Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Torokfájás miatt nagyon berekedtem, alig van hangom. Mit lehetne tenni? A torkom már nem fáj, csak hang nincs:( fórum

Torokfájás miatt nagyon berekedtem, alig van hangom. Mit lehetne tenni? A torkom már nem fáj, csak hang nincs:( (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 12. 08:51

Islamoos.hu


Izlandi moha kivonatából készült termékek

Nekem rekedtségre kiváló volt :))

2010. febr. 11. 15:20
Nekem is azt mondta az orvos, hogy a forrót ne, inkább csak olyan kellemes meleget iszogassak, és mindenképpen pihentessem. Vagyis ne beszéljek néhány napig. Hát ennél nehezebb nincs.
8. GYÖNGYI1967 (válaszként erre: 7. - NataliaWeiss)
2010. febr. 11. 08:59
A gegeszetre menj el,forro teat kerlek ne igyal TILOS.Nekem fiberoscopia lett a vege a hazi kezelesnek.
7. NataliaWeiss (válaszként erre: 6. - Klára51)
2010. febr. 11. 08:36
köszönöm a tanácsokat, ma elmegyek dokihoz majd.
2010. febr. 11. 08:35

Három hete így lezdődött nálam is minden házi praktikát kipróbáltam,majd végül a házidokinál kötöttem ki.

Antibiotikumot kaptam (lázam nem volt nincs is)meg csomó köptetőt,de két napja már rtg.n voltam és van beszűrődés ma viszem vissza az eredményt.

Ezzel csak arra szeretnék kilukadni,ne sokáig kezelgesdd házilag magad otthon.Menj dokihoz ha nem javulsz 3-4 nap alatt(jobbulást)

2010. febr. 11. 08:34
Szia! Én is jártam már így. Teljesen elment a hangom, napokig meg sem tudtam szólalni. Kiderült, hogy hangszálgyulladásom van. Az orvos Calcium-Sandoz pezsgőtablettát és C vitamint javasolt. Két nap alatt visszajött a hangom.
2010. febr. 11. 08:28
forró tea mézzel citrommal,,vitamin bomba,,,,,
2010. febr. 11. 08:23
Köszi szépen. És a forró tea jót tesz ilyenkor?
2010. febr. 11. 08:17
Barátommal is pont ezt történt a napokban!! A gyógyszertárban egy Homeovax nevű homeopátiás gyógyszert ajánlottak neki, ami pár nap alatt teljesen rendbehozta a hangját!!!
2010. febr. 11. 08:14
Torokfájás miatt nagyon berekedtem, alig van hangom. Mit lehetne tenni? A torkom már nem fáj, csak hang nincs:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook