
2011. aug. 12. 19:29
Szia! Én is érdeklődni szeretnék. Milyen volt Alanya? Mit tudsz ajánlani, tanácsolni?
2011. júl. 11. 17:47
Látom, hogy már kb 2 éve haldoklik a fórum, de azért csak írok ide, hátha valaki kompetens idetéved. Pénteken indulunk Alanyába. Tudnátok Nekem ötleteket, tippeket adni, hogy mit érdemes itt megnézni, mire kell figyelni ...stb. Köszönöm! (Már ha lesz aki a fórumra téved.)
18. o.andi
2009. nov. 10. 06:20
Imádom törökországot!
2009. okt. 21. 11:48
Feltettem a blogomba a nászutas képeket! (2009.08.24. Alanya, Törökország)
2009. szept. 10. 21:43

Sziasztok!


Vmi vélemény Töröko.-ról? Milyen volt a nyaralás?

2009. aug. 23. 09:24
Akkor várom majd a beszámolókat, mi egy hónapra rá megyünk!
14. CharLee (válaszként erre: 1. - Bibibabi)
2009. aug. 22. 13:30
Szia! Mi is 24-én indulunk bnőmmel Alanyába. Debrecenből indultok? Eddig csak annyi okosságot sikerült megtudni, hogy tényleg csak kinti irodákban éri meg programokat foglalni, de még nem tudom melyek érhetik meg. Melyik utazási irodával mentek és melyik hotelbe?Charlie
2009. aug. 14. 10:08

Szia!

Akkor majd beszámolok róla hogy milyen volt.

2009. aug. 12. 19:14
Mi szeptemberben készülünk.
2009. aug. 10. 08:19
Én szeretem a zöldséget is, a húst is. Kíváncsi leszek a mi szállodánkra. Majd ha megjöttem, írok úgyis beszámolót a naplómba. :D Nézegettük Mallorcát is, még jó, hogy nem oda foglaltunk, nemrég robbantottak ott is.
10. Bichi (válaszként erre: 9. - Bibibabi)
2009. aug. 6. 18:01
A szobák ott nagyon kicsit, és elég egyszerűek. A kaja annak, aki húspárti elég gáz, lévén jó, ha 1 féle volt vacsorára... Engem ez mondjuk nem érintett, mert én zöldségmániás vagyok :o)
2009. aug. 6. 12:18
Gagyi? Pedig egy török fórumon olyan jó véleményeket írtak róla!
8. Bichi (válaszként erre: 7. - Bibibabi)
2009. aug. 6. 12:02
Jól tettétek, mert a Kahya nagyon jó helyen van, viszont elég gagyi. A busz meg 1 euro/fő, tehát simán be tudtok vele menni a központba, és a taxi sem túl drága...
2009. aug. 6. 09:56
Igen, erről hallottam. A Kahyat mi is néztük, végül a Sea Sight-ot választottuk. A központtól 3 km-re van, és nagyon jókat írtak róla külföldiek is, magyarok is.
6. Bichi (válaszként erre: 5. - Bibibabi)
2009. aug. 5. 15:12

Utoljára a Taksim Obaköy-ben, előtte a Kahia-ban.

A kaja annak jó, aki szereti ezt az ízvilágot. Rengeteg a zöldségféle, viszont elég kevés a húsválaszték...

2009. aug. 5. 13:22

A melegtől nem félek, Egyiptomban is augusztusban voltunk! Luxorban 56 fokot mértek! :O

Írtad, hogy jó a kaja. Ennek külön örülök, mert imádunk jókat enni.

Melyik hotelben/hotelekben voltatok?

4. Bichi (válaszként erre: 3. - Bibibabi)
2009. aug. 5. 12:49

Különösebb látnivalók nem igazán vannak... Gyógyszer semmi különös nem kell (csak amit különben is vinnél, már ha szoktál), nincs hasmenés, vagy ilyesmi. A tengerpart homokos-kavicsos-sziklás. Az arány minden szakaszon más...

Nem feltétlenül azért voltunk ott már többször, mert nagyon jó, hanem mert viszonylag kevés utazás, nem drága, megfelelő szolgáltatás, jó kaja. Legalábbis ahol mi voltun :o).

Arra azért készülj fel, hogy sokat járkálni nem fogsz, mert a legrosszabb időpontban mész. Tavaly mi is agusztusban voltunk, és isszonyú meleg volt, ráadásul társult hozzá az óriási páratartalom, amitől akkor is izzadsz, ha amúgy egyáltalán nem szoktál. Ettől függetlenül, ha nászút, akkor biztos isteni lesz...

2009. aug. 5. 12:43

Szia! Tulajdonképpen bármi. Mit érdemes felkeresni, kell e valamilyen gyógyszert vinnünk? Kell e félni a hasmenéstől mint Egyiptomban? Milyen a tengerpart? Stb...

Biztos nagyon jó, ha már többször is voltatok!

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Bibibabi)
2009. aug. 5. 11:43
Szia! Mi már többször voltunk... Mi érdekel róla?
2009. aug. 5. 10:32
Sziasztok! Ide várok mindenkit, aki volt már Törökországban, azon belül is Alanyában. Minden érdekel a városról, látnivalók, tippek stb... Augusztus 24-én utazunk ide nászútra. Gyertek és beszélgessünk! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook