Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Amikor egy Anya a végsőkig elmegy gyermekéért...(folytatás) fórum

Amikor egy Anya a végsőkig elmegy gyermekéért...(folytatás) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor egy Anya a végsőkig elmegy gyermekéért...(folytatás)

2012. jan. 3. 12:10

Szívből örülök, hogy találtatok olyan orvost a darálóban aki tudta mi történt.

A sótlansággal nagyon vigyázz mert nagy baj lehet. A sóra szüksége van a szervezetnek nagyon - nagyon.

Gondolj bele az infúzió is sós oldat.

És itt jön a lényeg. Sós oldat. Nincs benne kálium, csomósodás gátló, semmi. Csak a tiszta só és víz. Nos ilyen tiszta sót lehet kapni. Nem mindig egyszerű, de hozzá lehet jutni. Van tengeri is, és van egyszerű háztartási ia, Nem finomított, nem tisztított, nem jódozott, stb.

27. 116212323c (válaszként erre: 26. - Barbika(*))
2011. szept. 12. 15:43

köszönöm :)

számomra a legszebb :D

2011. szept. 10. 08:13
Szindi nagyon szép és aranyos a kislány :)
25. 116212323c (válaszként erre: 24. - Misz)
2011. aug. 11. 14:42

köszönjük szépen!

most már mi is csak a legjobbakra számítunk

24. misz
2011. aug. 11. 12:49

Annyira nagyon örülök, hogy egészséges a kislányod!

Remélem nagyon boldog és egészséges élet vár most már rá. :) Ilyen anyuka mellett meg is van rá minden esélye. :)

2011. júl. 29. 20:18
mindenkinek nagyon köszönöm a további jó kívánságokat és hogy végig olvastátok a cikket ami bár borzasztó a lényege az hogy senki ne adja fel! menni kell és a megoldásokat keresni, a sok sírás mert sajnos ilyenkor az is van, nem megoldás mellette nagyon kitartónak kell lenni
22. 116212323c (válaszként erre: 2. - Urbanszkyviki)
2011. júl. 29. 20:07

igen igaziból nagyon szerencsések vagyunk!

Szelina lábai között még 5-8mm különbség van, de ez már leapad magától is, meg viszem a kezelésre továbbra is

semmi tünete nincs már

2011. júl. 28. 18:53
Szia, most olvastam el mindkét cikkedet, szóhoz sem jutok... nagyon örülök, hogy a szépséges kislányod végre egészséges :) sok sok boldogságot kívánok!
2011. júl. 28. 13:21
Nagyon örülök, hogy minden rendben van a lányoddal!Sok-sok egészséget kívánok nektek!
2011. júl. 27. 22:24
Jaj,úgy örülök.Múlthéten olvastam az előzményeket,végigsírtam.Annyira örülök el sem tudom mondani.
18. Éfi
2011. júl. 26. 16:26
Úristen,rázott a hideg ahogy olvastam.Nagyon örülök,hogy minden rendben.
17. rizsa31 (válaszként erre: 7. - Ami.)
2011. júl. 26. 11:58
Ez se semmi meg a cikkbeli történet sem.Én is ezt ajánlom,hogy az ember menjen utána mindennek,nekem ez bevált.
2011. júl. 25. 20:18
örülök, hogy rendbe jött minden! nagyon vigyázzatok egymásra!
2011. júl. 25. 08:09
Ledöbbentem, de egyben nagyon-nagyon örülök hogy minden rendben van és további jó egészséget kívánok számotokra!
2011. júl. 24. 21:52
:-))) Örülök, hogy egészségesek vagytok :-)))
2011. júl. 24. 21:46
Örülök hogy nem beteg a lányod!!Sok-sok egészséget nektek!
2011. júl. 24. 19:09
Hát az én szívemről is nagy kő esett le! Nagyon örülök hogy ilyen jóra fordult ennek a gyönyörű kislánynak a története! Neked sok erőt hogy sikerüljön idővel feledni az elmúlt időszakot, és legyetek nagyon boldogok!
2011. júl. 24. 18:01

Most olvastam el mind a két cikkedet és meg kell, hogy mondjam végig potyogtak a könnyeim...

Iszonyatos amin át kellett mennetek, és becsülöm a kitartásodat és az erődet! Erre nagyon kevesen képesek!

(én is felhozhatnám a magyar egészségügyet, mert ez most nem az a hely ahol szitkozódni kéne, ez az a hely ahol örülni kell, hogy a gyönyörűséges kislányotok egészséges!)

Kívánok Nektek Rengeteg Örömöt az Életben és Nagyon Jó Egészséget!

10. Haj.Katus (válaszként erre: 7. - Ami.)
2011. júl. 24. 15:58
Hát ez elképesztőőőő!!! Hihetetlen, hogy ennyire felületesek az orvosok...
2011. júl. 24. 15:55
Szia! Mielőtt ezt a cikkedet elolvastam, megnéztem az előzményeket is. Hihetetlen, hogy min mentél keresztül! Minden anyukának ilyennek kellene lennie mint te vagy!Le a kalappal! A kitartásodnak meglett a gyümölcse és ez nagyon örömteli! :) Legyetek nagyon boldog család!További jó egészséget! :)
2011. júl. 24. 14:40

Örülők, hogy kitartásodnak meg lett a jutalma, és kiderült az igazság. Egészséges a kislányod!:)

Ez Mo. Itt vannak a világ legjobb orvosai csak nagy ívben sz@rnak mindenre (kivéve persze szerencsére akadnak) az egészségügyi rendszer meg egyszerűen katasztrofális.

7. Ami.
2011. júl. 24. 12:19
jellemzőőő...örülök,hogy ilyen kitartó voltál,megvan az eredménye!Anyukámnál lúdtojásnyi daganatot állapítottak meg a méhében,az egész család ki volt bukva,napokat,heteket sírtunk végig,mi gyerekek,hogy elveszítjük számunkra a legfontosabb embert,ő hogy 3 kis gyereket hagy itt.Én akkor 15 éves voltam,a hugaim 9,és 4 évesek.Mondtam anyának keressünk másik orvost,csak lehet tenni valamit,kerestünk..és milyen jól tettük...kiderült,hogy semmi baja,és a lúdtojásnyi daganat a kisöcsém:) Így 3 lány után..mindenki nagyon boldog volt..ma egészséges 8éves örökmozgó..örülünk,hogy nem hatott ki rá az a stressz,a sok sírás,amit heteken keresztül érzett anya pocijában.
2011. júl. 24. 11:36

Szia!

Örülök hogy a pici lányod egészséges. :)


Mi is voltunk izótop vizsgálaton az akkor 1,5 hónapos fiammal és nálam is eltört a mécses és tudod mit mondott nekem az a két nő akik a vizsgálatot csinálták:"Anyuka nem kell sírni ez nem fáj a gyereknek."-persze nem csak a vizsgálat miatt sírtam hanem az előtte történtek miatt csak éppen akkor és ott buktam ki de nagyon.


Örülök hogy a ti történetetek ilyen jól végződött és kívánok nagyon sok boldogságot. :)

2011. júl. 24. 11:15

Örülök,hogy jól van a kislányod,egészséges :)))

Ez a legfontosabb!!!

Sajnos a cikked feldühített,mivel velünk is történt pár dolog,de jól vagyunk,és ez a lényeg.

Igen,az orvosok is emberek,de emberéletek gyógyítására,megmentésére esküdtek fel!Sajnos a legtöbb(tisztelet a kivételeknek) úgy kezeli a betegeket,hogy darab-darab:(((

Szomorú,hogy ilyen az egészségügy:(

2011. júl. 24. 10:51
Ebben az egészben az a legborzasztóbb, hogy mindezeket a problémákat azok az emberek generálják akiktől az ember lánya/fia a megoldást várná. Ha valamit elszúr akkor csak széttárja a kezét, hogy bocs, tévedtem. Oké, hiszen ő is emberből van. Na de az is akit félrekezelnek. Sajnos egyre több ilyen esetről hallani, és ennek csak az az egyszerű magyarázata lehet, hogy mivel diplomát nem kap az, akinek nincsen nyelvvizsgája, elmegy levizsgázni, Akkor viszont friss diplomával és középfokú aktív nyelvtudással a zsebében nem biztos (biztos, hogy nem) marad itthon havi 100.000 forintért (jó esetben ennyi) "gürizni" lehetetlen körülmények között. Marad nekünk az egészséges állapot, vagy pedig a bizakodás, hogy véletlenül jó orvoshoz kerüljünk.
2011. júl. 24. 10:50
Tanulságos történet, azt bizonyitja, hogy nem szabad feladni, keresni kell a megoldást. Valamint hogy még a legrosszabb tapasztalatok ellenére sem a sarlatánoknál kell keresni...
2011. júl. 24. 10:32

Nagyon örülök, hogy végülis nem volt igaz a betegséget megállapító orvos szava.....:))

És most hogy van a kislányod? Elmúlt végül neki, vagy van mégvalami visszamaradott tünet?

2011. júl. 24. 10:08
Én nem adom fel, hogy a gyerekem teljes és egészséges életet élhessen mindenféle kötszerek és harisnyák nélkül! - így fejeztem be lányomról szóló cikkemet.
Most adhattam volna más címet is, mint pl. Csoda történt velünk...vagy az orvosok szalagmunkájáról is adhattam volna egy címet, hogy mennyire nem tudnak tovább látni a saját korlátaiknál, stb. hát most eljött az ideje, hogy elmeséljem az én lányom mekkora harcos! És hogy áldás kíséri, mert bizony meggyógyult! Vagy mondjam azt, nem is volt beteg? de mégis úgy éltünk...?

Ugrás a teljes írásra: Amikor egy Anya a végsőkig elmegy gyermekéért...(folytatás)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook