Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meddig fogok kínlódni bicajozáskor városban az úthibákkal, járdaszegélyekkel és a kerüléssel? Gyerekkoromban sokat bicajoztam, de faluban... fórum

Meddig fogok kínlódni bicajozáskor városban az úthibákkal, járdaszegélyekkel és a kerüléssel? Gyerekkoromban sokat bicajoztam, de faluban... (beszélgetős fórum)


11. gyöngyszemü (válaszként erre: 10. - Evawitch)
2011. aug. 15. 21:43
Majd belejössz egyre bátrabb és ügyesebb leszel idővel! Én is szoktam mert muszáj néha járdán menni, de akkor óvatosan megyek....
10. Evawitch (válaszként erre: 9. - Gyöngyszemü)
2011. aug. 15. 21:39
Van azért kerékpárút, kihagyásokkal. A kezdőnél is kezdőbb vagyok városban...
9. gyöngyszemü (válaszként erre: 8. - Evawitch)
2011. aug. 15. 21:34

Este én is félnék ilyen helyen! Most néztem csak hogy hol is laksz, sajna azt nem tudom mennyire van ellátva kerékpár útilag.:-(


Most hétvégén viszont Kapuváron voltam hát ott szuper kerékpár utak vannak, és ami a legfurcsább hogy aki valahova megérkezik leteszi a bicaját, és minden biztonsági lakatolgatás nélkül, ott ahol van letámassza és ott hagyja! Senki el nem viszi!!!

Csodálkoztam nagyon! Itt Pesten meg lelopkodják az erkélyekről is! :-((

8. Evawitch (válaszként erre: 5. - Gyöngyszemü)
2011. aug. 15. 21:28
Melóba menet szerintem nem igen van kerékpárút. Edzőterembe menet van, de nem végig. Melóba lenne rövidebb út, de ott a kutyákkal van gond este, egyik munkatársamat megkergették, azóta hagyja a biciklizős dolgot...
7. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. aug. 15. 21:27
Ez meg fog oldódni, amint Magyarország egyenlő közlekedő félnek ismeri el a kerékpárosokat, mint például Dánia vagy Németország. Úgy 3-400 év várakozási időre tippelek.
2011. aug. 15. 21:25

Bocs, véletlenül elküldtem.

Folytatás: Félre a tréfával, mindenképpen gyakoroljál sokat - körültekintően. Le fog rövidülni az idő.

Tényleg nagyon rossz a bicilis közlekedés. Ha nem úthiba van, vagy kilógó ág, akkor a gyalagosok és autósok borzolják az idegeimet. (Már amikor ritkán biciklire ülök.)

2011. aug. 15. 21:25
Próbálj olyan útvonalon menni ahová tartasz ahol kerékpár út van a közelben, és csak alig kelljen más úton még menned hogy odaérj, persze ne túl nagy kerülővel, szerintem egész jól kivan alakítva a kerékpár út mindenfele. Merrefelé szoktál járni?
2011. aug. 15. 21:22
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ÉLETED VÉGÉIG kínlódni fogsz. Sajnos ezeket az állapotokat szép kis hazánkban sohasem lehet megszüntetni. Minden pillanatban születik új akadály.
3. Evawitch (válaszként erre: 2. - Volpertinger)
2011. aug. 15. 21:22
Gyerekkoromban is szerencsétlenkedtem, a kanyarodással főleg. Itt felém mentem csak fel a járdára, mert útépítés van.
2. Volpertinger (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. aug. 15. 21:20

Azt tudod, hogy 12 éves kor felett tilos a járdán menni? Bicikliút vagy úttest.


Amúgy szerintem igen, hamar meg fogod szokni.

2011. aug. 15. 21:18

Sokkal lassabban jutok el valahova, a kínlódásom miatt. Ha ember vagy a járdára belógó fa mellett kell elmennem, akkor alig bírok menni, remeg a kezem a kormánnyal együtt. Az úthibák is zavaróak és az út szélén levő csatornatetők is ijesztőek számomra. Meg fogom szokni ezeket? Melóba szeretnék járni bicajjal. Valaki szerint fél óra maximum az út, de nekem lesz kb. 1 óra is. Héten szabadságon vagyok, holnap megnézem az útvonalat. Ma edzőteremben meg boltban voltam, kész szenvedés volt, mikor nem rendes bicikliúton kellett mennem. Edzőterembe már a 3. alkalom, hogy bicajjal mentem.

Jó dolognak tartom a bicajozást, nem dísznek vettem, hogy a saját szerencsétlenkedésem miatt csak álljon. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook