Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Török férfi szerelem fórum

Török férfi szerelem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2023. máj. 17. 19:32

Szia Asena.

Én vagyok, kérdezhetsz akár itt, akár priviben is.

217. Asena
2023. máj. 15. 18:15
Helló. Van itt valaki akinek van tapasztalata török férfival? Látom hogy 3 éve nincs hsz. Szeretnék valakitől kérdezni.
216. Velmira (válaszként erre: 215. - C42836861b)
2020. márc. 17. 17:46
Igazad van, de ezt ez sajnos a szív játéka.. Bár Ő azt hiszem ismeretlenül lángol.. Hidd el ha az érzés jön nem válogat.. Mindegy a kúltúra sajnos.. B@r én már túl vagyok rajta, volt olyan szerencsém h 3 év után láthattam az éketünket a jövőnket rózsaszín köd nélkül is.. Az én döntésem lehetett h ebből nem kérek.. Igen, kürdöttem harcoltam belehaltam abba h bizobyítsam magamnak h egy másik kúltúrával is múködhet.. De sajnos nem.. Bár engem nem hitegetett, nem varázsolt el a szép szavakkal én a kemény valóságot kaptam.. Nem volt családja, igazi magányos farkas hogy miért. Azt mondta neki igy jó és kész. Szóval annyit fűznék hozzá h maradjon mindenki a saját kúltúrájánál.. Ott is belenyúlhatsz bármibe de legalább tudod mire számíthatsz 😁😁😁😁😎😎😎😎
215. c42836861b (válaszként erre: 213. - Kurd)
2020. márc. 17. 13:19
Nézz utána mi történik az ilyen ""szerelmekkel""""családokkal! Ha még is jó neked ,utána vess magadra!
214. Lávli* (válaszként erre: 213. - Kurd)
2020. márc. 13. 17:45

Ha félsz (szerintem okkal), akkor nagyon jól tudod, hogy a tűzzel játszol.

Vannak itthon is olyan férfiak, akik szorosan fogják a kezed, elvisznek vacsorázni és szép szavakkal becéznek 😳

213. Kurd
2020. márc. 13. 00:02
Sziasztok! Remélem van még itt valaki! Én pár hónapja csöppentem bele ebbe a török/kurd világba! A török férfiakról most nem is ejtenék szót! Hanem van egy kurd férfi! Kb 1,5 hónapon keresztül ostromolt és bombázott szerelmes üzenetekkel mire nem hajtottam el! Nagyon kitartó.volt, mert szegényt vagy elküldtem vagy nem is válaszoltam neki! Egy idő után már sajnáltam.is és tetszett is, hogy ennyire kitartó! Írtam neki, hogy nagyon kitartó és mikor adja már fel! Erre közölte h soha!Mert én az övé vagyok! A lényeg h sokat beszélünk! Webkamerán is! Nem tagadom nagyon fura mert fülig beleszerettem! De nagyon félek! Egy menő vállalkozó Isztambulban, tehát komoly embernek látszik, de nem tudom, hogy elmernem e neki hinni amit mond! Annyira mese szerű ez az egész! Ő azt állítja, hogy a kurdok sokkal jobban tisztelik a nőket mint a törökök, és hogy mindent megtesznek azért, hogy a nő boldog legyen! Azt mondja ide fog jönni Magyarországra, hogy találkozzunk! Olyanokat ír amiket eddig soha senki! Ami nagyon imponál, hogy a török férfiakkal ellentétben ő meg sem említi a szexet! Tehát nem arra megy! Kérlek osszátok meg velem a tapasztalataitokat akinek van ilyen! Ilyen férfi létezik? A kurd férfiak tényleg ennyire szeretik a nőket? Milyenek a szokásaik? Nekem valaki azt mondta, h a kurdoknál többnejűség van! Ez igaz lehet? Annyira durva! Láttátok a Szulejmán sorozatot? Ez az ember teljesen úgy becéz és olyanokat mond és ír mint a szultán a Hürremnek! Tudom a szultán az török, meg egy kicsit hülye hasonlat, de nem tudom máshogy szemléltetni amit ez a férfi művel velem! Kiugrik most is a szívem pedig csak írok róla! Megkérdeztem mit csinálunk ha itt lesz! Kíváncsi voltam, hogy felhozza e a szexet! Nem hiszitek el! NEM! Azt írta, hogy elöször szorosan megölel, megcsókol, aztán kézenfogva elmegyünk egy szép helyre vacsorázni és egész este el sem engedi a kezem! Teljesen elolvadtam! Szerintetek ez nem túl szép, hogy igaz legyen? Félek ez nagyon fájni fog! Köszönöm ha megírjátok a tapasztalataitokat, véleményeiteket!
212. Velmira
2020. márc. 3. 21:43
Köszönöm Erzsike33 h elovastad az írásaimat.. Ebven a fórumban nem szerepelek többet 🤚🙈😂
211. Velmira
2020. márc. 3. 21:42
Annyi történt, h beláttam h képtelen a mi kúltúránk szerint élni.. Ő úgy él ahogy Ő szeretne és egyáltalán nem érdekli h én mit szeretnék.. Csak 1 példa. Sokat dolgozom, 19 mire hazaérek, gyerekeim is vannak.. Csak annyit kértem annyit mindjon h melyik nap jön.. Hogy tudjak készülni, tudjam vacsorával várni...Összeveszett velem h számonkérem és értsem meg h nem tudja h hiszen nem fix munkahelyen dolgizok.. De tudni kell azt is h nem kapcsolatban él, teljen egyedül él gyerneke sincsen.. Igen, tudom biztosra, ott dolgoztam a Kisvárosban ahol él..
210. Erzsike33 (válaszként erre: 209. - Velmira)
2020. márc. 2. 21:30

Szia

Vegig olvaztam az osszes hozzaszolast :) sok eves kommentjeid. Mi tortent most? :(

209. Velmira
2020. márc. 1. 11:14
.... Az én történetem itt ért véget.. Rózsaszín köd nélkül beleláttam a saját életembe.. De végre megtanultam elengedi..
208. Velmira
2020. febr. 17. 00:12
Átgondolom.. Már nincsen a rózsaszín köd.. De mégis azt érzem hogy Ő az aki kell nekem..
2020. febr. 16. 09:31
Gondold át ezt a kapcsolatot még időben! !
206. Sylvee12 (válaszként erre: 205. - Velmira)
2020. febr. 15. 18:27

Igazából meg sem lepődök. :DDDD


Egyébként a törökök egész érdekesen értelmezik az idő, időpontok fogalmát.

Volt egy kurd barátom, sose sikerült időben ideérnie hozzám, holott tudta, hogy vacsorával készülök. Sok vita volt ebből, aztán egyszer megvilágosodtam. :)

Elmesélt egy sztorit.

Fájt a foga, kért időpontot fogorvoshoz, 13 órára kellett mennie. 14 óra után nagy köpcösen be is állított az orvoshoz. Természetesen elhajtották, és mondták, hogy kérjen új időpontot. A precíz németeknél az időpont ugye szent.

A pláne az egészben. Még a srác volt felháborodva, hogy nem fogadták.

Akkor megértettem, hogy a késés nem nekem szól, ők egyszerűen ilyenek. :D


A másik dolog pedig az, hogy teret kell nekik hagyni, őket nem lehet korlátozni.

Remélem nálatok minden jól fog alakulni, és boldog leszel vele. :)

A

205. Velmira
2020. febr. 14. 20:57
Hát hogy mi hiámyzott, vagy egyáltalán hiányzott e valami ezt így kijelenteni nem tudom.. Inkább úgy fogalmaznám meg hogy sok volt neki hogy képes vagyok gobdolkozni, döntéseket hozni és vannak elvárásaim.. Mivel már nem a rózsaszín ködben látom ezt az egészet, így kezdem megérteni hogy neki mivel nőből, vagyok elvárásaim nem nagyon lehetnek, kax rlfogadó lehetek. Tudom ez most így érdekesen hangzik, megfogalmazni sem tudom még rendesen.. Most ott tartunk ha mondom hogy szeretném ha jönne akkor ideér, viszont ha megkérdezem hogy mikor jön akkor leoszt h ne idegesítsem dolgozik majd jön.. Tegnap volt itt, csináltam vacsorát még a török lencselevessel megpróbálkoztam 😂. 2x evett belőle azt mondta finom lett 🙃. Nem aludt itt, igaz nem is szerettem volna, de éreztem hogy ha nagyon szeretn~m itt maradt volna.. Félek még közel engedni magamhoz. Annyit mondtam h szeretném hétvégén látni.. Nem ígéri de megpróbál.. (független, soha nem élt még senkivel és annyira megvan a maga kis élete hogy nem egyszerű kirobbantani onnan) Régen 8 hónapomba telt mire azt mondta h jobb veled mint egyedül.. Hétvégén ügyelek, úgyhogy célszerűbb lenne nekem menni hozzá. Ilyen opció is volt régen, hol nálam aludtunk, hol nála.. Nem lesz egyszerű, de akatom és csinálom.. Max belebukok megint 🙈🤦‍♀️🤣
204. Sylvee12 (válaszként erre: 203. - Velmira)
2020. febr. 5. 09:26

Szia :) De jó, hogy jelentkeztél. :)

Látom, nálad zajlik az élet. Kíváncsian várom a fejleményeket, és drukkolok neked.


Végülis az kiderült, hogy mi hiányzott neki korábban a kapcsolatotokban?

203. Velmira
2020. febr. 2. 22:24
Sziasztok.. Egyedül vagyok a török szerekemben ebven a fórumvan űgy l@tom.. Csütörtökön jön haza, nagyon v@rom h ni lesz a folytatás. Jó éjszakát...
202. Velmira
2020. jan. 15. 23:27
Állt az ajtó elött és úgy jött be mintha tegnap ment volna el.. Beszélgettünk kérdezte h van e vkim.. Persze azonnal rávágtam h nincs hát hogy lenne.. Annyit mondott h akkor a kapcdolataudban vmi hiányzott.. Azt nem mondtam h van vkim 5 hónapja, amiben jól érzem magam.. De igen.. Vmi hiányzott onnan azért nem is nevezhettem kapcsolatnak.. A sors iróniája a srác vezetékneve Török.. Ilyen is csak velem történhet. Beszélgettünk és mondta h jön másnap megint.. És jött.. Elmentünk vacsorázni és megint annyira nónek érezhettem mint mással sohasem.. Teljesen összezavart.. Ezt nem tudtam és nem is akartam tagadni.. Egy itthoni kisebb vita után közöltem az itthonival h nem múködik és fejezzük be.. Még egyszer találkoztunk azóta annyira igazi volt minden.. Most elrepült a tesójával nyaralni.. Még 30 napom h átgondolham az egészet.. De tudom amint itthon lesz megint csak Ő fog létezni számomra. Most tatrják vebbrm a lelket a képek amiket küld és az pár mondat amit beszélünk.. De úgy érzem ha ndm próbálom meg örökre bánni fogom..
201. Velmira
2020. jan. 15. 22:59
Sziasztok.. Úgy látom évek óta srmmi sem történik itt.. 2017 ben írtam már, amikor beleszerettem egy török férfiba.. Egyszer voltam akkor 39 évesen szerelemes.. Addig úgy gondoltam h voltam már szerelmes de amit akkor éreztem vitt mindent.. 1 év tömény boldogság, értetlenyég felesleges hiszti kísérte az életemet. Mikor vége lett, az első hónapok hogyan teltek nem is igazán emlékszem annyira fájt. (Független, biztos egzisztenciával rendelkező 2 gyermekes nó vagyok) De úgy éreztem felemészt a hiánya.. 1 év különlét után karácsony alkalmával írt, megmaradtak a beszélgetéseink fél évente egy pár mondat és majd j{nni fogok. (megjegyzem 30 km és egy határ választ el minkent csupán).. Egyedül álló gyermektelen felnótt férfi.. Ezalatt a 3 év alatt kopott a hiánya, nem volt eszemben napi szinten, aztán már csak oár havonta jutott eszembe Ő.. Most karácsonykor is írt.. Szokásos hogy vagytok és a kötelező köszöntések.. Persze írta h hétvégén neglátogatlak, ami srmmit stm jentett mert nem jött sosem ahogy ígérte, azaz mindig volt vmi.. Anyukája beteg és hasonlók.. DE az akkori hétvégén itt állt az ajtómban közel 3 év után.. Nem kaptam szikrát sőt levegőt sem..
2019. jan. 20. 11:16
Valakinek van mostanában új, érdekes története?
199. Sylvee12 (válaszként erre: 198. - Pupák83)
2018. máj. 4. 08:00

Te is tanulsz törökül? :))) De jó.

Én már korábban elkezdtem, nem emiatt a pasi miatt.

Tetszik nagyon a nyelv, sorozatokat nézek; bár lassan haladok, mert autodidakta módon tanulok.


A változatosság kedvéért megint összevesztünk, még az életben nem találkoztam ennyire önző pasival.


Írni fogok neked privit délután vagy este.

198. Pupák83 (válaszként erre: 197. - Sylvee12)
2018. máj. 1. 21:03

Főleg németül beszélünk. Mi Ausztriában élünk. :) közben en tanulgatok törökül, ugyanis engem pöttyet zavar, hogy nem értem, mikor a barátaival telefonál mellettem, stb 🙈😅 igaz a törökkel még akkor sem leszek sokkal beljebb, sokakkal kurdul beszél, de két nyelvet egyszerre nincs humorom biflázni... igy is érdekes, mikor kommunikálunk, mivel ő meg a magyarral próbálkozik 🤦 🤣

Téged bemutatott már valakinek? (Barátok, család) ha igen, mennyi idő utan? Párod amúgy mar ott született, vagy Törökországban? (Bocsi ha tul sokat kérdezek, nyugodtan szolj am ha tul kiváncsi vagyok 😁)

197. Sylvee12 (válaszként erre: 196. - Pupák83)
2018. máj. 1. 20:10

Ne kiabáld még el, adj magatoknak időt, hogy kialakuljon. Sok-sok türelem és lemondás kell hozzájuk.


Ti milyen nyelven kommunikáltok?


Németországban élünk, itt is szeretnénk maradni. Magyarországra csak látogatóba szeretném vinni, ha együtt maradunk. :D

196. Pupák83 (válaszként erre: 195. - Sylvee12)
2018. máj. 1. 19:05

 úgy szép az élet ha zajlik 😁

Magyarországon éltek?

Inkább a családja számára megfelelő :( semmi esetre sem egy nem muszlim pár... elég sok példát látok a kollégák / barátok révén. Bár ő nem igazán vallásos -saját bevallása szerint. Igazából mi eddig jol meg vagyunk, ha van is nézeteltérés azt mindig megbeszéljük, nagyon higgadt es türelmes velem.

Csak nekem fura, hogy család pl nem tud rólam, mondjuk lehet nem kellene fórumokat olvasgatom, és akkor kevésbé zavarna ez, hiszen tényleg friss a dolog. Mert a barátai pl tudnak rólam, csak ilyenkor mikor erre gondolok, egyből az jut eszembe, hogy na persze, előttük könnyű bevállalni egy kalandot, nyilván erről a családnak nem számol be... igaz, eddig a barátaival sem találkoztam, bár már többször mondta, hogy bemutat nekik, csak a munkánk miatt nehéz megoldani, hogy össze egyeztessük.

Igaz, a családja nem itt él, ez pedig -gondolom - náluk nem telefon téma. 😁

195. Sylvee12 (válaszként erre: 194. - Pupák83)
2018. máj. 1. 18:27

Két hónap, még nagyon friss.


Eljött délután, és kibékültünk. :DDD

Nálunk folyamatosan ez zajlik.


Szerinted milyen nőt keres a párod? Vagyis milyen a megfelelő számára?

2018. máj. 1. 16:32

 na legalább van pozitív tapasztalat is.

Sajnalom Sylvee h szakítottatok. Sokáig voltatok együtt?

Igazából tényleg ennyi idő utan nehéz megmondani h mennyire is gondolja ő ezt komolyan, de egyre inkább úgy érzem hogy csak olyan “köztes idő” neki, amit velem tölt amíg aztan talál egy “megfelelőt”... persze semmi ilyet nem mond 😅

193. Sylvee12 (válaszként erre: 192. - Orsi1971)
2018. máj. 1. 13:28

Örülök, hogy megosztottad velünk.


Szeretek sikertörténeteket olvasni, akkor még van remény. :D

2018. máj. 1. 13:01
Véletlenül tévedtem ide, de ha már itt vagyok, leírom: a tágabb családban, az unokatestvérem lánya ment férjhez egy török pasihoz, de ő is meg a szülei is Magyarországon éltek már X ideje. Kb. 8-9 éve házasodtak össze, 3 gyerekük van és nagyon jó a házasságuk. A magyar lány megtanult törökük és azt hiszem, úgy is beszél a gyerekeivel, de az anyai nagymama meg a közoktatás révén perfekt magyarok is a gyerekek. Anyós fejkendős iszlám vallását gyakorló hölgy. A lány nagyon jól megvan vele is. Én biztosan nem kezdenék hasonló férfiakkal, csak pozitív példaként írtam le.
191. Sylvee12 (válaszként erre: 189. - 9f9aa0ac88)
2018. máj. 1. 12:49

Nem szeretek általánosítani, de sajnos igazad van.

Teszik a szépet, amíg el nem érik a céljukat, és utána megmutatják az igazi oldalukat is.

190. Sylvee12 (válaszként erre: 188. - Pupák83)
2018. máj. 1. 12:31

Az a baj, hogy most én se tudok neked semmi jót írni. Az enyém is kurd.


Szombaton szakítottunk, bár mi állandóan veszekszünk. Egyikőnknek sincs egyszerű természete, valószínűleg ez a viták forrása.

2018. máj. 1. 12:10
A török férfiak szerintem genetikailag kódolva vannak arra ,hogy nagyon értsenek ahhoz ,hogy kedveskedjenek a nőknek stb.A facebookon ezt tapasztaltam,magyarul nyomulósak.Nem kedvelem ezt a tipust.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook