Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tennétek a helyemben?Annyira tanácstalan vagyok.. fórum

Ti mit tennétek a helyemben?Annyira tanácstalan vagyok.. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. jún. 21. 11:11

Szia!


Én a helyedben a másik férfit választanám...

Merthogy szokták mondani "kutyából nem lesz szalonna"...az előző kapcsolatod nem működött, valószínű nem is fog. mivel tudja, hogy más is van "kilátásban"...ezért epekedik érted most úgy nagyon. Ritka az az ember aki megtud változni, de persze nem lehetetlen.

Merj lépni az új felé, aki mer az nyer! :o))

Sok sikert, legyen szerencséd, találd meg az igazit és légy boldog!

2012. jún. 21. 11:10
Most 1hónap után nem..később szinte biztos vagyok h lépne..mert már mindenki látja rajta h gond van,annyira szeret h nem is tudja leplezni,már én szóltam rá h figyeljen oda..
5. csgybzs (válaszként erre: 1. - B489304ffd)
2012. jún. 21. 11:08

Mi van a családos apukával? Ő nem lép, ha annyira nagyon szeret Téged?

Kutyából meg nem lesz szalonna, a régebbi párod csak addig lesz ilyen, amíg tartani tudja ezt az álcát.....

2012. jún. 21. 11:08
Szerintem a gyereked apjával sem biztos a jövő. Senkivel sem az.
3. Macskanita (válaszként erre: 1. - B489304ffd)
2012. jún. 21. 11:07
szia! családos férfi alatt mit értesz? együttél még a családjával? tudja a családja a ti kapcsolatotokat? mit tenne meg érted ha arról lenne szó?
2012. jún. 21. 11:07

Én azt mondom, kutyából nem lesz szalonna. Aki 8 évig ilyen volt, az csak átmenetileg viselkedik jobban.

Nem vagy könnyű helyzetben, hiszen vagy egy közös gyereketek.

Szerintem mindkettővel tarts szünetet és próbáld tisztázni, hogy melyiket szereted jobban, illetve melyikkel tudnád elkézleni a közös jövőtöket.

2012. jún. 21. 11:04

Sziasztok!


Életemben nem voltam még ilyen nehéz döntés előtt.Tisztában vagyok vele h senki nem dönthet helyettem,de szívesen meghallgatnám kivülállók véleményét is.Kérem olyan ne írjon aki elítél mert nem támadásért jöttem most ide.Köszönöm.

Szóval a helyzet a következő:Volt egy 8éves kapcsolatom,abból is született a kislányom.Kb 2hónapja mentünk külön,mert a párom nagyon elhanyagolt.Sokat bántott lelkileg és nem mutatta ki azt se h szeretne.Szóval nem foglalkozott velem.Kb 6hónap szenvedés után eldöntöttem h vége.Viszont akkor már elkezdtem ismerkedni valakivel(MEG NEM CSALTAM)csak ismerkedtem.Az illető egy családos férfi.Soha életemben nem gondoltam volna h ilyen férfire még csak ránézek,de hát az élet kiszámíthatatlan.1,5hónapig voltam vele..életemben nem szerettem még így senkit.Minden téren olyan mintha a másik felemet találtam volna meg,és ő viszont így érez..sőt..igy még senki nem szeretett.Viszont valami miatt nemtudtam elszakadni előző páromtól se,miután mindig jött a kislányomért..és láttam mennyire megbánta és helyre szeretné hozni.elmondta mennyire szeret..stb.Pár napja úgy döntöttem adok neki esélyt h bizonyítson..ezt persze a másik férfinek megmondtam,mondtam neki h most összevagyok zavarodva nemtudom hogy döntsek ezért türelmét kérem..ugyanezt a gyerekem apjának is elmondtam..kiméletlenül őszínte vagyok mind kettővel..Nos pár napja ő mindent megtesz értem..nagyon aranyos,figyelmes,szeret szóval mintha kicserélték volna és nem is az lenne akivel 8évig együtt voltam DE megpusztulok annyira hiányzik a másik férfi..szinte tegnap is már elsirtam neki magam és annyira szenvedtünk amikor megláttuk egymást..szóval itt egy biztos jövö a gyerekem apjával..vagy itt ez bizonytalan akivel tudom h boldog lennék de nem tudom meddig..ti mit tennétek a helyemben?Próbálom elnyomni az érzést ami bennem van iránta mert az lenne a legésszerűbb..és mert kitudja meddig tartana és próbálom lebeszélni magam róla..de nagyon nehéz

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook