Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti mennyire mertek elmenni betegállományba? fórum

Ti mennyire mertek elmenni betegállományba? (beszélgetős fórum)


1 2
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Cc7a88f96d)
2022. márc. 7. 13:49
Köszi, bár reggel még nem voltam ennyire benne. De mostmár annál inkább belementem ebbe a szörcsögős náthába.
8. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 7. 13:41
Kit érdekel ki mit gondol??Gyógyulj meg az a fontos.
2022. márc. 7. 13:40
Nem igazán.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Secret8)
2022. márc. 7. 13:40
Köszi, hát igazából megfázva vagyok, hapcizgatok meg fújom az orrom.
5. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 7. 13:34

Ha beteg vagy, és tényleg nem tudsz dolgozni, miért áldoznád fel a szabadságod? Indokolt esetben nyugodtan menj táppénzre, 2 évben 1x miért ne lehetne?

Pl. én sosem szerettem, ha valaki mellettem tüsszögve-köhögve dolgozott egész nap, pláne, ha nem lehet nyitva az ablak folyamatosan.

4. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 7. 13:32
OK:))sajnos soha nem jó ha valaki hiányzik,,mégis én úhgy vélem megtiszteled a többieket ha nem szutymákolod őket össze,,pár nap alatt rendbe jöhetsz ha kikúrálod.Az hogy hogyan oldod meg,,a te döntésed.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2022. márc. 7. 13:28
Covid miatt voltak tp-n. De nem egy irodában vagyunk velük
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 7. 13:25

Te tudod milyen munkahelyed van.

Mennyivel jobb a kollégáknak ha szabin vagy,,mintha táppénzen?

Azon is gondolkodom hogy klasz hely lehet ha az elmúlt 2 évben senki nem volt covidos.

2022. márc. 7. 13:16
2 éve vagyok ez első munkahelyen. Belépésem óta nem voltam beteg. És a többiek sem nagyon mentek eddig betegállományba. Viszont hétvégén baromira megfáztam. Ma itt vagyok benn természetesen, de azon gondolkozom, hogy jobban járok inkább szabival, mint tp-vel. Illetve nem szeretném ha lógósnak higgyenek. Ha kell és megkérnek természetesen holnap is jövök, tehát nem erről van szó.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook