Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Több mint egy éven keresztül megbízási szerződéssel dolgoztam, kaphatok munkanélküli járulékot vagy nem vagyok rá jogosult? fórum

Több mint egy éven keresztül megbízási szerződéssel dolgoztam, kaphatok munkanélküli járulékot vagy nem vagyok rá jogosult? (tudásbázis kérdés)


5. Jóni Kriszta (válaszként erre: 2. - Purutty)
2013. márc. 5. 09:04
Nem,nem rúgtak ki,csak épp a válság utólérte a céget is,a főnök javasolta,hogy próbáljak meg minden lehetőséget..és köszönöm a válaszokat
4. Jóni Kriszta (válaszként erre: 3. - TuViSzeSzu)
2013. márc. 5. 09:03
Benne van a szerződéseimben,hogy vontak minden hónapban munkaerő járulékot,ugyhogy ez nem lehet akadály.. Próbáljam meg?
2013. márc. 4. 14:23
Megbízás díjazásából nem vonnak munkaerő-piaci járulékot, ezért nem, nem jár utána álláskeresési.
2013. márc. 4. 13:31
Egy év folyamatos munkaviszony után jár munkanélküli. Biztos. Hacsak nem rugtak ki.
2013. márc. 4. 12:57
több mint egy éven keresztűl megbizásos szerződéssel dolgoztam,megis őriztem minden havi szerződést,de most a melomnak löttek,a kérdésem: kaphatok e munkanélküli járulékot vagy ez után nem vagyok rá jogosult???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook