Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tévedés, mint büntethetőséget kizáró ok fórum

Tévedés, mint büntethetőséget kizáró ok (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2021. dec. 15. 16:33
Felmentő ítéletet kaptam Ügyészi indítvánnyal,jogerős bírósági ítélettel bizonyítékok hiánya és és megalapozatlan vád alapján :) Köszönöm Istenem!!!
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - Michelle.r)
2021. dec. 13. 13:05
:D Igaz :-)
69. michelle.r (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 12:51
Nem is egyet ismerek. De valószínűleg nem olyan menők mint te 🙃
68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - Bichi)
2021. dec. 13. 09:25
Köszönöm! Majd a Felszámolóbiztosom és a másodfokú Ítélőtábla eldönti :)
67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 65. - Michelle.r)
2021. dec. 13. 09:24

Mutass egy olyan menő vállalkozót,akinek manapság van a nevén bármilyen vagyon :)

Az ártatlanságomat majd a felszámolóbiztosom fogja igazolni,széllel szemben még az Állam sem pisil.....

Nem azt írtam,hogy soha nem volt semmim,hanem hogy most nincs. Szívem joga,hogy a 3 gyermekemnek vettem meg mindent amit tudtam,nekem nincs már semmire szükségem.

Persze ezt semmilyen törvény nem tiltja vagy igen?

66. Bichi (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 22:23
Én megértem, hogy nem tetszenek a válaszok, és hogy reménykedsz, de a jogban a "tévedés" nem egy elismert fogalom...
65. michelle.r (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 22:08
Az ártatlanságodat eléggé megkérdőjelezi, hogy évekig ügyvezetőként - ha a gyereked lakásában laksz, nem is vagy már túl fiatal, de még egy autód, lakásod sincs. Kicsit úgy néz ki, mintha készültél volna arra, hogy tőled semmit ne lehessen elkobozni. Sorry, csak a leírtak ismeretében eléggé ilyen színezete van.
64. Channa* (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 19:50

Nem. Ismerek építőipari vállalkozókat, hallottam néhány érdekes történetet már.;)

Híradót is szoktam nézni;)

Én alkalmazott voltam mindig.

63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - _Berry_)
2021. dec. 12. 18:14
Igazad van :) Jó éjt neked!
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Channa*)
2021. dec. 12. 18:13
Viszont meglepően képben vagy az ÁFA csalás tekintetében! Nem tán gyakorlod?????
61. _Berry_ (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 18:12
Az első hozzászólásodban leírod, hogy az ügyvédednek, aki ismeri az irataidat, mi a véleménye. Innentől nem sok értelme van az általánosság kérdésének.
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Channa*)
2021. dec. 12. 18:06

Akkora sületlenséget írtál,hogy már én is csak nevetek rajta :)

Szerintem hagyd meg a tanácsaidat magadnak,mert fogalmad sincs mit beszélsz!


Gondolod,hogy amikkel itt rágalmazol,azokkal itt pötyögnék majd 10 év után veled?


Felejtsük el egymást,én már lezártam a témát,és majd az ügyvédemre bízom!

Továbbo szép estét neked :)

59. Channa* (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 17:56

Lehet, hogy nem volt szép, de pont annyira nem, ahogy te nyilatkoztál.


Akit említettem nem tudott arról, hogy hamis volt. Csak dolgozni akart, hogy legyen fizetése, ezért kifizette a tanfolyam árát, dolgozott 20 napot és még azt sem kereste meg, amibe került a jogsi, ráadásul több száz ezres büntije is lett és munkája meg nem...


Neked viszont tisztában kellene lenned ügyvezetőként, hogy milyen "szokások" vannak. Aki ilyen vállalkozásba kezd bele, ahol alvállalkozók is vannak, annak kell tudnia az ilyenekről, és aki ilyenbe dolgozik és nem akarja, hogy átvágják, annak saját magának kell rendeznie az ilyet.


Úgy tűnik, hogy te csak otthon vártad a profitot? Még is, hogy lehet vezetni úgy egy céget, hogy még a körülnézést sem teszed meg?

Azt gondolom, hogy nem fognak felmenteni, mert pont ezt gondolják ők is, amit én, azaz, hogy tudod, hogy mennek egy ilyen helyen a dolgok. És hiába az sms-ek, azok semmit nem bizonyítanak, hiszen az sms-ek előtt és után simán megbeszélhettél bármit a könyvelővel, azaz, ha az sms-ben annyi van, hogy kiveszek a kasszából pénzt a fizetésekre, akkor az nem bizonyítja, hogy elcsalta, hacsak nem jelentették a munkavállalók, akik gondolom nem voltak bejelentve, így nem tudtak jelenteni sem, vagy ha igen, akkor 2 órára jó magyar szokás szerint, hogy neked ne kelljen járulékot fizetned, és gondolom az alvállalkozókkal sem olyan szerződés lett kötve, ami a valóságot fedné le.


És ha ezekben benne voltál, akkor bizony a nem fizetésben is benne kellett lenned.


Na, lényegtelen, majd meglátod mi lesz belőle...

58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - _Berry_)
2021. dec. 12. 17:43

Én már semmin nem csodálkozok! Egy olyan kérdést tettem fel,hogy a tévedés jogilag enyhítő körülmény lehet-e? Tök mindegy milyen az ügy,úgy általánosan érdeklődtem!

Volt olyan,aki szerint menjek börtönbe....

Én ilyet akkor sem kívánnék senkinek,ha névtelen és nem ismerem. Persze,ha gyilkol az más..........

Készülök a perbeszédem megírásához, csupán érdeklődtem.

Köszönöm a figyelmedet!

57. _Berry_ (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 17:22
Itt senki nem tudja, hogy bűnös vagy-e vagy sem.
56. _Berry_ (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 17:17
Ennek a világhoz semmi köze. Hüvelygombával is jobb orvoshoz menni, mint itt kérdezgetni. Szerelmi életnél is probléma lehet úgy tanácsot adni, hogy csak az egyik oldalt olvassuk, de azért ott a fórumozó érzései, történések alapján mégis jobban lehet. A jogi kérdések (főleg bizonyos területei) viszont elég összetettek ahhoz, hogy ha hozzáértő választ akarsz kapni, akkor ne tippelgető fotel fórumosoktól kérdezd meg, akik nem látnak bele az irataidba. Ha azt mondjuk, hogy ártatlan vagy és mégis elítélnek, akkor meg majd csodálkozol?
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Aszparagusz)
2021. dec. 12. 17:10

Nem,nem tudom,hogy mi lesz az ítélet! De hogy kedvezőbb,mint az elsőfok, azt igen!

Mint leírtam az emberek reakciójára voltam kíváncsi,hogy látatlanban egy nem bűnös emberhez hogyan viszonyulnak!

A válaszokat megkaptam,volt benne építő-de bántó is!

Mindenesetre tanító jellegű volt számomra!

54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Scherlock)
2021. dec. 12. 17:05
Nincs mit :)
53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Aszparagusz)
2021. dec. 12. 17:04
Nagyon szépen köszönöm! A sok sikert pontosan elég volt!
52. aszparagusz (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 17:04

Már tudod, hogy lesz a másodfokú tárgyalásod, és mi lesz az ítélet?

Gratulálok.

Akkor miért indítottál fórumot?

51. Scherlock (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 17:03

Megtisztelsz! :)

Kevesek közé tartozol. :D

Köszi! :)

50. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 17:02

Kedves anonim!

Milyen választ szeretnél? Hogy nálad minden rendben?

Azt, hogy miért fogsz felelni, a bíróság dönti el.

Sok sikert!

49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Scherlock)
2021. dec. 12. 16:59

Téged nagyon csíplek egyébként,nagyon jók a hozzászólásaid,tetszenek!

Most nem fedem fel a nevem,mert okom van rá,de jó fejnek tartalak :)

48. Scherlock (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 16:51

Mondja ezt egy arctalan.


:DDD

47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - _Berry_)
2021. dec. 12. 16:43

Van aki a hüvelygombájáról vagy a szerelmi életéről nyit fórumot,azért van az oldal!


Igen,van ügyvédem és tudom a jogaimat is,csupán kíváncsi voltam az emberek reakciójára!


Hát....nem csalódtam! Ezért ilyen a világ amilyen!

46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Channa*)
2021. dec. 12. 16:39

Azért ez nem volt szép,de hagyjuk!


Én is emelt fővel fogom viselni,ha jogerősen elítélnek,de az nem mostanában lesz!


Legyek inkább "balga",mint bűnöző!


További szép napot neked :)

45. _Berry_ (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 16:38
Ügyvéded van? Ha igen, akkor miért itt kérdezősködsz? Ő ismeri az irataidat, neki kellene feltenned a kérdéseidet. HA pedig ő maradéktalanul megválaszolta és nem kell rettegned, akkor meg minek indítasz fórumot az ügyeddel kapcsolatban? Itt senki nem lát bele a bizonyítékaidba és a bíró fejébe sem.
44. Channa* (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 16:27

És?


Ő legalább nem játszotta az ártatlan, mert viselte úgy is emelt fővel, hogy teljesen ártatlan volt.;)


Semmi adu ász nincs nálad.


Egyébként nem itt kell bizonygatnod, hogy mennyire balga vagy, hanem ott a valóvilágba a bíró előtt;)


Nekünk semmi befolyásunk nincs az ügy szempontjából...

43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Channa*)
2021. dec. 12. 16:24

Nem rettegek semmitől,sőt!

Akkor is bűnösnek ítélték,ha pénzfizetésre is,de akkor is :)


Itt viszont még áll az ártatlanság vélelme és ez nagy adu ász!


Köszönöm,lesz siker azt már most tudom!

42. Channa* (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 16:17

Akkor ne hidd el;)

Neki nem kellett rettegnie a börtöntől, csak kifizette a kiszabott büntit és kész.


Harcolj!


Sok sikert!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook