Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tönkreteszem a kapcsolatom! fórum

Tönkreteszem a kapcsolatom! (beszélgetős fórum)


1 2 3
48. ariana
2020. aug. 18. 13:03

Miért nem jársz eddzésre? Kikapcsolódnál, új barátokra tennél szert, és még csinosodnál is.

Szerintem is rossz lehet otthon lenni egyedül, mikor a párod bulizik.Állj a sarkadra, ne alázd magad,attól hogy híztál pár kilót, nem vagy kevésbé értékes ember mint voltál, de nem jelenti, hogy nem kell foglalkozni az alakoddal, nem miatta, hanme magad miatt, és az egészséged miatt is.

2020. aug. 18. 12:59

Igen,magamra gondolok kosf.mert rettentő így

Mindenképpen változtatni fogok,sport diéta és kaptam gyógyszert is.

Mindent meg fogok tenni hogy lefogyjak,mert ez a kulcsa.

Köszönöm a sok hozzászólást.


Nem vagyok kamu,és nem tűnök el.

46. Mézes-Krémes (válaszként erre: 43. - Chills)
2020. aug. 18. 12:59

Én hatalmas géllakk őrült voltam, magamnak csináltam. Imádtam. Aztán egyszer olyan allergiám jött ki rá amit senkinek nem kívánok, borzasztó volt. :( Szóval azóta amolyan férfias, tövig vágott a körmöm, és ennyi. Az elején bele voltam betegedve hogy nincsen szép körmöm, de mostanra már úgy megszoktam, hogy el se viselném, ha hosszú lenne. :D


Egyszer volt rám felrakva 3D műpilla, rajtam gyakoroltak. :) Hát nagyon szép volt valóban, és keretezte az arcot. Zavaró volt amúgy, főleg mikor nőtt le, de utána olyan üresnek láttam magamat. De azért annyira nem, hogy tettessek fel.


Én nem gondolom, hogy ne tűnnék ápoltnak csak azért, mert nem járok körmöshöz, meg nem sminkelek. Ápolt vagyok ettől még, csak natúr. :)

2020. aug. 18. 12:57

Május 16,16:58

Ekkor regisztráltam.

2020. aug. 18. 12:56

Nem vagyok kamu, itt vagyok, csak közben dolgozom.

Szerintem semmi rosszat nem írtam,semmi rosszat nem tettem,egyszerűen tanácstalan vagyok.

Nem vagyok friss regisztrált,szerintem 3 hónapja fent vagyok,de mindjárt megnézem és kiírom ide.

43. chills
2020. aug. 18. 12:52

Dob bizomym.egy szép ápolt haj és köröm nagyon sokatm ha mást nem ism de látszik hogy ápoltés törödik magával.

Megkockáztatom hasi lóan nézhezünk kim nekem sincs már póthaj és imádják a saját hajamat, folyton dicsérik hogy milyen szép, a kezemen csak géllakk van, a müköröm nekem már sokm pedig azzal foglalkozom.

Szvl számítanak ezek.

Az állandó műszempillát sose értettemm annyira frusztráló.

2020. aug. 18. 12:42
Milyen igazad van. Egyébként érdekes, hogy nekem pl. nincsen műszempillám, műkörmöm, semmi ilyesmim, és mégis nőnek érzem magam, van önbizalmam, és még valaki feleségül is vett. :D Vagyis a nő nem attól nő és nőies, hogy ilyenek vannak rajta. Ha ő ettől érzi magát annak, akkor szerintem lehet menni husisan is, mert attól még hogy valakin van 10-15-20 kiló plusz, attól még miért is ne állna neki jól az ilyesmi, miért ne dobna rajta? Szerintem igenis dob! :)
41. buspics (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 18. 12:29

Diéta, mozgás, ha kell, akkor válts életmódot. Ez az egyetlen gyógyszer a kövérségre. Csak meg kell találni a megfelelő módszert, amivel lefogysz. Járj kivizsgálásra, hogy kordában tudd tartani a betegséget.


Nem lehet, hogy a változás akasztott ki? Hogy már semmi se lesz ugyanolyan, mint eddig? Nem a kapcsolatodban, hanem az életmódodban. Ezt a túlsúlyra értem. Ha diétáznod kell, és többet mozognod, az egy változás. Nem is kicsi.


Amúgy a diéta nem rossz. Nekem más bajom volt, de kellett már diétáznom és utána olyan jól éreztem magam, mint még soha életemben. Testileg és lelkileg is kitisztultam. Nem rossz dolog az! Ez furcsa lesz, de örülj neki, hogy megszabadulsz a cukortól, mert az méreg és nem jó semmire.

40. chills
2020. aug. 18. 12:29

Ugyanugy ahogy megszeretjük magunkat miközben idősödünk, a súly ingadozáskor sem árt szeretni magad. Te úgy vagy töletes ahogy vagy. Ne projectáld ki hogy elveszett a magabiztosságod.

Egyébkéntm ha ezt a filinget megérzi rajtad, le sem tudod majd kaparni. A gyengeség kimutatása nem gyengeség sztem, csak ne légy folyanatosan gyenge. Emberből vagy, természetes. Ettől még biztos sok mindenben erős is vagy.

Ha meg tudod tudatodan hogy hülyeséget csinálszm hagyd abba, a semmi is jobb annál.

Go girl

2020. aug. 18. 12:17

Figyi, szeresd magad, és fogadd el, hogy most ez van. Te tetted ezt a testeddel, ezen már kár keseregni utólag, meg máson levezetni a frusztrációdat. Igazából ha elkezdesz más típusú életet élni és mozogni, akkor garantáltan pozitív irányba fog változni a testképed is meg a közérzeted is a bőrödben. Idő kérdése, csak el kell kezdened, és csinálni.


Toporzékolhatsz, hisztizhetsz, de attól jobb nem lesz semmi, csak rosszabb. Érdemes kicsit belegondolnod abba is, hogy a kapcsolatod igazából lényegtelen ilyen tekintetben. Mert ahogy mások is írták, a srác elhagy, kihever, és hidd el, idővel boldog lesz. De te leszel, aki ezt az érzést és problémákat cipeli magával tovább, akár bármeddig is. Szóval saját magad érdeke első körben, másod sorban a párkapcsolatod sorsa.

2020. aug. 18. 12:11

Nálam ez úgy történt, hogy megláttam magam egy bizonyos fotón, és teljesen elborzadtam. Akkor jött egy érzés, hogy én nem akarok így élni, nem akarom ezt. És elkezdtem tenni. Érdekes, utána sokan kérdezték, hogy mi a titok, hogy csináltam. Semmiféle csoda bogyó meg titok nincsen, csoda diéta se szerintem. Egyszerűen el kell kezdeni mozogni, meg normális kajákat enni, elhagyni a szemetet, és tudni kell, hogy ez nem pár hetes folyamat, hanem örökre szóló változtatás, ami viszont 100%, hogy meghozza a gyümölcsét. :)


Útközben igen, átértékeltem a dolgokat, és változtam is. Rájöttem, hogy nem az ülőmunka miatt zsibbadt a karom, fájtak a vállaim folyton, hanem a mozgás nélküli élettől. Ez is megszűnt.


Hú, igen, nekem is kimaradt felújítás miatt is, és híztam 6 kilót. Jött egyből a szar közérzet, hátfájás, fáradékonyabb is lettem, ingerültebb.... Azt is meg kell tanulni, hogy ezt folyton csinálni kell, mozogni kell. Az ember erre lett kitalálva, nem arra, hogy mindenhol mindig üljön és tespedjen, hülyeségeken kattogva. :)

2020. aug. 18. 12:09
A cukorbetegségben nem pont elkezd fogyni az ember?
36. New(l) (válaszként erre: 36. - Balkáni kobra)
2020. aug. 18. 12:06
Ha jól emlékszem azt írta, hogy cukorbeteg lett, azért hízott meg, és mostantól tartja a diétát, amit ugye alapból is tanácsos lenne. Ettől függetlenül persze lehet más oka is.
35. MenoPause (válaszként erre: 18. - Mézes-Krémes)
2020. aug. 18. 11:56

Ne vedd magadra :-) Te sem csak fogytál, hanem sok mindent átértékeltél, újragondoltál, és tenni kezdtél, komolyan, önmagadért. Dolgoztál magadon. Önmagában egyik dologtól sem változik semmi. És nyilván tapasztaltad a pozitív változásokat.

A mozgás mindenképpen pozitív, már az adrenalin miatt is.

Nekem most kimaradt egy ideje, és érzem is a negatív hatását..

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Flóra76)
2020. aug. 18. 11:44

Olvasok,a ruhás csoportot csinálom,dolgozom,vezetem a háztartást,szóval elvagyok én.

Ezek a dolgok nem hiányoznak az életemből.

És napközben sem írogatok hogy hol van mit csinál.

Este vagyok ilyen leginkább.

Vagy hétvégén.

33. Flóra76 (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 18. 11:42
Túl sokat foglalkozol magaddal. Sportolj, fogyj le, aztán keress valami értelmes elfoglaltságot magadnak.
2020. aug. 18. 11:36

Igen.

Amiatt.

Már nem szép vékony az arcom és így a pilla sem dob fel.

Az ujjaim sem szép vékonyak,így már nem érdekel hogy van e műköröm.

38-as méret voltam.

Egy egész háznyi ruhám volt,minden nap valami újat vettem fel,hozzá stílusos ékszerek,minden passzolt.

Köröm,pilla, póthaj.

Így éreztem jól magam.

Aztán elkezdtem hízni.

A ruhák már nem álltak jól,így már nem hordtam ékszereket,pufi lett az ujjam,hagytam a körmöst.

Egyik jött a másikból.

Most ott tartok hogy kb 3db ruha van amit felváltva hordok,mert kivan a hájam,széles a karom,nagy a hasam és inkább nem is megyek sehova mert ha öltözök és állok a tükör előtt azt látom hogy kövér ketten és szívem szerint toporzèkolnèk hogy semmi sem áll jól semmi sem tetszik magamon,nem tudok élni a ruha szenvedélyemnek(annyira hogy volt egy kis butikom,nagyon jól ment,Facebookon kezdtem és bolttá nőtte ki magát,de egy éve mikor hozza költöztem,mások városba,feladtam,online csinálom zárt csoportba )

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2020. aug. 18. 11:32

Komolyan ???

Tudsz nekem ebben picit segíteni ?

Hogy hogyan induljak el ezen az úton ???

2020. aug. 18. 11:31
Miért, a felszedett kilók mellett a szépen felöltözés meg a köröm, szempilla is elmaradt amúgy? Miért alakult ez így? Mi az oka, hogy már nincsen egyik sem? Miért lettél igénytelen? A plusz 15 kiló miatt?
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - 71ddaa07fa)
2020. aug. 18. 11:31
Tőletek tanácsot kérek,hátha valaki volt már így !!
2020. aug. 18. 11:28

Elmondtam neki.

Reggel megírtam hogy nem megy ez így nekem ,mert sajnos ezt nem tudom kontrollálni.

Akkor mondta el hogy ne haragudjak,a megcsalás dolgot is ezért vagy azért mondta amit írtam is.

Igazad van,diéta sport.

Ez kell nekem.

Hogy végre újra azt lássam a tükörbe amit eddig, amivel elégedett voltam,ami jó volt,mindig csinos és divatos voltam,nekem a ruhák és az ékszerek az életem,imádok öltözködni,imádok csinos lenni,az emberek dicsérték irigyeltek hogy ilyen magas vagyok,sikeresnek szépnek éreztem magam,hetente kozmetikus,műköröm,műszempilla,állandóan a csajokkal mentünk kávézni,bandázni,most pedig irigy,savanyú, befordult és igénytelen vagyok ,nincs kedvem sehova se menni,mert hogy nézek én Ki a csajok között,vasárnap is csajos buli volt,nem mentem el mert nincs mit felvenni ami jól áll rajtam,és mikor küldték a képet,először örültem,aztán a következő gondolat az volt hogy Úristen ha én rajta lennék a képen,mi lenne...😞

27. 71ddaa07fa (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 18. 11:28
Ha már egyikőtök képes elviselni ezt, miért gondolod, hogy mi mások vagyunk?
26. Mézes-Krémes (válaszként erre: 25. - Guruljka)
2020. aug. 18. 11:28
Ott a pont!
25. Guruljka (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 18. 11:27
...és bezzeg NEKED rossz ez elsősorban. Mert ő kiléphet a kapcsolatból, de te magaddal maradsz.
2020. aug. 18. 11:27
Amúgy nincsen napi elfoglaltságod a munkán túl? Olvasni egy jó könyvet, sorozatozni, bárakármi, ami nem róla szól?
23. Mézes-Krémes (válaszként erre: 14. - Guruljka)
2020. aug. 18. 11:25

Szerintem az a fontos, hogy az ember érezze jól magát a saját bőrében az ember. Van, aki 100 kilóval jól érzi magát, és akkor az úgy van jól. :) Ha ő nem érzi magát jól, akkor rajonghat érte bárki bárhogy, akkor sem fogja magát jól érezni. Nekem ez a tapasztalatom.


Egyébként simán megeshet, hogy a belső feszültségét saját magával kapcsolatban a másikon vezeti le. Nálam is fordult ilyesmi elő, csak nem ilyen szintű és mértékű, hogy egy kapcsolat rámenjen.

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Epresturmix)
2020. aug. 18. 11:24

Ő nem nézi el.

Nagyon csúnyán lett most vége.

Azt állítja hogy szombat este amiért ezt csináltam, lefeküdt valakivel.Szörnyű éjszakám volt...😞

Amit ma reggel beismert hogy nem igaz,csak végre szidjam és utáljam meg,ő meg majd idővel elfelejt engem,mert ezt így nem lehet csinálni.

Utálja hogy állandóan írom és hívom hogy hol van mikor jön miért nem jön.

A végén már azt mondta direkt nem is írt,hogy vegyem már észre magam.

Biztos hogy önértékelési gondjaim vannak,hogy nincs önbizalmam,mert mindig csak arra gondolok hogy bezzeg ÈN várom,bezzeg ÈN főztem,bezzeg ÈN keresem és a többi és a többi...

21. Mézes-Krémes (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2020. aug. 18. 11:21
Hihetetlen, nem?
2020. aug. 18. 11:20

Szerintem keressél egy jó pszichológust. Semmiféle bogyót nem szednék be a helyedben, az egyszer biztos. Legalábbis egyelőre biztos, hogy nem. Nem ezzel kell kezdeni, ez csak a vége legyen akkor, ha már minden megpróbáltál, és nem javultak ezek a kitörések.


Hosszú, mély, őszinte beszélgetéseitek legyenek a pároddal. Mond el nekik azt, amit nekünk is. Nagyon becsülendő, hogy ennyire átlátod, hogy ez nem normális.


És mondom, fogadd meg a tanácsom. Ha ennyire zavar a tested, akkor ne sajnáltasd magadat érte, hanem ezt az energiát fektesd bele olyan tevékenységekbe, amelyek következtében változni fog a tested. Rém egyszerű a képlet. :) Csinálni se nehéz, csak el kell dönteni.

19. andi6020 (válaszként erre: 7. - Auróra2010)
2020. aug. 18. 11:18

Vagy valami jó erőset, hogy tutira menjen.

Jesszus :S

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook