Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tipegősök ide a dúcba fórum

Tipegősök ide a dúcba (beszélgetős fórum)


2008. jún. 12. 11:59
Amibe csak tudod vond be. Az enyém ennyiidősen nagyon szeretett pakolni. Így az csináltuk pl,hogy zoknit hajtogattunk együtt. Vagyis ő inkább szerte széjjel pakolta de elvolt vele egy darabig. Aztán meg segített szennyes pakolni a mosógépbbe. Ha pedig olya csináltam pl főztem vagy ilyenek akkor bizony sírt a járókában, mert betettem ne legyen baja. Állt és bömölt aztán eszébe jutott,hogy eltudja magát foglalni. Nincs túl sok jó ötletem. Az én kicsim most 4hónapos és bizony bömböldét tud legjobban játstzani. Ami sokszor nagyon idegesítő. Még a nagy 4 évesnek is:)))
2008. jún. 11. 22:03

szia

nekem 10 honapos a kisfiam,most már kezd elég fáraszto lenni,nem akar a járokában lenni,mászik,de azt is hamar megunja,kézen vezetve megy,dehát egész nap nem vezetgethetem,vannak dolgok amit meg kell csinálnom:fozés,takarítás...ha leteszem a foldre otthagyom,szalad négykézláb utánam és kapaszkodva a nadrágomba felhúzza magát és ott ordít alattam.ti mit csináltatok ilyenkor?

5. Serry (válaszként erre: 3. - Herengtimea)
2008. jún. 11. 17:23

Szia!

Ismered a drotposta levelező programot? Ott van egy csatorna aminek a tagja voltam amíg a dpg-m müködött.Ez egy babás mamás csati.Onnan várom ide az ismerősöket,ha van kedvük.

S neked nincs galambod? Sebaj ha babás mamás kérdésed élményed van itt is megoszthatod:)

4. 7934d1ac97 (válaszként erre: 3. - Herengtimea)
2008. jún. 10. 22:07
:D :D :D Igen, ez valami nagyon rejtett kódolásos üzi lehet!! :D
2008. jún. 10. 22:06

Szia

hát galambom az nincs,de valahogy ide repultem

ha gondolod elhajthatsz:)

2008. jún. 10. 21:32
Sziasztok! rági és új tipegősök a drótpostáról. Mivel az én galambom kimult így gondoltam itt is elérhetnénk egymást.
2008. jún. 10. 21:31
Tipegősök ide a dúcba

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook