Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti élnétek olyan családban, ahol hiányoznak az alapvető viselkedési normák? fórum

Ti élnétek olyan családban, ahol hiányoznak az alapvető viselkedési normák? (beszélgetős fórum)


1 2
7. Guruljka (válaszként erre: 4. - Felhőimádó)
2019. márc. 16. 16:59
Nincs ilyen, de a kérem és a köszönöm nálunk alapvető, és zavar, ha más szókincsében nincs benne.
6. Nanda (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2019. márc. 16. 16:57

Én is ilyen családban nőttem fel,akkor tényleg nem tűnt furcsának.

Szerencsére lehet változtatni,változni ha akarunk.

2019. márc. 16. 16:50

Attol fugg..


Gyerekkent pl. sajnos nincs valasztasod kb 18 eves korodig


Ha pedig a vőlegenyed/szerelmed családja ilyen, akkor ott meg válaazthatsz, bar attol h ilyen vkinek a csaladja, lehet epp emiatt teljesen mashogy kepzeli el az onallo eletet.

4. Felhőimádó (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2019. márc. 16. 16:46
Számomdra mit jelent az "ideális" családi viselkedésforma?
2019. márc. 16. 16:45
Köszönöm a modinak, hogy önkényesen odaírta a kérdésembe az alapvető szót, legalább már tudom, hogy ő maga ezeket alapvetőnek gondolja. ;) És, hogy kijavította a véleltenül felcserélt ly-t.
2019. márc. 16. 16:45

Hogyhogy élnék-e?

Ha beleszületek, mindez fel sem tűnik.

Beházasodásról nem lehet szó, mert az ilyen családban olyan emberek nőnek fel, akik nekem eleve nem szimpatikusak.

2019. márc. 16. 16:37

Ti élnétek olyan családban, ahol ezek hiányoznak:

- Bocsánatkérés

- Köszönetnyilvánítás

- Kérés, megkérni valakit valamire

- apró, felszínesnek tűnő kedvességek, kedves gesztusok (úgymint: vállsimogatás, kéz-a-kézben, üzenetek papírcetlin, meglepni valami kreatívval a másikat)

- érzelmekről beszélni

- Köszönés, "jóéjszakát" "jóreggelt" ?


Ahol csak a tettek számítanak, az, hogy ki milyen feladatot lát el, és mennyire hasznos része a csoportnak.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook