Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Többet szeretnék a szabadban lenni, de alig tudok rá időt... fórum

Többet szeretnék a szabadban lenni, de alig tudok rá időt... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

11. globus
márc. 9. 15:40
Minden nap biciklizek, gyalogolok. Sajnos kert már nincs, sebaj, segítúnk máséban :) Ma azért főzök, hogy holnap egész nap kint lehessek, nagyon várom. Csak ne essen. Bár akkor is találunk feladatot.
márc. 9. 15:35
Leginkább hétvégén van időm kimozdulni. Olyankor sétálni és biciklizni szoktam. Kell időt szakítani rá
9. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 9. 08:03

Együtt érzek veled, tudom milyen rossz.

Mikor én is túl voltam terhelve (munka, gyerek) semmi énidőm nem volt. na lettek is komoly betegségeim, de ha visszagondolok az időszakra, most sem tudnám hogy lehetett volna jobban megoldani a helyzetet.


Mikor annyira elkapott a gépszíj hogy rokkantosítottak, na akkortól volt idő magamra. Évekbe telt, de kijöttem a gödörből. Jobban vagyok mint valaha. Rengeteget vagyok levegőn, kis kerttel foglalkozok amit nagyon szeretek, és hát magammal napi szinten sokat.


Kívánom hogy meg tudd oldani te is a problémádat, mert sajnos visszaüthet ha nincs énidőnk. Én már azt is tudom milyen az.

8. Myra
márc. 9. 07:25
Ezzel én is így vagyok.
márc. 7. 00:38
sok embernek problema ez!
márc. 6. 16:40
Nekem is ugyanez a problémám, nagyon megértelek
5. BV2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 16:22
Merre fele laksz? Barátokkal, ismerősökkel közös program, amihez ki kell mozdulni?
márc. 6. 15:51
Időt mindig lehet nyerni. Menj gyalog ide-oda, máris a szabadban vagy! Szállj le előbb a tömegközlekedési eszközről, vagy parkolj messzebb! Mobilozz kevesebbet, élj többet!
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 11:14
Ismered a mondást... Mindenre van idő, amire akarjuk, hogy legyen. Ütemezd úgy az elfoglaltságaidat, hogy beleférjen! Ha máskor nem, akkor hétvégén.
márc. 6. 10:49
Mostanában én is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook