Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti hol laknátok szívesen, és miért?Melyik faluban vagy városban? fórum

Ti hol laknátok szívesen, és miért?Melyik faluban vagy városban? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. szept. 7. 08:21
Még a következő falukról nem tudok semmit:Tordas,Gyuró ,Kajászó.Valakinek van arrafelé ismerőse????
16. 49ca420470 (válaszként erre: 14. - Syria)
2009. szept. 7. 08:19
Igaz.Körbe is nézek a 17.kerületben,bár kicsit ismerem azt a részt.Azért jólevegő nemnagyon van ott sem sajnos.Annál több prosti áll az útszélén.(
2009. szept. 7. 08:18
Alsónémediben alig van ház eladó,lehet hogy nem véletlen?
14. syria (válaszként erre: 4. - Fiatal nő)
2009. szept. 7. 08:17
Pestnek is vannak élhető részei, pl. a XVII, XVIII. kerület kertvárosi részei. Majdnem vidék, és mégis közel a Belváros, ha arra van szükség.
13. 49ca420470 (válaszként erre: 11. - Bné Zsazsa)
2009. szept. 7. 08:13
Azért nem lehet összehasonlítani Ecsert és Biatorbágyat sem pl,pedig távolságra szinte ugyanaz,sőt utóbbi messzebb vana fővárostól még sem lakják elmaradott nomádok.
12. 49ca420470 (válaszként erre: 11. - Bné Zsazsa)
2009. szept. 7. 08:11
Lehet.Nyiván itt is van sok olyan amelyiknek a kapa kilóg a szájából de sok mellette a tanultabb értelmesebb ember is.Az iskolák is fejlettebbek.Nem tudom az iskolák milyenek vidéken pl.A gyerek a nyáron egy kis falusi iskolában volt 2 hetet napköziben a mamájánál és ott pl nagyon aranyosak voltak a tanárnénik is nem volt annyira elmaradott környék.Nem ismerem vidéket,tényleg nem.Azaz nem ismerem a magyarországi falvak állapotát egyáltalán.
11. Bné Zsazsa (válaszként erre: 6. - 49ca420470)
2009. szept. 7. 07:55

Szerintem meg Pestre hordja a "szemetet" a szél.

Nagyon rosszul látod ezt a dolgot!!!!!!!

10. 00346cf747 (válaszként erre: 6. - 49ca420470)
2009. szept. 7. 07:40
Már én is gondolkodtam rajta, miért lehetséges, szerintem ezeket a műsorokat csak egy bizonyos réteg vállalja, némi pénzmag fejében. Semmiképpen sem lehet fokmérője az élőhelynek, általuk másokat megítélni nem szabad.
2009. szept. 7. 07:38

A hetet rászánjuk arra hogy elkiránduljunk Dunaharaszti irányába .

Felsőpakony,Kakucs,Üllő

2009. szept. 7. 07:36

Az a baj hogy a Bp környéki szép kis falvakat mindenütt a bodzaszedők lakják.((

Monor,Martonvásár,Ráckeresztúr(ott plkint ülnek az út szélén csapatostúl),pedig ezeken a helyeken tök olcsók lennének az ingatlanok és nagyon jó fekvése vana fővárostól is.

2009. szept. 7. 07:31
Én Balatonfenyvesen lakok nagyon szeretek itt élni!
6. 49ca420470 (válaszként erre: 4. - Fiatal nő)
2009. szept. 7. 07:30
Ezzel én is így vagyok de annyira nem akarok elszakadni a fővárostól.Az az igazság hogy én úgy látom hogy nagyon vidéken pl 150-200 km -rel odébb nagyon elmaradottak nem csak a falvak hanem az emberek is sajnos.(nem sértegetni akarom a vidékieket)Elég megnézni egy Balázs vagy Mónika showt,onnan is lejön.
5. 49ca420470 (válaszként erre: 3. - OlíviaAnna)
2009. szept. 7. 07:29
Ismered Dunaharasztit?Nekem tetszik,van is ott egy jó kis keccó,közel is van Bp-hez,szóval szinte minden tekintetben jó lenne.Nem tudom iskolák milyenek vannak és orvos meg üzletek?
2009. szept. 7. 06:24
Mindegy, csak ne Budapesten.
3. OlíviaAnna (válaszként erre: 1. - 49ca420470)
2009. szept. 7. 04:21
Dunaharasztin szuper strand van, én arra szavaznék! :-D
2. Skar
2009. szept. 7. 00:54

Én azon gondolkozom, hogy falura kellene költöznöm, persze nem kormozottan kátrányos körzetbe. Legyen jó levegő, zöld, csend, és emberek, akiknek van tartásuk - városi legenda vagy igaz, hogy a falusiaknak még van? - meg internet. =)

Persze sok mindenbe bele kellene tanulni hozzá. És komiszul hiányozna a főváros, ami már rég nem az, ami.


Nem rossz dolog ám egy kamasznak a kollégium!

2009. szept. 7. 00:17
Nem szeretem már a fővárost,rettenetes a szmog,a gyerek allergiás,sok a csöves,az autó a bűnöző.Budapest környéki kis falut vagy kisvárost keresnék úgy 20 km körzetben.A déli rész:Maglód,Gyál,Szigetszentmiki,Érd teli van bodzaszedőkkel.Ercsi(pedig pont jó lenne a távolság a fővárostól) szintén.Százhatlombatta jó kis város,pont jó a távolság a fővárostól is de időnként ha megfordul a szél rettenetes szag van.A budai oldal mint Biatorbágy (nagyon tetszene pedig),Páty,Budakeszi sajnos megfizethetetlen.Olyan kisváros kéne ahol vannak szakközépiskolák is hogy ne kelljen a gyerkőcnek órákat vonatozni vagy buszoznia 14 évesen,ami viszonylag jól ellátott (orvos,üzletek,hivatalok,közlekedés)Ami fejlődik,ahol szeretnek lakni az emberek.Csak a déli oldal jöhet szóba egyéb okoknál fogva(anyós).Ti hova költöznétek?Várom a déli részen lakók hozzászólását hogy miért szeretnek ott lakni ahol,pl Dunaharaszti,Vecsés,Ócsa stb.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook