Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti szeretitek a Mikulás/Húsvéti ünnepeket? fórum

Ti szeretitek a Mikulás/Húsvéti ünnepeket? (beszélgetős fórum)

16. Venezuela (válaszként erre: 15. - Martin3)
2010. dec. 5. 09:17
Ok,igazad van!De nagyon aggódom a fogai miatt!!Anyum nővére óvi igazgató,és nemrég voltunk fent Karácsonyi fotózáson,és nagyon sok gyereknek láttam,hogy már most ki vannak rohadva a fogaik!!Megdöbbentő látvány volt!!:(
15. martin3 (válaszként erre: 11. - Venezuela)
2010. dec. 4. 23:27

de ezzel mi a baj??? mármint, hogy megeszi egyszerre? emlékszem kis koromban én is befaltam szinte az összeset egyszerre! nagy kaland! semmi bajom nem lett. Ráadásul gondolhatod akkor még milyen csokik voltak...

ma már megteheted, hogy olyan csokikat válogatsz össze, amik egészségesek, amúgy én pl megmondtam a rokonoknak nagyszülőknek stb, hogy gyümölcs+ csoki elég lesz, és inkább kevesebb, de márkás jó minőségű csoki legyen, úgyis rengeteg összegyűlik. És én sem csak csokit vettem nekik, hanem inkább matricás albumot, kreatív dolgokat, amiket elkészíthetnek(szeretnek barkácsolni velem), vagy pl mese figurás bögrét és abba pár csokit a nagyiéktól.

Szóval semmi baj a mágneses rajztáblával, nyugi! de hagyd hogy 1 évben 1x jól belakjon a csokival! az is hozzátartozik az élethez:) gondolom nem kap nap mint nap csokit(az én gyerekeim sem! sőt...)de ilyenkor hagyom, hadd "élvezkedjenek"..

14. Azurit (válaszként erre: 13. - F3862b55e6)
2010. dec. 4. 23:12
Iiigeeen!
2010. dec. 4. 19:34
Azt hiszem ezek az ünnepek a ,gyerekekért vannak,és az ő örömük,boldogságuk, talán átsugárzik ránk is.Kicsit emlékezünk a gyerekkorra.
12. Venezuela (válaszként erre: 11. - Venezuela)
2010. dec. 4. 19:33
Bocsi,a mágnestáblát félreértettem...azt hittem engem ídéztél...
11. Venezuela (válaszként erre: 10. - Bettike2007)
2010. dec. 4. 19:32

Nem az a baj,hogy csokit kap,hanem az,hogy többségben az van a csomagban!És nem olyan ami hasznára lehet!Nem tudom mi baj van a mágneses rajztáblával!?

És hidd el van olyan gyerek,aki az egészet megeszi egyszerre!!

2010. dec. 4. 19:24
igazából nem értem.Én vettem neki mágnestáblát is de csokit is fog olyat ami gyerekeknek va nesquik kind..r stb és ezt nem egyszerre eszi majd meg időnként,nem tudom miért baj az hogy csokit kap..
2010. dec. 4. 19:03
Én a gyerekek csomagjába raktam 3 szem szaloncukrot, 1 ici-pici tejcsoki Mikulást, színes ceruzát,zsírkrétát, és holnap megy még bele a mandarin...
2010. dec. 4. 18:40
Nálunk van édesség-jó csoki miku-meg könyv,zokni,esetleg egy kis játék is,sokan vagyunk.
2010. dec. 4. 18:39
Sajna a rokonoknak mondhatok akármit,egyiken be másikon ki.....:(
2010. dec. 4. 18:38

Én sem vettem neki édességet!

Mágneses rajjztáblát kap,meg gyümit,ja azért kapott egy zacsi zizit is:)De az legalább nem csoki!:):)

2010. dec. 4. 18:37

Én nem csinálok ebből nagy ügyet. Lányom kap három tejcsoki mikulást (közepes méretűeket), meg egy adventi naptárat, és egy könyvet (igaz, ő már 15 éves:))

Amíg kicsi volt, több volt az édesség, de teljesen felesleges.

2010. dec. 4. 18:36
Igen,nem muszáj csokit venni,kapjanak gyümölcsöt,zoknit,könyvet,stb...
3. c42aaaac41 (válaszként erre: 1. - Venezuela)
2010. dec. 4. 18:33

Talán pont azért választotta a túró rudit,mert ritkán kap!:)


Nálunk húsvétkor nem kap agyerek édességet,sőt odáig megyek,hogy semmit sem kap!


Télapókor meg szépen beosztással kell élni és annyi.Vagy meg kell mondani mindenkinek,hogy nem csokit kértek..Én speciel nem veszek csokit a fiamnak télapóra,inkább más apróságot.

2010. dec. 4. 18:32

Hm! :)

Minden csupán nevelés, szoktatás kérdése.

Ha meg azt akarod, hogy ne legyen csokiraktár nálatok, akkor egy figura, meg mellé valami kis játék, ajándék.

És a kedves rokonoknak is el lehet ezt mondani.

2010. dec. 4. 18:27

Bevallom őszintén,hogy én nem!Azért,mert a gyerekek kapnak egy vagon csokit,és gyümölcsöt alig....Amíg kicsik el lehet dugni előlük az édességet,de mikor nagyobbak,akkor már nehezen!

Kisfiam még csak 1 és fél éves,oda raktam elé egy banánt,meg egy túrórudit,és naná,hogy nem a banánt választotta!Pedig elhihetitek,hogy nem tömöm mindennap édességgel!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook