Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Több mint 1éve próbálkozunk fórum

Több mint 1éve próbálkozunk (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
90. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 82. - Inta)
2012. máj. 4. 10:04
Köszi, megjegyzem ezt is. Jó lenne, ha nem lenne rá szükség. Nálunk a férjem is elég stresszes, sokat idegeskedik, lehet ez lesz a gond?
89. Rencho
2012. máj. 4. 10:00

Egyenlőre körbe nézek akkor meddőségi klinika terén, ahol elvégzik a sperma vizsgálatot.

Ebben a ciklusban etéren nem hiszem, hogy lesz már előrelépés, mivel tegnap jött meg :(, viszont júniusra csak elvégzik és remélhetőleg az eredmény is megérkezik.


Viszont ha ez a hónap is sikertelen, akkor csak veszek Barátcserjét és megpróbálkozom vele.


Nekem is rendben van a ciklusom, van peteérésem is, hővel és ovu teszttel is figyelem, de még sem sikerül. Pedig még időben is együtt tudunk lenni, már a minden másnapi szexet is bevetettük, mivel az első hónapban napi szinten voltunk együtt, úgy mint előtte.

88. Ágio8405 (válaszként erre: 85. - Inta)
2012. máj. 4. 09:59

Neked szerintem a diéta segitett leginkább meg a gyogyszer ha kaptál....

Ezek a természetes cuccok csak azoknak segitenek szerintem akinek nincs semmi különösebb ok. Pl egy PCOS-nál szedhet az ember mindent ha nincs rendben az inzulin és egyéb hormon szint akkor ugysem sikerül.

Mennyi volt egyébként a terhelt inzulinod?

87. Remény35 (válaszként erre: 81. - Rencho)
2012. máj. 4. 09:54

Én amikor abba hagytam a bogyót elkezdtem inni a cickafark és palástfű teákat.A ciklusom rendben van,van peteérésem,ennek ellenére nem sikerült a baba igy a doki közölte mielőtt tovább lépünk legyen spermavizsgálat.Abból kiderült igen kevés és nem mozgékony katánák vannak.Arra most elkezdte szedni a párom a Maca-tés a Fer14-et amit a természetgyógyász ajánlott.

Egyenlőre nem tudok nyilatkozni a hatásáról.Legalább 1 hónap kell neki.

Remélem hatékony lesz!

2012. máj. 4. 09:54
meddöségi központokban biztos lehet menni ha jol tudom. Az Istenhegyi uti klinikán kb 8ezerbe kerül. Oda azt hiszem csak be kell jelentkezni. Persze ha bp-i vagy... De szerintem az összes magán meddöségi központba lehet menni. Mivel ugyis fizetös.
85. inta (válaszként erre: 81. - Rencho)
2012. máj. 4. 09:52
Én másfél év próbálkozás után barátcserjét szedtem március elejétől, és a következő ciklusban (márc 19-től) teherbe estem. De nem vagyok benne biztos, hogy csak a barátcserje az oka, teljes életmódot váltottam, a pajzsmirigyemet is serkentjük, a férjemet is felturbóztuk. Nem tudom, melyik a sokból az oka, de ha újra kellene kezdeni, a barátcserje ismét a listámon lenne.
84. Rencho (válaszként erre: 83. - Ágio8405)
2012. máj. 4. 09:51

Nagyon nem vagyok jártas az ilyesmiben. :)

Hova küldjem a Párom sperma vizsgálatra? A klinikára? Vagy magánorvoshoz?

83. Ágio8405 (válaszként erre: 79. - Rencho)
2012. máj. 4. 09:47

Fél év után tehetsz egy probát van olyan orvos aki ha kéred elküld egy vérvételre. Ha jofej a nögyogyászod tuti ad beutalót.

Sperma vizsgálatra is bármikor lehet menni föleg ha fizetösre mész. 5-8ezer Ft és tudod hogy minden ok vagy ha meg mégsem kiderül legalább.

82. inta (válaszként erre: 76. - Ba7da9cfc0)
2012. máj. 4. 09:45

Hello, megkerestem neked, mit írt elő novemberben a férjemnek az andrológus vitaminkúraként, amitől (is) 3 hónap alatt 5-ről 65 millióra nőtt a spermaszám. Nem csodaszerek, csak vitaminok, illetve, amit írtam, nála volt egy stressztényező is akkor, ami megszűnt. Naszóval:

"Vélemény/javaslat:

ICSI elvégezhető. Előtte 3 hónapig 1x1 Béres Acitical, 3x1 folsav, 1x1 gránátalma kapszula, 1x1 halolaj kapszula, 3 hó múlva kontroll ondó-vizsgálat". Gondolom a Béres Actical elírás, és Activalt akart írni, de nem ismerem a "Béreseket", úgyhogy inkább úgy írtam le, ahogy a papíron van...

81. Rencho (válaszként erre: 80. - Remény35)
2012. máj. 4. 09:36

Sajnos.

Utána olvastam már számos itthoni praktikának, köztük a Barátcserjének, a Baba tea csomagnak, a Méhpempőnek, de nem is tudom melyikbe kezdenék bele.

Mindegyiknél azt írják, legalább 2-3 hónap, mire kifejtik a hatásukat. Kapkodni, és akkor mindent egyszerre szedni meg nem szeretnék.


Ti próbáltátok már valamelyiket?

80. Remény35 (válaszként erre: 79. - Rencho)
2012. máj. 4. 09:33

SAjnos nem foglalkoznak az emberrel idő előtt.

Velünk is csak azért mert én pár hónap múlva 35 leszek a párom meg 38.Tehát nem vagyunk ideálisak.

79. Rencho (válaszként erre: 76. - Ba7da9cfc0)
2012. máj. 4. 09:25

Sziasztok.


Mi sem próbálkozunk még egy éve, nekünk ez a negyedik hónapunk, de már most kivagyok teljesen.


Nekem Párom E-vitamint szed, én meg Folsavat. Emellé multivitamint szedünk minden nap.

Próbáltam már a teázást, de nekem nem vált be. (Három hónapig ittam, ebben a ciklusban már nem fogom.)

Férfiaknak még a Maca tablettáról hallottam sok jót.


Mi fiatalok vagyunk, szerintetek mennyi idő után érdemes orvoshoz fordulni? Én fél évre gondoltam, de azt mondták van ahol egy év alatt nem is foglalkoznak az ilyesmivel.

78. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 77. - Remény35)
2012. máj. 4. 08:42
Köszi, ha nem jön össze kipróbáljuk.
77. Remény35 (válaszként erre: 76. - Ba7da9cfc0)
2012. máj. 4. 08:35

Szia!

Nekünk sem sikerül igaz csak 4 hónapja,de koromra való tekintettel a dokim minden féle vizsgálatot kért,igy derült ki hogy a katonákkal van nagy baj.A természetgyógyászom ajánlotta a Fer14-t,remélem segít,mert az urologus azt mondta,hogy csak a lombik jöhet szóba.

2012. máj. 4. 07:44

Sziasztok!


Mi a férjemmel 8 hónapja próbálkozunk. Eddig sikertelenül. Mondjuk ezt a hónapot még nem tudom, mert 3 napja volt ovum. Ez a második hőmérőzős hónapom, ami jó, mivel legalább tudom mikor volt ovu és nem tesztelek előbb, mivel nekem 29-33 nap között szokott megjönni. Illetve ez a második hónap, hogy iszom a cickafark(ovuig), palástfű kombinációt. Remélem segít!


Azt megtudnátok írni, hogy a párotok milyen vitamint szed? Ha nem jön össze ez a hónap se, akkor ráállítom apát a vitaminokra! :)

75. d'moni
2012. máj. 3. 22:26

Mi is sokáig próbálkoztunk, szinte már az utolsó esélynek a "Babaváró tearendszer"-t próbáltam. A kúra ideje 3x6 hét. Mire a végére értem teherbe estem :)

Ha nem találjátok a neten, írjatok privit és megküldöm.

Ja és nem is tartottam be mind a 3 ajánlást, már az első lépés segített :)

74. Skóciababy (válaszként erre: 71. - Inta)
2012. máj. 2. 19:58
Inta igen.
73. Orsy27 (válaszként erre: 61. - Telifánt)
2012. máj. 2. 19:37
Abszolút bíztat, mellettem áll, és nagyon optimista. Optimistább, mint én. Igazi társam, a másik felem. :)
72. Ágio8405 (válaszként erre: 67. - Telifánt)
2012. máj. 2. 19:35
Ha PCOS-od van akkor a hormonális háttér miatt nem tudtak megamaradni. Egyszerüen a szervezet kilöki mivel a hormonok nem megfelelö szinten vannak jelen. Csoda hogy sikerült megtermékenyülniük. Nagyon magas a vetélés kockázata ha nincs kezelve a PCOS. Ha jol emlékszem 70% kötül van.
71. inta (válaszként erre: 68. - Skóciababy)
2012. máj. 2. 19:34
Skóci, ez a doki külföldön van, ugye?
70. Orsy27 (válaszként erre: 67. - Telifánt)
2012. máj. 2. 19:33
Nekem is ez lehetett a gond, de a doki szerint ez előfordulhat.
69. inta (válaszként erre: 67. - Telifánt)
2012. máj. 2. 19:33
Egyszer talán nekem is volt, de nem vagyok benne biztos, annyira nagyon halvány volt, aztán nem kellett ismételgetni, másnap megjött.
2012. máj. 2. 19:33
Egyébként az akupunktúra nagy előnye,hogy valami nyugi-pontot is szúrt a dokinő,amitől teljesen elmúlt a rágörcsölésem. Szerintem az segített a legtöbbet,hogy nyugodt voltam és nem ezen agyaltam örökké.
67. telifánt (válaszként erre: 65. - Orsy27)
2012. máj. 2. 19:31
nekem 2x volt pozitív tesztem, de mindkettőnél pár napra rá megjött. Valószínűleg nem tudott megtapadni szegénykém.
66. inta (válaszként erre: 64. - Telifánt)
2012. máj. 2. 19:30
Nekem is segített, az igaz, hogy az ô kedvéért én is jobban próbáltam tartani magam.
65. Orsy27
2012. máj. 2. 19:26
Nekünk már van egy kislányunk, akire majdnem 1 évet vártunk, de tavaly január óta próbálkozunk a tesóval. Tavaly áprilisban volt egy vetélésem, aztán októberben volt egy pozi tesztem de megjött mégis rá 2 napra. Idén februárban valamitől felborult a ciklusom (vszeg a cickafark teától amúgy), jövő héten megyek dokihoz, és kezdünk bele egy kivizsgálásba. Ő azt mondta, hogy szervi gondom nincs, sokszor csak rágörcsölnek a párok, és ezért nem jön a baba. Hát, mi sztem nem görcsölünk rá, vagyis nem érezzük, de tény, hogy szeretnénk már egy újabb babát...
64. telifánt (válaszként erre: 63. - Remény35)
2012. máj. 2. 19:25
Az tök jó ha segít. Az én párom is mindig vígasztal, de azt nehezen érti meg mikor 2-3 naposan még mindig szomorú vagyok, és igyekszem összekaparni magam
63. Remény35 (válaszként erre: 61. - Telifánt)
2012. máj. 2. 19:23
Az én párom totálisan jó fej,hiszen mindig vigasztal,hogy ugy is megcsináljuk,sikerülni fog.Nem ismer lehetetlent,ami nekem is jó mert tartja bennem a lelket.
2012. máj. 2. 19:23
Én ugyan külföldön élek,de nálunk is az akupunktúra segített. Előző terhességem hormonpótlással sikerült. Most is teljesen fel volt a ciklusom borulva. Kínai dokinőhöz jártam testakupunktúrára . 18. napon volt peteérésem,ami addig valószínűleg nem... Az eredmény a pocakomban van.:-)
2012. máj. 2. 19:21
És a párotok hogy éli meg a minden hónapi csalódást?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook