Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti karácsonykor ki szoktatok öltözni csinosan? fórum

Ti karácsonykor ki szoktatok öltözni csinosan? (beszélgetős fórum)

1 2
11. ájrin
2013. dec. 26. 12:28
Vacsorára mi is átöltözünk.Nálunk hozzátartozik az ünnephez.
10. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2013. dec. 26. 12:27
a szebbik melegítőgatyámat vettem fel :D amúgy sosem volt szokás. még ki se sminkeltem magam. minek? nekem sokkal fontosabb a hangulat mint a külsőségek. a fa elég csinos volt mindannyiunk helyett :)
2013. dec. 26. 12:25
Szoktam felvenni csinos ruhát, de hajamat nem lövöm be, meg nem is sminkelek. Azt csak akkor ha elmegyünk rokonlátogatóba is. Napközben mikor készülődünk, sütés-főzés, fadíszítés megy akkor itthoni ruhába vagyok, de a vacsorára átöltözök.
2013. dec. 26. 12:24

Mi felöltözünk.Nem kisestélyibe,...de szebben mint a hétköznapokon.

Képeket már szinte csak a fáról csinálunk.Ez kár,mert később jó visszanézni(vagy épp nem:))),milyenek voltunk több évvel ezelőtt.

2013. dec. 26. 12:22

Ja igen, ha vendégségbe mentem akkor én is. De mondjuk akkor amúgyis, nem csak karácsonykor. Tehát akkor ilyen hosszított kötött pulcsik, csizma stb.

De otthon? Én ha hazaérek mindig átvedlek itthonias cuccba. :D Ha 1 órára jövök haza akkorsem bírom farmerben :D Át kell öltöznöm. Nem hogy órákig...

2013. dec. 26. 12:18

Nem

Szabadidő,sportosan.

5. jhade (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2013. dec. 26. 12:17
MIkor milyen kedvem van, de ha vendégségbe megyünk (még kb, két óra addig) akkor azért igen..:D
4. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2013. dec. 26. 12:17
Speciel én itthon nem. Ha el kell (kellett) menni valakihez, akkor valamennyire igen, csak akkor nem éreztem jól magam. Ugyanis a téli cuccok általában nem véknyak,engem miden "szorít" télen, így alig tudtam valamit enni.
3. SDitti (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2013. dec. 26. 12:16

Nálunk se szokás, csak kényelmesen!


Szerintem főként azok öltöznek ki, akik képeket készítenek. (Mi nem vagyunk olyan nagy fotózkodósak.) Kétségtelenül jobban mutat a fényképeken, ha csinosan fel vannak öltözve. Pláne, ha az a cél, hogy a face-re feltegyék.

2013. dec. 26. 12:12

:)


Titok!

2013. dec. 26. 12:11

Nálunk soha sem volt nagy divat hogy magassarkúban legyenek a női rokonok (anno mikor még volt családom) vagy kb kisestélyiben legyenek. A férfiak meg öltöny nyakkendőben.

Most meg csomó ismerősöm pakolja fel a képeket és felékszerezve, haj belőve, apukák nyakkendőben meg öltönyben, anyukák szoknyában + harisnyában, lányok miniruhákban stb.


Mi papucsban meg melegítőben voltunk mindig. De lehet mi nem adtuk meg a módját...Nálatok mi a szokás?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook