Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tönkreteszem a kapcsolatom! fórum

Tönkreteszem a kapcsolatom! (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 21. 01:15
Egy időben pszichológus akartam lenni és ezzel is viccelődtek a környezetemben. Részemről a megtiszteltetés, hogy a doki is ezt mondta! 🤓 👍
77. Lávli* (válaszként erre: 76. - Amaunet)
2020. aug. 19. 22:25
Ja, hogy úgy! 😯😳😯😳
76. Amaunet (válaszként erre: 75. - Lávli*)
2020. aug. 19. 22:20

A megfelelő léptékek kiválasztásával.

pl. május 26-án az első regisztráció 00:12 történt, az utolsó pedig 23:49-kor.

75. Lávli* (válaszként erre: 70. - Amaunet)
2020. aug. 19. 21:01

😯😳😯😳😯

De ezt honnan tudod?

A május 16.-i regisztrációkat?

2020. aug. 19. 20:44

Majus 26😂😂😂


Szóval május 26,15:38


Tegnap szerintem nem láttam már a sok sírástól.

73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - Amaunet)
2020. aug. 19. 20:42

15:38

Bocsánat !

72. Guruljka (válaszként erre: 71. - Guruljka)
2020. aug. 19. 18:35

Lemaradt a fele:

Tanult és értelmes nő létedre, mint egy ösztönlény, vagy mint egy sokszoknyás primitívke, aki az eszét hangerővel pótolja, őrjöngtél nyilvános helyen.

Ez lett volna a teljes mondat.

71. Guruljka (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 19. 18:34

Nem tudom nem leírni a véleményemet.


Egyrészt sajnálom, hogy ilyen problémával küzdesz, és jól tetted, hogy szakemberhez fordultál.

De ha az én lányom lennél, azt közölném: édes lányom, nem vagy te akkora királylány, hogy ne legyél képes nyilvánosan viselkedni. Tanult és értelmes nő létedre, mint egy ösztönlény, vagy mint egy sokszoknyás primitívke, aki az eszét hangerővel pótolja.

Nincs az a lelki probléma, amely bárkit feljogosíthatna arra, hogy eszelősként viselkedjen, a párját rommá alázva és saját magát lejáratva, az eseményen részt vevő barátokat ok nélkül mélyen megbántva.

Ha azt le tudod írni, hogy frusztráció és sérült önbizalom, akkor azt is képes vagy leírni, hogy "Nem viselkedem agresszív szociopata módjára."

Naponta tízszer, egy vonalas füzetbe.

70. Amaunet (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 19. 12:48

Minden regisztráló kap egy azonosító számot.

Az enyém 510502.

A profilra rátekintve a címsorban olvasható.


Május 16-án ez a két egymást követő regisztráció időpontja.


Május 16. 16:58-kor nem történt regisztráció.

69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - D7ba7bf7ff)
2020. aug. 19. 12:25

Igen, körülbelül ugyanezt mondta el az orvos,akit ma felkerestem.

Nagyon sok mindenre fény derült,és valóban ott a gond hogy nem bízok magamban,a hízás és az elmúlt idő sok megoldatlan gondjai miatt teljesen elfogyott az önbizalmam.

Jövő héten újra megyek a doktor úrhoz,a héten rengeteg házi feladat vár rám.

68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 65. - Amaunet)
2020. aug. 19. 12:03

Idén.

De nem értem amit írsz.

67. Amaunet (válaszként erre: 64. - Flóra76)
2020. aug. 19. 08:15

Nekem meg erről az jut eszembe, hogy a pasikat nem kell "megszerezni".

Ez a szó eleve a a birtoklást jelenti.

Azt, hogy valamiképpen másként viselkedik egy nő (hazudik), azért, hogy birtokolhasson.

66. semleges (válaszként erre: 37. - 71ddaa07fa)
2020. aug. 19. 04:07
de
65. Amaunet (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 18. 23:32

Melyik évben?


Mert az idén május 16-án 16:52-kor, majd 18:22-kor történt regisztráció.

64. Flóra76 (válaszként erre: 60. - Magdi985)
2020. aug. 18. 23:00
Erről az jut eszembe, hogy a pasikat nem megszerezni nehéz, hanem megtartani.
63. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 18. 22:58
Egyértelműen magaddal van problémád! Az idő múlása, az elhízás és az önbecsülés hiánya miatt frusztrálódsz. Mivel nem bízol magadban, birtoklási vágyad nő, ezzel együtt a féltékenységi rohamjaid is! Ennek kiütközése a hisztéria!
62. kisj (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 18. 20:18

Sértik az egódat a plusz kilók és ez borzasztóan frusztrál.A haragodat másra vetíted ki.

Én több önfegyelmet tudnék javasolni.

61. chills (válaszként erre: 55. - Mézes-Krémes)
2020. aug. 18. 14:51
Pedig az tényleg nagxon megeri, sokkal szebb tőle az ember. Már aki :D
2020. aug. 18. 14:13

Hu embernek....

15 kiló plusz miatt így kifordulni magàból valakinek? Hagyjuk már.


Anyukám, meg lehet sértődni nyugodtan. De fejezd be ezt a dráma-kiràlynősködést, nem körülötted forog a világ, kezdj normálisan viselkedni, emberi módon. Nem a túlsúly a baj. Aki egyenesben van magával, a munkájával, a kapcsolataival, az nem készül ki ennyire ettől.

15 kg semmi, mozgással se perc alatt le lehet dobni.

Valószínűleg fiatalabb vagy. Hidd el, nem a műköröm, műszempilla meg a drága ruha tesz széppé.


A legjobb jótanacs: kezd sportolni. Ne holnap, mèg ma. 45 perc futás után úgy fogsz aludni, mint a bunda.

59. Mézes-Krémes (válaszként erre: 58. - Chills)
2020. aug. 18. 14:07
Hát én nem mernék semmi ilyesmit felkenni, nem hiányzik újra az a kín, még véletlenül sem. Meg ha nem is jön ki újra, az még nem jelenti azt, hogy a szervezeten belül nem vált ki reakciót a dolog. Azt mondta a doki, hogy minden ilyen gél meg műköröm dolog durva dolgokkal van tele, és hogy nem is tudjuk mit hordunk magunkon... Meg hogy lakkozni azt lehet, abból baj nem lehet. Párszor lakkoztam is, de gyűlölöm hogy pattog, nincsen rá idegzetem. Szóval marad a natúr. :)
58. chills (válaszként erre: 55. - Mézes-Krémes)
2020. aug. 18. 13:57

Nem bajm a tested csak tudja mi kell neki. Szoktam latni fb csoportokban régebben hogy felteszik a vendég kezétm aki tudja magáról hogy allergiás az anyagokram majd sápitozik szegény hülye körmös hogy mit tegyen vele.

Hát semmit basszusm manikür azt szió.

De vannak már profibb anyagok erre ha valakinek fontos.

Én max a kusujjamon probálnám ki.

57. Mézes-Krémes (válaszként erre: 56. - Chills)
2020. aug. 18. 13:54
Tuti :D
56. chills
2020. aug. 18. 13:53
Hát lemerném fogadni hogy egy tök jó csaj :)
55. Mézes-Krémes (válaszként erre: 53. - Chills)
2020. aug. 18. 13:53

Ú, a szemöldök tetkó az nagy vágyam, de nem mertem belevágni. :D


Igen, tényleg változik az ember. Bár szerintem én soha nem mondok le a géllakkozásról ha nem leszek rá allergiás. Na de majdnem lerohadt a két kezem tőle konkrétan. Azt mondta az orvos, hogy van akinek a szervezete egy életen át tolerálja ezeket az anyagokat, de van, akinek egyszer azt mondja hogy elég volt. Na én voltam az utóbbi. Pedig az ember azt hinné hogy tök ártalmatlan. Hát nem az.

2020. aug. 18. 13:50

Úúúúgy megnéznék rólad egy fotót! :)


Ha még soha nem mozogtál, akkor javaslom, hogy csoportos órákra járjál, és nézd meg jól, hogy hová mész. Elég sok helyen csak a bohóckodás megy edzés címszó alatt, sajnos. :/ Olyan helyet válasszál, ahol megtanítják a testtudatot, és szólnak, hogy mire figyelj, hogyan kell kivitelezni a gyakorlatot. Elég nehéz elkezdeni, de nagyon szuper lesz izmot építeni magadra. Ha ülő munkát végzel akkor nagyon nagy változásokat fogsz tapasztalni a napi dolgaid kapcsán, pozitív irányba.


Hajrá, érdemes elkezdeni, szuper lesz. :) És ettől még lehetnek pilláid, meg körmöd, meg minden. Miért is ne? Ugyan már! Ne gyűlöld magadat, és ne dühöngjél. Egy valaki felelős a mostani szituért, az meg te vagy. Gondold végig, a dühöngéssel nem oldasz meg semmit, és kár haragudni bármire vagy bárkire emiatt.


Nem tudom, hogy cukorbetegként milyen diétát kell tartani, vagy hogyan. Gondolom azt egy életen át, hogy kordában tartsd a dolgot.

53. chills (válaszként erre: 46. - Mézes-Krémes)
2020. aug. 18. 13:49

Az is szép, sőt! En egyre jobban húzok ehhez a kinezethetm pedig voltam én olyan plázacica:D

Egyedül a szemöldök tetkó amit mindig újra fogok varratnim mert az kell és punktum :)

Érdekes hogy hogy változik az ember

2020. aug. 18. 13:42

Aranyos vagy,de nem.

Igazából magas vagyok szép hosszú lábaim vannak.

De a hátam a karom a hasam mocskos nagy lett,lett tokám is.

Az arcom is tényleg más lett emiatt.

Most bújom a netet edzések miatt,és szépen tanulom ezt a 160 grammos diétát.

A pilla,a köröm,a haj ezek mind mind dobtak még rajtam,de tény és való hogy anélkül is szép voltam,de egyszerűen jól éreztem magam.

Nem vagyok ilyen pláza cica,kb 189 cm magas vagyok és mindig olyan 78-80 kg voltam,vékony

Most vagyok 95.

De centikben sokkal de sokkal több vagyok,a hasam volt például 92 cm,most 118.

Szóval ez így brutális.

51. forrest2010 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 18. 13:16
... pedig saját magadon , az érzelmi kitöréseiden neked magadnak kell megtanulni uralkodni !
2020. aug. 18. 13:05
Amúgy lefogadom, hogy tök formás csaj lehetsz. Sokan vadulnak a húsosabb nőkért. :)
49. Mézes-Krémes (válaszként erre: 43. - Chills)
2020. aug. 18. 13:04

Ja és még valami. Ha belegondoltok, az igazi valódi önbizalom és elfogadás ott kezdődik, ha tudod vállalni magad természetes valódban. Tehát köröm, haj, smink, szájfelfújás, stb. nélkül is be tudod vállalni mindenféle aggodalom nélkül azt, hogy: igen gyerekek, ez vagyok én.


Szóval jó dolgok ezek, és csinálja is aki szeretné (én nem), de amikor kényszeressé válik, vagy szarnak érzed magad nélküle, akkor talán érdemes lenne elgondolkodni. Azon, hogy miért érzem kevesebbnek vagy kevésbé nőnek magamat a az ujjbegyemre ráragasztott műanyag nélkül, vagy a szempillámra aggatott műanyag nélkül? Tényleg ez teszi a nőt?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook