Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tökéletesre faragom magam! fórum

Tökéletesre faragom magam! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. máj. 26. 10:08

"ha el is éred meghalsz" ezen jót röhögtem, ez azért nagyon sarkítás.


az ember legyen hiu de ne kórósan.


én amugy igyekszem a mesterseges anyagokat kivonni a az életemből (kozmetikumok stb) nagyon sok mindent magamkeszitek, vagy termeszetes alapnyagut hazsnalok, van egy ket dolog amit meg nem tudtam hazilag elkeszitnei, de ksierletezgetek mindig :))


szerintem ez is beleszamit a "tokéletességbe" h az emebr nem mergezi magat

2011. máj. 26. 10:01
.
2011. máj. 26. 09:07

Jó reggelt!

Gubóka ezzel én is így vagyok, nem abba a csopotba tartozom aki ha meg van az akit keresett megfogta akkor eltunyul....szerintem ez jó.

A többire meg azt reagálnám, hogy lehet sarkítani stb, az ember sosem lesz tökéletes mert olyan nincs szerintem, de azért vannak olyanok akik értették a topik lényegét.

Szerintem addig jó amíg egy ember folyamatosan jobb akar lenni, és nem esik át a ló túloldalára ebben sem. Ez vonatkozik külső-belső tulajdonságokra is.

Szóval azokat várok továbbra is akik értik a topik lényegét, és nem sarkítják ki köszönöm :-)

14. fddae7c03d (válaszként erre: 13. - A14deb9047)
2011. máj. 25. 22:53
Ez az első mondat tök igaz . :)
2011. máj. 25. 22:52

Sosem fogod annak látni magadat.

Ha netalán mégis bekövetkezne, abba belehalsz.

12. Jasmine24 (válaszként erre: 11. - Gubóka)
2011. máj. 25. 18:28
persze tokeletesseg nem letezik, nameg ez elegge tag fogalom. Kinek mi az ugy mond tokeletes. Lenyeg hogy erezzuk magunkat jol a borunkben, de ha nem, akkor tegyunk erte.
2011. máj. 25. 18:26

szerintem ezzel nincs is ba. az ember ugyse lehet tökéletes. ha tökéletes a tetse nem tetszik a friuzra, ha az a kettő stimm a ruhak nem vagy mit tudom én mi :)) de ezzel tenyleg nincs baj szerintem csak nem kell tulzasokba esni.


sokan elhagyjak magukat ha parjuk van, en ugy vaok ezzel, h minnel regebb ota vagy a baratommal, annal inkabb szertnek meg meg meg csinosabb lenni :DDD

2011. máj. 25. 18:16
Sziasztok! Jottem en is! Ugyanigy vagyok! Hiaba kapom a dicsereteket nem erdekelnek, mert en meg nem tetszem sose magamnak! Mindig kritikus vagyok! Persze nem azt jelenti, hogy mindig rosszul erzem magam a boromben, csak torekszem hogy minel jobban nezzek ki!
2011. máj. 25. 17:59

heló heló :)


csatlakozom!!


amugy a "van mit fogni kategoria" az nem a plussz 15 kgot jelenti. maxi 4-5

8. 679f54a054 (válaszként erre: 6. - Kalomoira)
2011. máj. 25. 17:54

Szerintem nem értettem félre, a "faragni" szó nekem nem fejfaragást jelent:)))

Persze, mindenkinek más a tökéletes, de az általánosságban vett tökéletes test szerintem önmagában édeskevés:))

2011. máj. 25. 17:51
Legtökéletesebb a női test, ha van mit fogni rajt, és kellően ki van párnázva.
6. Kalomoira (válaszként erre: 5. - 679f54a054)
2011. máj. 25. 17:43

Lehet félre értetted a címet....nyilván az én fejem sem szabályos stb....sőt...és még nem estem ét plasztikai műtéten szóval nem erről van szó :-)

De mint írtam tökéletes magamnak....az lehet neked pont nem az vagy egy férfinek ;-)

2011. máj. 25. 17:42
Nem is tudod, mennyivel jobb érzés, ha egy férfi PONT a tökéletlenségét tudja imádni egy nőben!:)
2011. máj. 25. 17:39
na? :-)
3. Kalomoira (válaszként erre: 2. - 53dfddad18)
2011. máj. 25. 17:08
hátha :-)
2011. máj. 25. 17:05
Minek arra a kis időre?
2011. máj. 25. 16:57

Sziasztok!

Olyan nőkkel, lányokkal szeretnék itt beszélni, eszmecserét folytatni akik napi szinten foglalkoznak a testükkel, az az rendszeresen edzenek, formálják a testüket, próbálnak oda figyelni az étkezésre stb, alapvetően csinosak, vékonyak, sportosak, azonban úgy gondolják van még hova fejlődni, van még cél.

Én ezzel így vagyok. Alapvetően rengeteg pozitív visszajelzést kapok de mit sem ér ameddig el nem érem azt a formát minden testrészemen amire vágyok. :-)

Akik hasonló cipőben járnak és szeretik a sportot azokat várom ide.

Akár tölsünk fel képeket magunkról a fejlődéseket bemutatva stb.

Azt nem tudom lehet e titkosítani a fórumot, de ha valaki csak így szeretne feltölteni több képet akkor majd utána járok. :-)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook