Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti hogyan altatjátok a bébiteket? ( 2hós) fórum

Ti hogyan altatjátok a bébiteket? ( 2hós) (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. ápr. 13. 13:21
köszi
2009. ápr. 13. 13:17

Sziasztok !

A Suttogó titkai I. -t lehet kapni az Alexandra Online a II -tőt a Libri Online -nél 2470.- Ft

2009. ápr. 13. 12:58
nekem 3hós koráig evett aludt egyfolytában, nem is tudtuk hogy van olyan nyugis gyermek volt. utána kezdte fölfedezni a világot...de nem volt gond soha az altatással..
3. d0b7178f40 (válaszként erre: 2. - F5baf9d0f0)
2009. ápr. 13. 12:48

szia

nálunk ilyen gond nem volt mert elaludt mire végzett a kajával.És mint egy rongybaba lgott keze lába csak betettem a helyére.

De séta nem a legjobb mert egy idő után nehéz lessz és a hátad bánja.Mert volt nekünk is egy ilyen korszakunk.

Meg csak sötétszobbában és sorolhatnám.Igaz nem voltak hosszúak de a cipelés az betett a hátamnak nagyon is.

Meg kell vele szoktatni már korán,hogy ágyban aludjon.Ajánlom a suttogó titkai I kötetet és az nagyon jól leírja mikor mi a teendő.Én most a II-t vadászom.


üdv

2009. ápr. 13. 12:37

Az enyém még csak egy honapos mult,de nàlunk hozzàszokott,hogy ölbe veszem,sétàlok vele,és ugy ringatom.

Ha nagyon nyügös,olyankor védönö tanàcsàra bekapcsoljuk a hajszàritot,nagyon szereti a monoton hangokat,ez bevàlt,de a pocifàjàsra is jo a hajszàrito,nem tul közelröl a pocija felett kör-körösen mozgatjuk.

Zenére sajnos nem alszik el,csak még nagyobb figyelmet szàn rà.

2009. ápr. 13. 12:34
Ti hogyan altatjátok a bébiteket? ( 2hós)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook