Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Török férfi szerelem fórum

Török férfi szerelem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
188. Pupák83 (válaszként erre: 187. - Sylvee12)
2018. máj. 1. 11:20



Köszi hogy irtal, bar most hirtelen nem is tudom mit keresek erre. 🙈

Egy hónapja megismertem egy török (kurd) pasit, volt rózsaszín felhő meg minden, ahogy látom az itt leírtakat, olyan “nagykönyvszerűen”...

aztan elkezdtem olvasgatni a neten, mivel az ismerőseim között senkinek sincs személyes tapasztalata, es bar sok muszlim kollégám, barátom van, többségében pasik, őket nem akarom erről faggatni. 😅

Aztan ahogy itt olvasgattam, eléggé el kenődtem, ahogy látom többségében negatív tapasztalatok vannak... es tudom, az egy hónap nem tul hosszú idő, de kezdem úgy látni, hogy en is erre a listára fogok kerülni. 🙈

187. Sylvee12 (válaszként erre: 186. - Pupák83)
2018. ápr. 30. 11:26

Szia!


Igen, nálam az.

2018. ápr. 29. 15:46

Sziasztok!

Valaki akinél esetleg aktuális a téma?

2017. jan. 15. 23:38

Én múlt év októberében kezdtem ismerkedni egy török-kurd sráccal,aki Dohában él 6 éve a munkája miatt. Nagyon nem akartam foglalkozni vele, mivel fiatalabb is volt nálam és a távolság is zavart. Nagyon kitartó volt, állandóan írt, udvarolt, kedveskedett. Kezdtünk közelebb kerülni egymáshoz. Felhívott többször Viberen, video chateltünk is, úgy tünt sinen vagyunk. Már a megismerkedésünkkor mondta, hogy dec.21-én jön Bécsbe, találkozhatnánk, Ő eljön Budapestre. Boldog voltam. Aztán csend lett az utazás körül és többször azt próbálta kicsikarni, hogy én utazzak Dohába, de közöltem vele, akármilyen modern világban is élnük, első randira nem a Nőnek kell odautazni a férfihoz! Ha ő eljön valóban Budapestre, akkor találkozunk. Mikor december 22-én rákérdeztem, hogy Bécsben van-e, nem kaptam választ. Továbbra is beszélgettünk, nagyon lelkes volt. Minden téma szóba került, nagyon lightosan a szex is, mármint mindkettőnknek hiányzik és, ha találkozunk milyen jó is lesz :-) A bécsi utazásról persze nagy hallgatás. Többször rákérdeztem, mi a probléma, miért nem mondja el? Aztán végül annyit mondott, várja, hogy mehessen szabadságra és akkor jön Budapestre, és végre együtt lehetünk, és meg tudjuk a jövőnket beszélni. Ettől függetlenül továbbra is próbálkozott, hogy menjek én Dohába még mielőtt ő ide jönne, hiába közöltem vele, nekem nincs most 500 USD a zsebemben jegyre, hogy menjek, majd később Ő meg nem ajánlotta fel, hogy segít. Meg nem is értettem, hiszen hamarosan Ő jön Budapestre, miért menjek most én oda? Állandóam küldözgetett fényképeket, tőlem is folyamtosan kérte a képeket. Naponta leírta szerelmes és kellek neki nagyon, mennyire hiányzom és maradjak vele örökre, mert annyira szép érzéseket keltek benne, olyan gyönyörú és szexy nő vagyok, még senkivel azt nem érezte amit velem. Állandóan rám gondol, velem álmodik, esténként az ágyban nézegeti a fényképeimet. Szerelmes kurd zenéket is küldött. Aztán egyre gyakrabban hivatkozott a fáradtságra és arra, hogy nem érzi jól magát és emiatt elvonul, mert pihennie kell. OK. ez természetes, hiszen hajnalban kel és este kerül ágyba, de minden reggel küldött üzenetet, minden reggel leírta szeret és akar engem, hiányzom neki, minden reggel váltottunk pár szót chaten és napközben is. Mikor nem írtam neki hosszabb ideig, rám írt, hol vagyok, hogy vagyok, megerősítette újra és újra, hogy szeret engem. Egyik elvonulása után aztán nem lépett be a Viberre, hiába vártam. Telepítettem a Whatsappot, beléptem ode, hát ott volt online. Ráköszöntem, szokásos módon üdvözölt. Hűvös voltam vele, megkérdeztem tőle, miért tűnt el, de nem kaptam választ. Nem foglalkoztam vele, mert mérges voltam. Akkor 2 nap után írta, hogy maradjak vele, na hagyjam el, mert akármilyen őrület, de szeret engem! Megbeszéltünk mindent, ok. maradok és mikor jön hozzám, valóban leülünk és megbeszéljük a jövőnket.Megerősítette, hogy akarja a találkozást és a beszélgetést is, mert velem akar lenni és boldoggá akar tenni engem életem végéig. Azután januárban elmaradtak a hívásai, a videochat, csak néha váltottunk pár szót egymással. Ő annyit írt csak, hogy szeret engem és őrizzem őt a szívemben. Nagyon fáradt, sok a stressz, de kapott szabadságot, február 07-én jön és végre együtt lehetünk! Azt is megbeszéltünk, hogy 1-2 napig biztosan pihenni fog, lehet átalussza a napot. Mondtam semmi gond, itt nyugalom van. Boldogok voltunk, hogy hamarosan találkozunk! Január 12-én beszéltünk utoljára, akkor egész nap mást nem írt, csak szeretlek és ezt többször is napközben! Mivel pénteken mindig pihent, nem is gyanakodtam, de se szombaton, sem vasárnap nem jelentkezett, üzenet a Whatsappon nem volt kézbesítve, a fotója is eltűnt. Betettem a telefonomba egy másik sim kártyát, és akkor bizonyosodtam meg arról, hogy le vagyok tiltva Viberen és Whatsappon is.Benéztem a társkeresőbe és ott volt online! Örömömet fejeztem ki, hogy életben van, és megkérdeztem, ez most mire volt jó? Miért nem tudta mondani, hogy nem akar engem, nem is akar találkozni velem csak akkor, ha én megyek Dohába? Milyen dolog az, hogy szerelmet vall, könyörög maradjak vele, őrizzem őt a szívemben, aztán letilt?! Megköszöntem a szép álmot és minden jót kívántam neki. Természetesen semmi válasz. Mi történt nem tudom, csak azt tudom amit kiderítettem róla, mivel kicsit nyomozgattam utána. Több nő volt nála Dohában a múlt évben 1-1 hetet. Kiszórakozta magát velük, és utána a srác eltűnt, a csajok meg siránkoztak a közösségi oldalakon, hogy átverte őket! Természetesen valamennyinél bejött a szerelmes vagyok szövege ..... és ezzel olyan szépen megfűzte a csajokat, hogy odautazzanak hozzá, ráadásul saját költségükön, ő meg kiszórakozta magát, pénzébe sem került, és eltűnt. Én nem utaztam, tőlem is lelépett. Ha kiutazok hozzá, akkor is ez a vége, csak még sokkal fájdalmasabb, hiszen találkoztunk és együtt voltunk!

Féltékenységet és erős birtoklási vágyat folyamatosan tapasztaltam nála, ami egy idő után elég zavaró tud lenni.

2017. jan. 9. 16:51

Többször voltam Isztambulban (irha és aranyjáraton), éa azt tapasztaltam, hogy rendkivül rámenősek, nagyon szeretnének magyar nőkkel ismerkedni. Egyben ugymond alázatosak is.- Én édeanyámmal voltam, és őt ráncigálták, fűzték, ajándékot kináltak neki, ha elenged a diszkóba velük, ill. jöttek velünk hivás nélkül, és csak fűztek, fűztek, pedig nem is vagyok szőke. Rámenősek voltak, de valahogy mégis kedvesek. Én nem akartam velük ismerkedni, fiatalasszony voltam.

Ha nem lettem volna foglalt, akkor sem valószinű, hogy összejövök egy török sráccal.

A sorozatokban csak nézem, hogy milyen jóképüek, hát akik velem kezdtek volna, nem voltak azok, a

magasságukról nem is beszélve.

Tkp szimpatikusnak tűntek, de velem rosszkor próbálkoztak, rossz helyen.

Ha nem zavar a magyar török múlt, akkor hajrá !

183. Velmira
2017. jan. 9. 15:50
Az az érdekessége a dolognak h nem ez megszokott.. ő sosecélt srnkivel gyereke sincs és eddig ahol lakik abban a kisvárosban soha senkit nem vitt..már 2 hönapja megjegyezték az emberek h én vagyok az egyedüli akivel látták.. közli is büszkén h a barátnője vagyok.. (ausztriában született és én mentem abba a kisvárosba dolgozni ahol él.. úgyhogy a mi nyelvünk a német )
182. Velmira (válaszként erre: 181. - Sylvee12)
2017. jan. 9. 15:46
Sziaaa. :) megláttam és éreztem h ez most más lesz mint eddig.. igazi pasi és most nem én fogok szívet törni.. hmmm.. lassan 5 hónspja tart köztünk ez a vmi amit még kapcsolatnak nem nagyon lehet nevezni.. azaz talán alakul vmi olyan féle...
181. Sylvee12 (válaszként erre: 180. - Velmira)
2017. jan. 6. 17:36

Szia. :)


Mesélj! :D

180. Velmira (válaszként erre: 178. - Sylvee12)
2016. dec. 9. 22:13
Igeeen :D
179. Velmira
2016. dec. 9. 22:13
Hahhhó.. Vki? Vkik? Most nagyln aktuális lenne a tèma.. Beleszerettem egy török fèrfiba...
2015. aug. 15. 07:23
Van itt valaki, akinél aktuális a téma? :)
177. AylaM
2015. ápr. 10. 13:02
Jézusom mennyi buta ember 😳
2015. jan. 28. 14:40
175. 3a5c305959 (válaszként erre: 167. - Crystall)
2014. nov. 25. 08:46

Én hat eve vagyok egyutt egy muszlim férfival es en a pozitív dolgokat latom. Pl sosincs veszekedes hogy melyikunk csaladjanal töltjük a karacsonyt, mivel nekik nincsen :-)

Bar o nem torok, szoval a szagrol nem tudok nyilatkozni.

174. Csigusz 79 (válaszként erre: 172. - Ildiko84)
2014. nov. 24. 20:26
Nem az a probléma hogy egy török férfi ilyen hanem aki tűri mikor nem kellene..
173. virag32 (válaszként erre: 172. - Ildiko84)
2014. nov. 24. 19:49
Igen,ez elég jellegztes viselkedésforma az arab és török kultúraban. Azt kell megérteni,hogy náluk a nő tulajdon és a férfihoz tartozik.Ezt lehet akárhogy csűrni-csavarni,ez a kultúrájukhoz és neveltetésükhöz tartozik.
2014. nov. 24. 18:30

Szia!

Nekem az egyetemen volt egy barátnőm, aki szintén összejött egy török fiúval. Ez a fiú is nagyon féltékeny volt, nemcsak, hogy bulizni nem járhatott a lány, de tudta a srác az órarendjét, és ha nem suliban volt, folyton be kellett kapcsolva lenni a skypenak, hogy lássa mit csinál. Ha pl. tévéztünk, kiment a csaj a konyhába kb. 3 percenként lejelentkezni meg ilyenek. Ha boltban voltunk, meg kellett mondania, mikorra ér haza, ha pár percet késtünk már hívta a mobilján. Minden szünetben a csajnak utazni kellett törökországba. És a poén, hogy még a végén a srác bukott le, hogy van egy másik barátnője is. Nem azt mondom, hogy minden török pasi ilyen, de én még csak ilyen sztorikat hallottam.

171. Crystall (válaszként erre: 168. - 9b10f3d7ff)
2014. nov. 24. 11:15
Nem szuk látoköru vagyok csak szerintem nem kéne keverednunk más vallásu, nemzetiségu emberekkel de ha valakinek ez okoz boldogságot ám tegye, ez csak az én véleményem. Es méghogy nincs szaguk? Vagy legyen illat, van, igen az afrikaiaknak a kinaiaknak a törököknek mind más a szaguk és most nem a parfum illatokra gondolok. A lakásba meg perszehogy be kellett engednunk mit mondtunk volna neki te maradj addig kint? Nekem nem ezzel van bajom ha legalább az anyosom boldog lenne mellette de nem az ugy ahogy a nök többsége sajnos nem az aki törököt választ magának és van pár kivétel de az nagyon ritka, öruljön az aki beleesik.
2014. nov. 17. 16:02
Az en szerelmem illata fantasztikus ..ennyit erről..van magyarba olyan koszos büdös hogy az leírhatatlan...
169. 0a13a7d41c (válaszként erre: 167. - Crystall)
2014. nov. 17. 13:58
Talán azért, mert mi európaiak szabadok vagyunk.
168. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 167. - Crystall)
2014. nov. 17. 11:54

Jézusom, miket hordasz össze?

Nagyon szúk látókörű vagy.

Máskor meg nézd meg, kit engedsz be a lakásodba, én ápolatlan magyart sem invitálok be. El kell keserítselek, szagról nem tudod megállapítani milyen a nemzetisége, egy ápolt embernek nincs különösebb szaga.

2014. nov. 17. 11:39
Egyébként többnyire mi europai nök vagyunk csak olyanok, hogy keveredunk más nemzetiségu, vallásu férfiakkal, még nem láttam csadoros nöt sétálni kézenfogva magyar férfival. Aztán késöbb jön a sirás, hogy elveszik a fiu gyerekeket, szenvednek a nök, biztos van kivétel is de egy kapcsolat még azzal sem könnyu akivel egy nyelvet beszélunk, egy a vallásunk hasonlo családban nöttunk fel, mindenesetre sok sikert neked ! Ja és a szaguk hát egyszer volt nálunk a török a lakásban de nem kicsit volt más "illat".
166. Xdgrfzhz (válaszként erre: 164. - Kriszta773)
2014. nov. 16. 22:06
Teljesen igazad van:) ugy lesz:)
165. angelic smile (válaszként erre: 161. - Xdgrfzhz)
2014. nov. 16. 20:10
Juj, de ismerős ez a sztori. Esküszöm olvastam valahol egy ilyent!!!
164. kriszta773 (válaszként erre: 161. - Xdgrfzhz)
2014. nov. 16. 19:25
nem kéne egy még alig ismert pasival máris családlátogatásba és jövőbe képzelegni magad :) hiszen még nem is ismeritek egymást, amit megismertél belőle, az is nagyrészt megijesztett vagy rosszul esett. egyszerűen hagyd, hogy menjenek a dolgok, ha találkoztok, úgyis jobban megismeritek egymást, lehet, egy kis idő múlva már nem is fog érdekelni egyáltalán, vagy elmúlnak a kétségek és minden megy a maga útján :)
163. Xdgrfzhz (válaszként erre: 162. - Crystall)
2014. nov. 16. 18:52
Most azóta nagyon megértő ,mintha atfordult volna:)) most örülök remelem ez igy is marad:)
2014. nov. 16. 15:01
Az én tapasztalatom a török férfiakkal csak annyi, hogy az anyosom 27 év után elvált mert a közös nyaralásuk alatt megismerkedett egy pasival aztán késobb annak valami rokonával aki miatt itt hagyott csapot-papot és dobbantott. Ennek most lesz két éve és pokol az élete, ezáltal a miénk is. Féltékeny rá a pasi, nem mehet sehova nélkule, emelett továbbra is tartja a kapcsolatot más nökkel de csak az anyosom volt olyan buta, hogy ki is költôzzön hozzá. Mondjuk egyetlen szerencse az, hogy Hollandiában élnek ott a török sem ugrálhat tulságosan. Egyébként érdekes egy pasi, disznohust nem ehetnek, anyosom sem, de inni azért elég szépen iszik ugy látszik azt nem tiltja a vallása. Allitolag egyetlen pozitivum, hogy az ágyban jo, ja és tud fözni :)
2014. nov. 14. 18:20
Na ugy kérdeztem hol élnek a szülei..Aisztriaba élnek úgyhogy biztos nem találkozok velük:)
160. 2cc786c515 (válaszként erre: 159. - Xdgrfzhz)
2014. nov. 14. 12:38

...kérdezzd úgy: - a családdal is találkozunk?

Testvér/nővér - van?

159. Xdgrfzhz (válaszként erre: 156. - Kalavala)
2014. nov. 14. 11:20

Azt mondta ha megEk elvisz a szülőfalujába ..gondolom a családjához ..de hogy kérdezzek rá? Nem

Lenne fura:bemutatsz a családodnak? Hat nem tudom:(

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook