Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha nem tudsz elmenni(szülés miatt) egy közeli barátnőd esküvőjére, akkor mekkora mértékű ajándékot kell adnod?uazt, mintha mennél? fórum

Ha nem tudsz elmenni(szülés miatt) egy közeli barátnőd esküvőjére, akkor mekkora mértékű ajándékot kell adnod?uazt, mintha mennél? (tudásbázis kérdés)

2008. júl. 3. 20:36
Szerintem megérti,hogy nem tudsz ott lenni.Mi barátnőmtől egy nagyon jó ajándékot kaptunk.Vett egy kis ládikát és abba rakott pénzt.10000 Ft értékű 20 Ft-ost.Nem váltottuk be,azóta is megvan és ha ránézek mindíg eszembe jut.Ráadásul a szekrény polcán jól is mutat.
2008. júl. 2. 09:51
Ha igazi barátnőd, akkor mindegy, hogy elmész e vagy sem, szerintem ugyis olyat fogsz neki adni, amiről tudod, hogy szereté. És amiről mindig az eszébe fogsz jutni. Ez - úgy gondolom - nem a megjelenés függvénye
12. borbelya (válaszként erre: 11. - Zsugabubus007)
2008. júl. 2. 09:48
És mikor fogsz szülni? Előtte meg tudod neki venni?
11. zsugabubus007 (válaszként erre: 10. - Borbelya)
2008. júl. 2. 09:07
valamit a lákásukba gondoltam.....
2008. júl. 1. 19:52
Ajándékötleted van egyáltalán?
2008. júl. 1. 19:51
Általában a barátnőknek ajándékot szoktak adni. És ebben az esetben nem az értéke a fontos, én legalábbis abszolút nem foglalkoznék vele. Mikor fosz szülni? És mikor lesz az esküvő?
2008. júl. 1. 17:14

Ha igazi jó barátnőd, akkor úgyis olyan ajándékot adsz neki,amit szeretne akár ott vagy az esküvőjén akár nem. És ő megérti,hogyha nem leszel ott vele ezen a fontosnak tartott eseményen.

Hogy mekkora legyen ez az ajándék? Teljesen mindegy. A lényeg,h tiszta szívvel, őszintén add és te jussál róla az eszébe!

2008. júl. 1. 17:06
szerintem ha igazán jó barátnőd, akkor úgyis érzed a szíveddel, hogy mit adsz neki szívesen, menniy pénzért, annak örömére hogy új életet kezd. Ez valószínű egyezik azzal, amit vinnél, persze csak ha igazán jó barátnőd.
2008. júl. 1. 16:37
Elvileg ha nem tudsz elmenni,akkor semmit sem kellene adnod..de attól függ mennyire jó barát?pár ezer forintos ajándéknak is örülne:)
2008. júl. 1. 16:19
szerintem, ha szülés miatt nam tudsz menni, vegyél egykis dísztárgyat, amiről majd emlékszik rád, hogy te is gondoltál rá
4. zsugabubus007 (válaszként erre: 3. - Borbelya)
2008. júl. 1. 16:13

azaz igazság, hogy én el voltam foglalva magunkkal és most tudatosult bennem ez a tény, hogy hozzák a meghívót.

arról nem is beszélve, hogy a jelenlegi kiadások mellett, máskép számol az ember.....

2008. júl. 1. 16:08
Ha közeli barátnőd, akkor gondolom volt előtte már tervben hogy mennyit fogsz majd adni neki.
2. s700
2008. júl. 1. 16:08

Szerintem semmit nem KELL. Amit gondolsz, azt add.

Mennyit ér Neked ez a barátság? Volt-e a Te esküvődön? Mit kaptál tőle? Stb...

2008. júl. 1. 16:05
Ha nem tudsz elmenni(szülés miatt) egy közeli barátnőd esküvőjére, akkor mekkora mértékű ajándékot kell adnod?uazt, mintha mennél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook