Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hol ismertétek meg a párotokat? Mennyi idő után jöttetek össze? Azóta milyen a kapcsolatotok? fórum

Ti hol ismertétek meg a párotokat? Mennyi idő után jöttetek össze? Azóta milyen a kapcsolatotok? (beszélgetős fórum)


2021. márc. 5. 19:40
Duna TV Teletexten, hirdetés útján.
29. cimpi
2021. márc. 5. 19:21
Én jó régen 1980-ban ismerkedtem meg a párommal(első férjemmel).Május elseji felvonuláson szúrt ki magának-ahogy a munkatársaim között vonultam fel,vittük a munkahelyi plakátokat-így megtudta hol dolgozom.Pár napra rá már a portán láttam várakozni- feltünt,milyen jóképű srác-kit várhat- ő csak figyelt engem pár napig.Majd mivel ismert egy lányt a cégtől-szövetkezett vele- és egy nap elhivott a csaj munka után-menjünk be egyet sütizni egy presszóba. Na a párom is ott volt,odaült hozzánk- és rövidesen a kolleganő sietev eltávozott,hoyg dolga van. Mi maradtunk kettesben-sokat dumáltunk- és igy kezdődött-naponta találkoztunk- pár hónap után már összemelegedtünk :) Két évre rá esküvő- születtek a gyerkőcök,lett egy fiúnk,lányunk. Sajnos- 2005-ben a párom meghalt-47 évesen. 3 év múltán összehozott a sors a mostani párommal,akivel azóta is megvagyunk. Ő elfogadta a nagy gyerekeimet-két unokámat-akik külön élnek párjaikkal- én is szintén az ő nagy gyerekeit,akik távolabb élnek- de öröm ha jönnek.
28. 083bf9bf2f (válaszként erre: 27. - 083bf9bf2f)
2021. márc. 5. 19:17
Sokat megéltünk már, sok fájdalmat. De együtt mindent kibírtunk és ki is fogunk. :)
27. 083bf9bf2f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 19:17
Koncerten ismertem meg majd rá pár hónapra összejöttünk. 11. évünkhöz közeledünk. Minden teljesen jó. :)
26. gilingalang (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 19:16

Mi egy szállodában dolgoztunk.

A személyzeti büfében majdnem leverte a zsömlémet.

Utána elkezdett udvarolni, bár mint kiderült volt barátnője. Ő is ott dolgozott.

Elhívott randira, amire nem jött el.

Én kiöltözve, kikenve, illatosan vártam rá.

Nem jött, nekem meg indulni kellett az utolsó metróhoz.

Amikor találkoztunk jóval utána, mondtam neki, hogy találkozzunk, ha jó fojtatjuk, ha nem, mindenki megy a dolgára.

Szörnyű első randi, a barátai ott voltak, biliárdozni vitt, persze szűk ruhába, magas sarkúba nem volt ideális dolog.

Aztán egyszer hazavitt, igen csak éjszaka volt.

Nekem kezdődött a munka neki végződött, így dumáltunk a nappaliba, amíg bevisz dolgozni.

Az édes jó anyukája lerohant és közölte kedvesen, hogy nincs elég nagy autód, hogy ott csináld?

Azután elviharzott.

Azóta eltelt 28 év.

Mindig is nagyon különböztünk, sok hullámot kellett átvészelni, sok nehézség volt a házasságunkba.

Én romantikus vagyok, ő kicsit sem.

Fene tudja, hogy miért, de szeretjük egymást, összetartozunk.

Az biztos, hogy sok kompromisszum kellett.

25. 8d00a82c06 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 19:08
Köszönjük!
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Be95e6ff22)
2021. márc. 5. 19:00

Nektek is sok boldog együtt töltött időt kívánok! :)


Amúgy igen az manapság ritka nagyon, hogy a családotok szereti a választottatokat szóval szerencsések vagytok! :)

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - 8d00a82c06)
2021. márc. 5. 18:58
De jó! :) Még sok sok hosszú, boldog együtt töltött időt kívánok nektek! :)
2021. márc. 5. 18:56

Nagyon fennt akadtatok rajta de leírtam a nick nevem.


Semmi rossz indulat nem volt bennem mikor feltettem a kérdést. Nem ismerek itt senkit nemrég regisztráltam.

Kicsit magányos vagyok és gondoltam szívesen olvasnék love storykat. Attól még, hogy jelenleg nem vagyok kapcsolatban tudok örülni más boldogságának is, és semmi visszaélést nem terveztem azokkal akik esetleg leírják a sztorijukat.

21. 184481d874 (válaszként erre: 16. - 184481d874)
2021. márc. 5. 18:56
Hozzá kell tennem ,hogy mind a ketten elváltunk kb.azonos időben és vannak felnőtt gyermekeink.
2021. márc. 5. 18:55

Már volt ilyen fórum, ott is leírtam már.

Lakótelepen laktunk. Kinéztem az ablakon és ott biciklizett. Hangosan ki is mondtam, hogy nekem ő kell!

Egy hét múlva egy városi rendezvényen össze is jöttünk.

10 évére megszületett a lányunk, 12 évére pedig összeházasodtunk.

21. évben járunk.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Vigyefene)
2021. márc. 5. 18:54
Uhh sajnálom :(
18. 184481d874 (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2021. márc. 5. 18:45
Egyetértek....valószinüleg egy kiváncsiskodó....de vállalom amit leírtam.
17. 184481d874 (válaszként erre: 12. - Vigyefene)
2021. márc. 5. 18:44
Őszintén sajnálom.
2021. márc. 5. 18:43

Társkeresőn ismerkedtem meg vele. Én "találtam rá". Párszor beszélgettünk telefonon majd találkoztunk,kirándultunk és fürödtünk,mert mind a ketten szeretjük a vizet és a természetet.



Mivel nem a fiatal korosztályhoz tartozunk igy az "összejövetel" nálunk kb.1,5 hónap múlva volt az első találkozásunktól számitva,amikor felmentem hozzá.


Azóta is együtt vagyunk és jól érezzük magunkat együtt,mindenhol és egy hullámhosszon vagyunk a hétköznapokban és az ágyban is.Hálás vagyok a sorsnak.

2021. márc. 5. 18:29

Szàmomra ez nem annyira “titkos” téma,hogy ne merjem felhasználónévvel vállalni.

A találkozás módja nem annyira romantikus,de az elmúlt néhány évben elég tipikus:internetes társkeresőn ismertük meg egymást,mégpedig-mivel ez lassan 9 éves történet-annak is a klasszikus formáján.Ahol még írtál magadról néhány infót,illetve arról is,milyen kapcsolatot szeretnél.(Szóval nem olyan volt,mint a Tinder,hogy fotót húzgálok,és a küllemén kívül nulla információm van a másikról).Pár levélváltás meg Skype üzenet után találkoztunk,és mivel már harminc körüliek voltunk,nem volt hosszas randizgatós szakasz,elég gyorsan eldőlt,hogy együtt leszünk.Három év után költöztünk össze,vettünk közös lakást,addig hol egyikünk,hol másikunk lakásában voltunk.

Milyen a kapcsolatunk?Lassan kilenc éve együtt vagyunk,egymásra hangolódtunk,ismerjük egymás erősségeit,elviseljük egymás “kattanásait”,vannak ugyan olykor hullámvölgyek,de sosem fekszünk le haraggal.Mindkettőnk családja szereti a párunkat,ami szerintem nagy áldás,mert az “utálom az anyósom-menyem-vejem” játszmák egy pár kapcsolatát is meg tudják keseríteni.Nem vagyunk házasok,de van gyűrűnk.

14. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 18:06
Menj könyvtárba,keress ott love story könyveket
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 17:43

Várjál, sok sikert.

Az említett ilyesmik magánügyek.

12. vigyefene (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 17:39

Nem.

Elváltunk, én pedig '72-ben disszidáltam.

'74-ben másodszor nősültem, az Egyesült Államokban, 45-év boldog házasság után a feleségem rákbetegségben elhunyt, az volt másfél éve, jelenleg özvegy vagyok.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Vigyefene)
2021. márc. 5. 17:34

Azóta is együtt vagytok?


Kicsit durván hangzik ez az öngyilkos sztori de persze sok ilyet hallani.

10. vigyefene (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 17:32

Pontosan úgy igaz, ahogyan leírtam.

Az Astoria szállodában pedig másodállásban dolgoztam.

Nekem dolgom van, jó szórakozást.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
2021. márc. 5. 17:28
Oo ez komoly?
2021. márc. 5. 17:27

Nicknevem: Valaki2022


Amúgy az első kommentben elírtam nem máshol hanem mások. :)

De a lényeget értitek. :)

7. vigyefene (válaszként erre: 6. - Bless the child)
2021. márc. 5. 17:23

Az az igazság h igen.

Sőőőőőőőt, hasonlóak is vagyunk, olyan szókimondó fajták.

6. Bless the child (válaszként erre: 5. - Vigyefene)
2021. márc. 5. 17:14
Azért valamennyire képben vagy velem kapcsolatban
5. vigyefene (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2021. márc. 5. 17:13
Nekem már mindegy, Téged sem ismerlek.
4. vigyefene (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
2021. márc. 5. 17:12

Áááááá, lányunk.

Most jó.

3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 17:11

Egy nagyon előkelő éjszakai bárban, a nagykörúton volt, Óóóóóó, 1964-ben.

Rövidesen összejöttünk, miután öngyilkosságot kísérelt meg, amiért nem akartam feleségül venni. 1965-ben született az első lányom.

2021. márc. 5. 17:05
Az ilyen típusú fórumoknal minimum elvárásom, hogy a nicknevet adja az FI
2021. márc. 5. 16:51
Én még várok a nagy ő-re de szívesen olvasnék történeteket máshol hol ismerkedtek meg, mikor fordult át szerelemmé ilyesmik :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook