Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit vennétek a párotoknak 1 éves fordulótokra? fórum

Ti mit vennétek a párotoknak 1 éves fordulótokra? (beszélgetős fórum)


2012. jún. 5. 18:00
semmit
2009. júl. 22. 12:13
Mi holnap leszünk 1 évesek,ő meg Újpest meccsre megy..HIp hipp hurrá:(
2009. júl. 22. 11:17

valami olyat amit szeret

én mikor egy évesek voltunk, akkor a transformers dvd-t vettem meg neki, fém dobozos verzióban. Nagyon örült neki és ezt jó volt látni

2008. nov. 9. 11:02
Szerintem menjetek el étterembe megünnepelni az évfordulótokat
2008. aug. 12. 21:01
Valami személyes kis ajándékot adnék. Első közös képetek kinagyítva,bekeretezve. Plussz valami mütyürPl. kettétört szív,a fele nálad,a fele nála
2008. aug. 12. 20:44
Szia, Layra! Én a féléves "évfordulónkra" Tominak egy képet vettem ( nagy falikép, szépen bekereteztetve). Nem nagy ajándék, de tudtam, hogy tetszik neki és nekem nem annyir, szóval nem vette meg. (fél szemmel azért láttam, hogy folyamatosan visszatér a figyelme arra a bizonyos képre). Egy nap mikor elkezdtem gondolkodni azon, hogy mit vegyek neki eszembe jutott ez a kis szituáció és arra jutottam, lehet hoyg nekem nemtetszik, MEGKELL VENNEM! És azóta nagyon megszerettem a képet. Remélem érted mire célzok. Nya Boldog Évfordulót ( így utólag is) . SZia
2008. júl. 7. 06:37
Ma vagyunk együtt a barátommal egy éve,és foggalmam nincs mit vegyek neki?!Eddíg húztam-halasztottam,de lehet kudarcot vallok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook