Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Torokfájásra gyulladásra gyógyteát? fórum

Torokfájásra gyulladásra gyógyteát? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 10. 05:12
1-2 korty pálinkával ha öblögetsz, a legjobb fertőtlenítő, de komolyan. Én már akkor szoktam csak ehhez folyamodni ha egy doboz gyógyszertől sem múlik el, de ez 1-2 nap alatt elmulasztja a torokfájást.
7. smudlaagi54 (válaszként erre: 2. - Smudlaagi54)
2011. ápr. 9. 12:40
Gyógyszertárban,vagy gyógynövényboltban kapsz!
2011. ápr. 9. 10:59
Vöröshagymát is ehetsz, jó a bodzatea is mézzel nem forrón, de azért melegen.
2011. ápr. 9. 10:39
A fokhagyma amúgyis jó, ha bírod enni, mert annak baktériumölő hatása van.
2011. ápr. 9. 10:38
Nagyon jó gyulladásra a langyos sós vízzel való öblögetés (persze azt nem kell lnyelni). Ugyanolyan jó (és kicsit szelídebb), ha szódabikarbónás langyos vízzel öblögetsz, az is nagyon jó a gyulladásra. Inni pedig: jó meleg (de nem tűzforró, mert az csak fokozza a gyulladást) tejbe tegyél mézet, egy kis vajat, meg esetleg fokhagymát, de azt nem feltétlenül, és idd meg. Nagyon finom gyógymmód. Mindegyiket orvos tanácsolta nekem.
2011. ápr. 9. 10:28
ez jó mert ínygyulladásom is van .... :(:( sajnos nincs itthon.
2011. ápr. 9. 10:28
Ha van otthon cserszömörcés szájvized,azzal is öblögethetsz.Eredetileg ínnygyulladásra ajánlják,de gyulladáscsökkentő,és fertőtlenítő hatása is van!
2011. ápr. 9. 10:25
Sziasztok. Torokfájásra gyulladásra milyen gyógyteát ihatnék? Nem lenne szabad antibiotikumot szednem mert más bajom is van amit az tönkre tenne. :) Természetesen ha már nagyon rossz elmegyek dokihoz. :) köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook