Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tisasen hashajtó fórum

Tisasen hashajtó (beszélgetős fórum)


7. Rózsaszál:-) (válaszként erre: 6. - Annuccia)
2012. jún. 25. 11:17
Próbáltad már a fittneszguru gyümölcslevét?megiszol egy dobozzal,mindegy mit eszel és láss csodát,kijön belőled az is odalent ami nem kell:-)))Na jó nem kell megijedni de tény és való hogy klassz hajtása van:-))
6. annuccia (válaszként erre: 4. - Rózsaszál:-))
2012. jún. 24. 22:59

szia! Igen, ez az első ilyen alkalom. valami gyorsat szerettem volna, és a kedves néni azt mondta ezt. Elolvastam a tájékoztatót is, de nem is értem ezt az A és B soros dolgot. Régebben szilvalekvárt próbáltam, de semmi hatása, pedig a langyos tejjel is próbáltam. ELég makacs típusú belem van :D


Mit ajánlasz? olvastam keserűsóról is, meg a Dulcolaxot is, de mindenképp tablettás megoldást támogatnék, ha lehet.

5. annuccia (válaszként erre: 3. - 645b490433)
2012. jún. 24. 22:56
csak egyikből!
4. Rózsaszál:-) (válaszként erre: 1. - Annuccia)
2012. jún. 24. 22:53
Szia!Nem mindenkinek hat úgy ahogy azt leírják.Semmi baj,gondolom most vettél be elsőnek ilyet.Mással nem próbálkoztál még?Szilvalekvár vagy sennapor vagy valami nem gyógyszernek minősülő hashajtó?
2012. jún. 24. 22:43
A és B sorból is vettél be vagy csak egyikből??,
2012. jún. 24. 22:40
várd ki, lesz annak hatása
2012. jún. 24. 22:39

Sziasztok!

Kinek milyen tapasztalatai vannak a Tisasen hashajtóról? Én azt olvastam, elég brutális gyógyszer. De. Reggel fél 8kor vettem be (tudom este kellett volna, de ekkor értem haza) és még mindig nem hatott. Gyógyszerész ajánlotta, és már nagyon kéne a hatása... Próbálkozzak ma nagyobb adaggal, vagy hagyjam és vegyek valami más hashajtót? Esetleg mit tudtok ajánlani? Köszönet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook