Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti mit ajánlotok a rozaceás arcra? fórum

Ti mit ajánlotok a rozaceás arcra? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 31. 14:07
Még nem próbáltam ki, de szívesen megtenném. Én c leírást végigolvasva nem találtam sehol említést róla. Ez a rozacea elég speciális probléma, sokat lehet neki ártani. De ha biztos jó egy bevörösödött, gyulladásos arcra, akkor ilyen nekem is kell!
2009. márc. 31. 10:05
Szia Mese13! Sajnos én nagyonis érintett vagyok a rozaceában, és mindent megtennék, hogy minél egyszerűbben javuljon a bőröm. Végignéztem, amit ajánlottál, de a rozaceáról egy szó sem esett. A fáradt, ráncos bőrnek kiváló ez a galvanic gép és a Nuskin termékek, de szerintem rozaceára nem való. Kár pedig reménykedtem, hogy van valami, amiről még nem tudok!
4. c27175013a (válaszként erre: 2. - Andicska77)
2009. márc. 31. 04:24
Szia !!! Kösziszépen a tanácsot megfogom próbálni hallottam már többtöl hogy tényleg jó.Mennyibe kerül ez a habkrém és te hol rendeled?További szép napot.
2009. márc. 30. 07:30
Köszi a tanácsot! A kozmetikus azt mondta ,hogy még nem igazán találtak ki olyat ami segít. De persze én is mindent megpróbálok. Kolleganőm lézerrel allította meg.
2009. márc. 20. 10:34

Ilcsi csipkebogyó habkrém. Nekem az orrom tövénél rozaceás a bőröm, még ráadásul szeborreás is, de az Ilcsi termékek nekem nagyon beváltak.

[link] Itt meg tudod nézni ha érdekel, a habkrémeknél van.

2009. márc. 20. 04:56
Ti mit ajánlottok a rozaceás arcra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook