Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti nem szoktatok unatkozni? fórum

Ti nem szoktatok unatkozni? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. okt. 18. 11:46
Kezdj el egy fősulit :) Nem lesz időd unatkozni...
38. Boyocka (válaszként erre: 15. - Green_Apple)
2013. okt. 18. 11:13
Köszönöm:))) Bár a feltöltött kép azért fekete fehér, mert épp bárányhimlős volt:) De majd rakok fel képet színesbe is:)) De kösziikkee:)
37. grizus
2013. okt. 18. 11:06
Nyilván valami hiányzik az életedből. Lehet, hogy ez valami szellemi dolog. Kezdj el olvasni ezt-azt, ismeretlen dolgokat, meg fogod találni azt, ami érdekel. Én a spiritualitást ajánlom, kimeríthetetlen téma.
36. grizus
2013. okt. 18. 11:04
Volt egy időszak, amikor volt ilyen problémám, de most már mindig le tudom foglalni magam valamivel.
2013. okt. 18. 10:51

Green_Apple : 26 éves vagy, van párod és unatkozol? Úgy veszem ki az írásaidból hogy eléggé pörgős vagy. Kantara nagyon jól leírta mit kellene tenned.

Úgy tűnik nekem , hogy csinálod a dolgokat mint egy robot, de a lelked mélyén érzed hogy valami még hiányzik. Próbálj csak arra koncentrálni amit csinálsz, ne tévézz, olvass és netezz egyszerre.

34. mélység (válaszként erre: 21. - Kantara)
2013. okt. 18. 10:44
Nagyon jó fogalmazás :-)
2013. okt. 18. 10:34

Ez nem inkább depresszió?

Én most ott tartok, hogy BÁRCSAK!!! BÁRCSAK!!! lenne időm unatkozni.

2013. okt. 18. 10:30
én most uncsizom mert beteg vagyok és nem mehetek semerre két hete lassan.influenza vagy mi és nem mehetek semerre sem,pedig már jo lenne
31. gribedli*** (válaszként erre: 6. - Boyocka)
2013. okt. 18. 10:23
:DDDD
2013. okt. 18. 07:40

Soha. Unatkozni? Mi az? :))

Azt nem csodálom, hogy te unatkozol, láthatólag tele vagy szabad vegyértékkel és nem csinálsz semmi aktívat. Menj el sportolni minden nap, tanulj, képezd magad valamivel, amire készülni is kell, például egy nyelviskolát tudok javasolni.


A leírásodból úgy tűnik, hogy nem is dolgozol. Az sem ártana.

29. ittmost (válaszként erre: 12. - Green_Apple)
2013. okt. 18. 07:37
Van párod,és boldogtalan vagy? 26 évesen? változtatni kéne...
28. ittmost (válaszként erre: 1. - Green_Apple)
2013. okt. 18. 07:35

Ha iylesmi előfordul velem,akkor tornázom zenére(de nemcsak akkor tornázom:) hanem akkor pluszban).Hasznos,és jobb kedvem lesz tőle,meg közben eszembe jutnak dolgok,amiket csinálni lehetne,mert ugye mozgás közben javul az agy vérkeringése.

Mondjuk nálam ez nem unatkozás szokott lenni,hanem inkább fásultság,ha épp nincs semmi tennivalóm(vagyis így érzem).

27. access
2013. okt. 18. 07:18
sosem
2013. okt. 18. 07:08
sosem
2013. okt. 18. 06:59
nem
2013. okt. 18. 06:52

Én is szoktam unatkozni, mármint úgy érzem mintha unatkoznék, pedig nem, de ez ellen én sem tudok tenni. Én nem is unatkozásnak nevezném ezt az érzést, hanem inkább érdektelenségnek vagy kevésnek? De lehet ez sem jó szó rá.

Én egyszerűen képtelen vagyok pl. csak TV-t nézni, mert ha csak ülök és nézem a TV-t, akkor közben arra gondolok, hogy megöl az unalom, kellene még valamit csinálni, így mindig be van kapcsolva a gépem és közben netezek, ami ráadásul szintén nem elég, mert olyan jó, amikor közben még beszélgetek is. Ha egyedül vagyok, akkor még egy könyv is itt van mellettem.

Régen tényleg elég volt, hogy megnéztem egy jó filmet, vagy olvastam vagy festettem vagy bármit csináltam, mostanság 1 dolog nem köt le.

Még a munkahelyemen is szoktam unatkozni, pedig dolgozok, sokszor közben telefonon is beszélek. Munka közben mindig feldobok valami témát, amin a többiekkel nevetgélünk, továbbfűzzük, illetve azt szeretem, ha nagyon sok munkám van és ha lehet, akkor nagyon bonyolult legyen. A munka helyen el tudom képzelni én is, hogy most olyan az idő, hogy hintaszék+kandalló+könyv, és ha hazaérek, akkor már nem érdekel annyira.

Van gyerekem, bár már felnőtt, van férjem, vezetek háztartást, dolgozok, járok tornázni, barátnőzök, van hobbim (sokat kreatívkodok), de. Azóta unatkozom, amióta nem tanulok, lehet bele kellene vágnom valamibe, ahol meg kell felelnem, ahol be van osztva az időm, ahol az adott időpontra kell teljesítenem....

23. 6b006fc769 (válaszként erre: 8. - Green_Apple)
2013. okt. 18. 06:41
szerintim ilyen állapotban ne jósolj
22. 6b006fc769 (válaszként erre: 6. - Boyocka)
2013. okt. 18. 06:39
Így igaz:D
2013. okt. 18. 06:28
amit csinálsz, legyél jelen benne. Olyan, mintha csak tennéd a dolgokat, közben üres vagy. Akkor próbáld meg azt, hogy amikor csinálsz valamit, közben figyelsz. Amikor csak létezel, próbálod megfigyelni a körülötted levő világot. Ami nagyon érdekes. A boltban az eladó vajon miért lehet olyan mogorva? miért olyan vidám? Sok a kék rajta, biztos ez a kedvenc színe. Mindennek van története, az embereknek a buszon, az utcán, szerintem nagyon színes és érdekes a világ, nem unalmas. Amikor csinálsz valamit, próbáld megkeresni benne az örömedet, ne csak monoton munkavégzés legyen.
2013. okt. 18. 06:20
nem.
2013. okt. 18. 00:30
Soha, pedig néha nagyon szeretnék.
18. bcec44c3c6 (válaszként erre: 1. - Green_Apple)
2013. okt. 17. 22:52
A környezetem gondoskodik róla hogy ne unatkozzak. Pedig úúgy unatkoznék már. :)
2013. okt. 17. 22:34
nem
2013. okt. 17. 22:02
Egyébként jósolok ingyen (mert tanulom) ha valakit érdekel írjon privit. De holnap tudok már csak válaszolni.
15. Green_Apple (válaszként erre: 11. - Boyocka)
2013. okt. 17. 22:01
Nagyon aranyos a lányod! Milyen cuki arca van!!!!
14. Green_Apple (válaszként erre: 13. - Ina87)
2013. okt. 17. 22:00
Itt is lenne olyan. És ma még ágyat is húztam. Van olyan aki elmegy a boltba megfőz és a komplett program. És mégsem unatkozik.
13. ina87
2013. okt. 17. 21:59
Ha volt is mikor unatkoztam akk is találtam olyan dolgot amit pl el hanyagoltam és igy mikor unatkozhatam volna azokat a dolgokat megcsináltam,igyidőm se volt unatkozni!
12. Green_Apple (válaszként erre: 10. - 2104cc91e8)
2013. okt. 17. 21:58
Nézd pont emiatt vettem füstöltőt pár hónapja, érdekel az asztrológia, vettem kristályt. Volt olyan aminél elbőgtem magam annyira megérintett.. Tudok meditálni, hol jobban hol kevésbé. Kineziológusnál is voltam régebben. Minden érdekel, de lehet, hogy több impulzus és emberi kapcsolat kéne... Boldogtalan vagyok és sok bennem a szeretet. Lehet az ötleted jó csak, ha látok egy kutyát vagy macskát már attól elbőgöm magam annyira sajnálom. Egy régi barátnőm azt mondta mással sem történnek dolgok és én mégis elégedetlen vagyok.
2013. okt. 17. 21:56

"de valahogy semmi nem ad örömet, " Olyan szomorú vagyok."


De egyébként igazad van...:) Ne a gyerek legyen a pótcselekvés... Csak egy példa volt, hogy én miért nem unatkozom, ha épp nem dolgozom, nem fözök, mosok, takarítok,a gyerek mellett:)

2013. okt. 17. 21:55

Akkor először keresd meg a lelki békédet!

Azután menj el jótékonykodni a rászorulókhoz,

garantálom nem fogsz unatkozni!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook