Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tinédzsereknek mit ajánlatok pattanásra? fórum

Tinédzsereknek mit ajánlatok pattanásra? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 29. 20:52

Szerintem az sem jó megoldás ha mindenféle szerrel le van szárítva a pattanás, mert akkor az arcbőr is száraz lesz.

Az én lányom most lépett a tini korszakába, és én a Nívea tiniknek való szereit vettem. Még én is használom a tonik részét ( a nehéz napok előtt mikor kirügyezik az arcom) és nagyon bevált a dolog.

De ha annyira gáz a pattanások az arcon, akkor egy bőrgyógyász felkeresése a leg jobb megoldás, és ő majd megmondja hogy miket kell használni.

2008. okt. 29. 20:25
aknesol recept nélkül kapható
2008. okt. 8. 18:03
A faberlic aktív pattanásleszárító koncentrátumai váltak be eddig a legjobban. Reggel bekenem vele és 20 perc után már nem is piros és lelappad.
2008. okt. 8. 17:17

Nem szenvedtem (szerencsére) a pattanásokkal, de tesóim igen. Rengeteg drága csodaszert kipróbáltak, de szinte egyik sem használt. Voltak kozmetikusnál és bőrgyógyásznál is, lehet hihetetlennek fog tűnni, de az élesztőt javasolták.


Minden másnap este anyukám elkészítette, mintha sütibe készülne az élesztő és pár percre rákenték az arcukra+ néha-néha még be is kaptak egy kisebb mennyiséget-> csodákat tett a pattanásos arcukkal. :)

10. niko76
2008. okt. 8. 15:23
köszönöm remélem segit
2008. okt. 2. 19:46

aknemycin

orvos írhatja fel asszem csak

krém, vagy folyadékformában.

2008. okt. 2. 18:41
Kozmetikust havonta egyszer :)
2008. okt. 2. 10:42
Nekem anno az Akneroxid krém vált be. Bőrgyógyász írta fel, de bármelyik patikában kapható.
2008. okt. 2. 09:50
köszi
2008. okt. 2. 09:49
háziorvos ír föl szaliciles arcszeszt 100ft körüli áron és tényleg jó.
2008. szept. 27. 20:55
Teafaolaj! hihetetlenul gyorsan hasznal
2008. szept. 27. 12:00

Garniert használok, nekem bevált. Minden reggel és minden este bekenem, leöblítem. Napközben pedig 1x, vagy ha eszembe jut 2x a folyékonnyal is letörlöm az arcom.

Az oxy-t is próbáltam, nekem nem sikerült hatást elérni, ugyanúgy jöttek. Más barátnõmnek pedig az a tuti. Ki kell tapasztald, hogy melyik jó a bõrödnek. Hallottam olyant, aki simán bekeni a pattanást fogkrémmel és az jobban leszárítja mint bármelyik szer. Persze 1-1 nagy ritkán, ha kijön, akkor nem vészes, hisz ha zsíros a bõ, akkor mindegy, hogy mit csinálunk, úgyis megmarad a tulajdonsága...sajnos...

2008. szept. 27. 10:35

Bioderma. De húzós. 200 ml 3000ft.

De jó.

2008. szept. 25. 19:50
Tinédzsereknek mit ajánlatok pattanásra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook