Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Több mint barát..... :/ :S :) fórum

Több mint barát..... :/ :S :) (beszélgetős fórum)


1 2
9. michelle.r (válaszként erre: 4. - E57e061615)
2012. jún. 8. 22:22
Háááááááát, ha az ott az ő fotója, akkor "alea iacta est" ;)))
8. 83ff5144bd (válaszként erre: 4. - E57e061615)
2012. jún. 8. 22:21

milyen "felszarvazási késztetésed?" :D

eszemben sincs a páromat sem megcsalni,sem elhagyni..

csupán kialakulóban van bennem egy csalóka érzés,amit nem tudom jobb e tisztázni 1 baráttal, vagy jobb titokban tartani....

7. ea010c7029 (válaszként erre: 1. - 83ff5144bd)
2012. jún. 8. 22:18
Ha nekem ekkora dilemmát okozna a dolog,én elmondanám. Ha tényleg barátok vagytok,megoldjátok. És szerintem az elhallgatással éppúgy meg tudod mérgezni a kapcsolatot.Elveszíti az őszinteségét...
2012. jún. 8. 22:18
Felesleges neki elmondanod,mert abból csak baj lehet.Ha szereted a párodat és nem akarsz kisértésbe esni,kerüld ezt az embert.
2012. jún. 8. 22:15
Csatlakozom a már előttem szólóhoz. Miért kellene elmondanod?? Persze, ha Te akarod, hogy több, mint barát legyen..mond el. Vagy megtartod, vagy elveszíted így. Legalább akkor tisztán látod a dolgokat, ha jó az számodra, ha rossz.
4. e57e061615 (válaszként erre: 1. - 83ff5144bd)
2012. jún. 8. 22:12

"Gyesen lévő boldog anyuka, aki imádja a családját :)"


Gyönyőrű... Ráadásul van fent képed, és ország világ előtt hirdeted a felszarvazási késztetésed.

2012. jún. 8. 22:12

Nem voltam hasonló szituban.

Úgy látom, a legjobb úton vagy ahhoz, hogy felboruljon a párkapcsolatod, amiből gyerek is van.

Megéri játszani a tűzzel?

2. Kangaroo Island (válaszként erre: 1. - 83ff5144bd)
2012. jún. 8. 22:11
én megtartanám magamnak a titkot, ha nem akarsz semmit, akkor felesleges elmondani, ha meg igen, akkor meg mondd el.
2012. jún. 8. 22:06

Van 1 srác/inkább férfi, akit évek óta ismerek, de csak amolyan netes barát...

Én párkapcsolatban élek, 3 és fél éve, van egy 2 éves kislányunk is.. a kapcsolatunk jó,csak esetenként hullámzó..

Az említett sráccal 1 ideig nem beszéltünk, illetve csak ritkán.. de mindig is jóban voltunk az idő alatt is.. aztán február óta újra előkerült.. onnantól aktív tagja az életemnek..

Szerveztem 1 jótékonysági koncertet,amiben ő volt a jobb kezem.. Ő csinált már ilyet, így tanácsokkal látott el, mit hogyan csináljak, mire figyeljek stb. A 2 hónap alatt amíg a szervezés tartott gyakorlatilag ő tartotta bennem a lelket!

Akkor is kiállt mellettem, és biztatott,amikor a család és párom unta a banánt és ellenem voltak..

Ha ő nincs, nem tudom lett volna e erőm végig csinálni.. de ez most nem lényeg.. de az volt az első mikor éreztem kicsit közelebb kerültem hozzá.. Mikor eltűnt 1 időre nagyon megijedtem, de szerencsére visszatért pár hét után.. Azóta történt pár dolog itthon.. Vele azóta is beszélünk, napi szinten.. beszélgetünk sok mindenről, de közben végig "röhögjük" a napot :))

Olykor elejtünk 1-2 huncut megjegyzést is poénból.. de tiszteletben tartja a kapcsolatunkat, nagyon is..:) nem tudom ő érez e többet, mint barátság, de ezt nem is fogom megtudni sztem soha.. mikor szóba hoz más csajokat, észreveszem magamon, hogy kezdek féltékeny lenni.. iránta pedig kicsit többet érezni szimpla barátságnál... holott tudom, hogy soha nem lesz köztünk semmi!!! ez tuti! de egyre jobban piszkál az érzés,ami bennem van:elmondjam neki vagy ne mondjam? félek, mert nem akarom a barátságunkat tönkre tenni, inkább hallgatok mint a sír és játsszuk tovább a magunk kis játékát..

vagy Ti mit tennétek?

Volt valaki hasonló szituban? :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook