Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tippeket várok, kismamáktól, anyukáktól! fórum

Tippeket várok, kismamáktól, anyukáktól! (beszélgetős fórum)


2009. márc. 12. 12:18
:)akármilyen módon is próbálod beadni a párodnak,nem hiszem,hogy ő felfogja miről is van szó.Én már kétszer próbáltam,ám nem értette elsőre:) először odaadtam neki egy boritékban az első uh fotót,lesett nagyon:-mi ez? mondom-nem vagyunk már kettesben,erre körbepislog,hogy ki van még ott rajtunk kívül)))aztán nehezen,de leesett:))a másoduiknál meg,mondom neki,hogy lesz egy újabb babánk-így prózaian-erre ő-tudom,álmodtam róla-jó hogy nem ő közölte velem:))
2009. márc. 12. 12:08

[link]



talán itt találsz neked valót:o)

3. geridina (válaszként erre: 1. - Bf861243a6)
2009. márc. 12. 12:04
Talán a legősibb megható módszer a kis horgolt kiscipő átadása. Sajnos nekem ez nem adatott meg, mert nekünk lombikbébink van, és együtt csináltuk a projektet. Pontosabban csinálták nekünk az orvosok:)
2. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1. - Bf861243a6)
2009. márc. 12. 12:03
Szerintem ez csak akkor lesz ilyen, ha a szívedből jön, és a saját helyzetetekhez igazodik. Nem pedig valaki más "leutánzása"...
2009. márc. 12. 12:02

Ha minden igaz, nemsokára nálam is indul a babaprojekt.

Valamilyen frappáns módon szeretném elmondani a páromnak a teherbe esésem, amint sikerül.

Legyen viccest, kedves, megható, és emlékezetes.

Tudnátok tippeket adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook