Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tippek hogyan legyen kitartásunk a végsőkig! fórum

Tippek hogyan legyen kitartásunk a végsőkig! (beszélgetős fórum)


11. doresz88 (válaszként erre: 9. - Ariadna)
2010. szept. 2. 15:40

Nekem az volt a bajom a diétákkal, hogy mindebe volt olyan kaja amit utálok -jó, mondjuk elég finnyás is vagyok- ezért mindeg helyettesítettem, de az meg már nem volt jó...


Én szénhidrát csökkentéssel fogytam. De szerintem a duciság függ attól, hogy ki miért hízik. Pl én azért, mert minden nap egy valag pékárut ettem, csokit, tésztát tésztával... ezek meg üres kalóriák, ezért híztam. Amint csökkentettem elkezdtem fogyni is...

2010. szept. 2. 15:35

Nekem a motiváció a ruha volt. Nem vettem magamnak a terhességem alatt ruhát, az elején tél volt, belefértem mindenbe a sok hányás miatt, nyáron meg lenge strandruci szerű dolgaimba voltam itthon. Ja amúgy S-es méret voltam, és szülésig meghíztam vagy L-esre, ha nem többre. Aztán mikor már nem szoptattam, és úgy kimozdultam volna, nem volt semmi ruhám. De ezt szó szerint vedd. Csak ilyen otthonra való szakadt dolgok. Pl ronda plüss melegítő a férjem melós pólói, meg ilyenek...

Na most vehettem volna olyat ami jó rám, de két okból se tettem. Az egyik hogy sajnáltam volna a régieket, meg le is akartam fogyni.

Szinte minden reggel ahogy öltözködtem nézegettem a régi S-es darabokat, hogy vajon mikor lesz már megint jó rám. Aztán egy gőzerős fogyi jött, és sikerült!

Szóval nézz ki egy darabot, és lógasd ki! Tedd szem elé! Vagy ha nincs régi kedvenc, akkor vegyél egyet, de kicsit drága legyen! (Mindenkinek a maga módján drága) Már csak azért is -magamból indulok ki- ha vennék egy drága ruhát, ami kicsi rám, addig fogyiznék, míg bele nem férek kényelmesen! Olyan nincs hogy elrakjam a szekrény aljára, mikor annyit fizettem érte! Szerintem ez is tipp.


A másik. Semmit nem a normál méretű tányérból eszek. Van kisebb fajta mélytányér formájú tányérunk is, leves mehet bele, meg bármi, de lényeg, hogy ha tele teszem, akkor is afele a normálnak! És jóllakom! Mondjuk ez furi is... de nem tudnék kétszer szedni!

9. ariadna (válaszként erre: 7. - Vénusz567)
2010. szept. 2. 15:33

Én is mindig mindent megunok! :)

Csináltam már a bécsi diétát, norbi diétát fehérjeturmix diétát szénhidrátmentes diétát, kalóriaszámlálást stb. De rájöttem ehetek bármit csak keveset és lehetőleg ne nassoljak! És ha mellette mozgok akkor elég jó hatást érek el!

8. eb7b25fa84 (válaszként erre: 7. - Vénusz567)
2010. szept. 2. 15:31
Keress saját módszert! Én is abbahagytam már párszor a 90 naposat, a kalóriaszámlálósat el sem kezdtem, mert tudom, hogy feladnám. Olyan célt állíts fel, ami teljesíthető SAJÁT MAGADNAK! Nehéz, néha nagyon is, de ha ezeken átlendülsz, könnyebb lesz, és a sikert könnyebben követi siker.
2010. szept. 2. 15:27

Sziasztok Csajok! én elkezdtem a 90 napost, elején elég jol ment, de 15 nap után elkezdtem bunozni, és ami 3 kg lement, rogton 3 nap alatt vissza is jott és már azota +2 kg. Az elején minden fogyiba belevetem magamat, de aztán feladom. Egy ideig csináltam a kalóriaszámolást, de valamiért meguntam.

Segítsetek!!!


A fórumot mindjárt megnézem.

2010. szept. 2. 15:18

Vettem egy DVD-t mert én is motivációra vágytam a címe: Fogyás hipnózissal. Aztán egyszer meghallgattam és azóta ott porosodik.

De szerintem saját magad által is meg tudod csinálni, minden a fejben dől el.


Arra is rájöttem, az hogy mennyit eszik az ember csak megszokás kérdése. Gondolj arra, lehet pár hétig rossz, éhesnek érzed magad, de ez meg fog változni, addig meg ki kell húzni valahogy.


Lehet motiváció pl.

Ha látod magad előtt a célt

Vagy ha vannak társaid

Vagy ha olvasol olyan naplókat amelyek mondjuk neked is erőt adnak ahhoz, hogy mozogj még akkor is ha nincs kedved, hiszen xy is végigcsinálja azt az egy óra tornát, akkor neked is kell! :)

5. eb7b25fa84 (válaszként erre: 3. - Eb7b25fa84)
2010. szept. 2. 15:16

Ügyes, csak a fórumot nem írtam ide, hol keress minket :-))). Itt vagyunk:

[link]

2010. szept. 2. 15:10
Erre a tippre én is kíváncsi vagyok
2010. szept. 2. 15:08
Szia Vénusz! Gyere közénk, egy másik fórumom egész kis csoport kezdte a fogyit elsején! Van szép sikertörténet is, érdemes megnézni! Tanácsok-ötletek-buzdítás, és fergeteges jókedv, szuper hangulat! Közös táblázatban vezetjük a súlyokat és centiket, és megosztjuk egymással a napi dolgokat. Gyere, ha van kedved!
2. ariadna (válaszként erre: 1. - Vénusz567)
2010. szept. 2. 15:07
Milyen módszerrel fogyózol?
2010. szept. 2. 15:04
Sziasztok! Akinek sikerult már lefogynia, az segítsen nekunk "még duciknak", h hogyan maradjon meg a kitartásunk a végsokig. Segítsetek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook