Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Több éves szeretői viszony. Mit tennél? fórum

Több éves szeretői viszony. Mit tennél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2018. dec. 1. 08:02
Én még csomagolni is segítenék neki, nem bírnék egy fedél alatt élni egy hazug kétszínű emberrel....
2018. nov. 30. 19:54
Sok tényező befolyásolhatja a fórumindító döntését: gyerekek kora, apjukhoz való viszonya/kötődése, a szerető távolsága, abban a viszonyban ki a domináns, a feleség személyisége...mindenesetre én karácsony utánra időzítené m a "nagy beszélgetést" - a gyerekek miatt is. Mindenképpen adnék egy esélyt a kapcsolatot/ házasságnak. Természetesen ha a férj is akarja.
2018. nov. 30. 18:45

Ahol gyerekek vannak ott annyira nem egyszerű. Főleg, hogy a fórumindító nem érzett problémát úgy gondolta minden tökéletes. Le kell ülni és őszintén megbeszélni a jelent és a jövőt. Hogyan tovább, a miérteket és okokat.

Nagyon nem irigylek senkit egy ilyen szituban, főleg karácsony előtt 3 héttel még rosszabb az egész:(

2018. nov. 30. 18:27

Ne halogasd,dönts mihamarabb,de okosan!Vedd kezedbe sorsodat.

Én ahogy ismerem magam már túl lennék ezen.

2018. nov. 30. 17:55
Ha nincs bizalom,mit ér az egész????Kérdezem én.
37. birebora (válaszként erre: 30. - Anikkk)
2018. nov. 30. 17:06

"Csak" levelezés?

Más nem történt?

2018. nov. 30. 17:05

Az is lényeges, hogy a szerető férje mit reagál.

A 2 év miatt gondolom, hogy vannak érzelmek és kötődés és nem csak fellángolás.

35. Ildi (válaszként erre: 15. - MenoPause)
2018. nov. 30. 16:59
Én úgy gondolom, h ha én nem teszem, velem se tegyék. Ha megteszik, van tartásom, egóm, ez olyan amit nem türök. Én azt mondom h ha valami nem megy nem megcsalni kell, hanem szakitani. Ezzel is megtisztelve a másikat, h nem csalom meg, de közlöm h már részemröl ennyi. Ez az amit én sosem tudnék megbocsátani, mert ennél megalázóbb nincs.
2018. nov. 30. 16:52
Ismerve magam, a büszkeségem, kidobnám.
2018. nov. 30. 16:51
Kidobnám a francba, a magyarázkodása se érdekelne. Nézzen hülyének valaki mást onnantól :D
32. birebora (válaszként erre: 30. - Anikkk)
2018. nov. 30. 16:47

Szerintem most nincs jelentősége, hogy nézted vagy csak véletlen.

Az évek miatt mondjuk amit. Tudja, hogy rájöttél és tudod? Mit szólt?

31. Ildi (válaszként erre: 30. - Anikkk)
2018. nov. 30. 16:47
Tényleg semmi jelét nem tapasztaltad?? jelek mindig vannak...oda kell rá figyelni...
30. Anikkk
2018. nov. 30. 16:40
Nem nézem a telefonját e-mail-t... semmit...véletlen hogy megnéztem . Nem hónapokig tartó levelezésről van szó , hanem évekről beszélünk !
29. birebora (válaszként erre: 25. - Bozsu55)
2018. nov. 30. 16:22

Gondolom beleolvasott egy sms-be vagy e-mailbe.


Ismerek ilyen családot. A feleség kivárt, most úgy tűnik "jól" vannak. Legalábbis kívülálló szemmel és nem látva a hétköznapokat. De, hogy lehet-e ezek után és egy ilyen élethelyzet után valóban "jól" lenni, nem tudom. Ott a pasi a legyet is és röptében.

2018. nov. 30. 16:11
Egy őszinte, komoly beszélgetés és nem halogatva hanem most. Aztán meglátnám, hogyan tovább. Nem könnyű, sajnálom a fórumindítót mert ez mindig nehéz.
2018. nov. 30. 16:04

Azt hiszem először magamban keresnèm a hibát,mit nem adtam meg neki hogy már 2 éve megcsal.


Egyéjszakás kalandot megbocsájtanèk,de évek óta tartó kapcsolatban már vannak èrzelmek,szóval számomra kalap kabát.


Kezdjenek együtt ùj èletet.

26. Lávli (válaszként erre: 25. - Bozsu55)
2018. nov. 30. 16:00

Ez jó kérdés.

Elvileg üzeneteket olvasott.

Kiváncsi vagyok én is.

25. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Anikkk)
2018. nov. 30. 15:59

Borzasztó lehet a helyzeted.

Elmondták már előttem hogy több verzió is lehet.

Ha nem voltak jelek, mégis hogy jöttél rá?

2018. nov. 30. 15:52

Kérdés hogy tudsz e utana elni vele? Én azt hittem ment is 8 évig és aki ilyen az megcsinálja újból.Igér fűt fát és mégis kell az új az izgalom a más...

Szóval mi elváltunk ..

23. Mezei Virág (válaszként erre: 14. - Globus)
2018. nov. 30. 15:43

Igen Te szeretnél megcsalt feleség lenni?

Mert én nem!

22. Lávli (válaszként erre: 21. - MenoPause)
2018. nov. 30. 15:04

Nem tudom, fogalmam sincs.

Én sosem csaltam, és engem sem csaltak (tudtommal, és mindig azt mondtam, hogy észre vettem volna).

Én csak abból tudok kiindulni, amit a fórumindító írt, hogy semmi jelét nem tapasztalta.

Akkor viszont nagyon nagyon be kell tudni csapni a másikat, és ez fájna a legjobban ebben a történetben így.

21. MenoPause (válaszként erre: 19. - Lávli)
2018. nov. 30. 15:00
Ez egy nagyon fájó pont, de tedd fel ezt a kérdést úgy is, hogy miért van az, hogy nem veszed észre esetleg évekig? Ha tényleg évek óta tart... kell, muszáj, hogy legyen jele. Kutakodás nélkül is. Férfi-női megérzések... ha van odafigyelés. De lehet, hogy a tökéletesség mögött van egy olyan eltávolodás, ami lehetővé teszi, hogy észrevétlen maradjon. Ennyi ideig.
20. tulipán*** (válaszként erre: 18. - Érdekes73)
2018. nov. 30. 14:56
Szerintem még az is lehet, hogy a kapcsolat tökéletes, egyszerűen csak kell a férjnek az izgalom. Sokan vannak így egy hosszabb kapcsolatban. Minden ok, de kell valami új... valami izgalmas..... a nélkül, hogy a jelenlegi partnerrel gond lenne. Persze nem biztos hogy itt is ez a helyzet, de simán el tudnám képzelni ...
19. Lávli
2018. nov. 30. 14:55

Nekem a legfájóbb az "otthon ebből semmit nem veszel észre" lenne.

Hogy tud úgy évekig a szemembe nézni, az ételemből enni, a paplanom alá bújni ... hogy én abból semmit ne vegyek észre, és nem azért, mert érdektelen lennék felé, vagy hülye. (illetve a fórumindító)

Fogalmam sincs, hogy lenne tovább. Mint embert és a gyerekeim apját biztos tudnám szeretni továbbra is, de mint társat és férfit, biztos, hogy nem.

18. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Anikkk)
2018. nov. 30. 14:48
Valami mégse tökéletes...
17. tulipán*** (válaszként erre: 15. - MenoPause)
2018. nov. 30. 14:46
egyet értek. Én sem gondolnám, hogy ha ez egy jó kapcsolat volt, akkor feltétlenül fel kell rúgni. Előszöris van egy közös gyerek akire szintén gondolni kell a saját egonkon kívül. E mellett pedig a kapcsolatok általában kimerülnek egy idő után szóval nem sok az olyan ami egy életre szólóan tökéletesen működik, mindenféle zökkenő nélkül. Semmi garancia sincs arra hogy a következő jobb lesz, vagy ha az elején az lesz, akkor nem merül ki egy idő után. Persze ha a fórumindító semmiképp sem tudja megemészteni a történteket akkor elfogadható ha külön mennek, de nem feltétlenül kellene kizárni más opciókat így elsőre ....
16. MenoPause (válaszként erre: 14. - Globus)
2018. nov. 30. 14:05
Az utolsó mondatoddal nagyon egyet tudok érteni :-) A többivel is..
15. MenoPause (válaszként erre: 3. - Ildi)
2018. nov. 30. 14:03

Azért ez sohasem ennyire egyszerű. Ha mindenki így reagálna, anélkül, hogy megpróbálná megérteni, miért történt, csak kalap-kabát, akkor egyrészről nem 50% lenne a válási arány, hanem mondjuk 80-90%, másrészről, a saját "felelősségünk" a történetben sosem derülne ki és magunk sem lehetünk "jobbak" egy következő kapcsolatban - vagy ugyanabban!! mert sértettségből, egóból hoztunk döntést.

Nem pártolom a megcsalást, de ha megtörténik, nem gondolnék világvégét, de mindenképpen egy nagyon komoly mélyre nézést, és szemléletváltást, hogy mégis mi van a tökéletesség mögött. És talán nem kell, hogy minden tökéletes legyen.

14. globus (válaszként erre: 13. - Mezei Virág)
2018. nov. 30. 14:01

De mi a JÓ kapcsolat?

Ha veszekedés van, az nem jó. Szex nincs, az sem jó.

Attól, hogy valaki nem izgul fel a ruhaszárítón lógó alsónadrágtól, még lehet jó kapcsolat.

Jelen téma indítójának leírásából következtetve neki jó volt, hiszen nem vett észre semmit, és körülmények sem indokolják férj félrelépését. Kicsit utánanéztem az interaktivitásának, nem hanyagolja el magát, szóval ez sem lehet kifogás. Annyiféle összetevője lehet, meg sem tudjuk számolni. Sőt néha olyan is van, hogy valaki maga sem tudja megmondani, mi lelte :)

13. Mezei Virág (válaszként erre: 12. - Globus)
2018. nov. 30. 13:33

Végül is mindegy, ha már nem jó együtt, miért kéne kényszerből maradni?

Véletlen vettem észre ezt a cikket, mert több helyen a képembe tolták. Amúgy nem szoktam ezeket bulvár újságokat olvasni, csak nagyon ritkán. A mostani celebekről semmit sem tudok, nem érdekelnek. :)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook