Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetovált csajok ide! fórum

Tetovált csajok ide! (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: tetoválások képei
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2018. dec. 8. 13:29

sziasztok csajok,csak kíváncsiság egyelőre.....vanköztetek olyan akinek a cicijén van bármiféle esztétikus tetkója???

előre is köszi

3193. Miss Angel (válaszként erre: 3192. - Mothertiger)
2018. jan. 23. 20:02
az oldalamon van két nagyobb virág indákkal-levelekkel---hát,var már nincs rajta,de vAlószinű,még ezen a héten nem csinálok semmit.egyébként itthon szoktam tornázni-taposni,de alaposan megizzadok.....
3192. mothertiger (válaszként erre: 3191. - Miss Angel)
2018. jan. 23. 18:59
Szia! Legalább 2 hétig vigyázni kellene rá. Ha már van 2 hetes ahogy írod, és úgy látod hogy letisztult, nem varas, sebes, piros...stb., akkor szerintem már nyugodtan edzhetsz. Nem írtad, mit sportolsz, és milyen jellegű, illetve nagyságú a mintád.
2018. jan. 23. 17:47
sziasztok,két hete egészítették ki a tetoválásomat és nem tudom,meddig nem sportolhatok vele/ugye az izzadás miatt/,elfelejtettem megkérdezni,nem tudjátok véletlenül??
3190. gesztenye57 (válaszként erre: 3189. - Mothertiger)
2015. márc. 5. 15:51

köszi:) én is nagyon örlülök mert nagyon sokáig vártam rá mire megérett teljesen bennem.

számomra ez egy igazi öreg szépséges malom...kissé ütött kopott de az enyém:)

3189. mothertiger (válaszként erre: 3188. - Gesztenye57)
2015. márc. 5. 15:04

Oké, megtaláltam! :D

Nem láttam, hogy van feltöltve képed, mert az adatlapodon nem látszott semmi.


Aranyos és egyedi lett, örülök, hogy megcsináltattad!

(Y)

3188. gesztenye57 (válaszként erre: 3187. - Mothertiger)
2015. márc. 5. 14:25
szia! hát a galériába raktam:)
3187. mothertiger (válaszként erre: 3186. - Gesztenye57)
2015. márc. 5. 14:23

Szia!

Hol lehet megnézni? :)

2015. febr. 28. 07:08

sziasztok!!

rég voltam nagyon de most jöttem megmutatni hogy hosszú évek után végre elkészült a szélmalmos tetkóm:)

egy öreg ütött kopott kis malmocskám lett. valószinű nem fog velem szembe jönni az utcán sosem:) de én boldog vagyok hogy van nekem.:):)

3185. mothertiger (válaszként erre: 3184. - Anzi)
2015. jan. 26. 20:50

Szia!

Nem nagyon jött be az "akasztják a hóhért"- szituáció! :))) Majd valamikor megyek, de nem mostanában, az biztos. Február közepe táján LEEP műtétem lesz, arra próbálok idegileg rágyúrni, aztán majd meglátjuk. Mindenesetre remélem, hogy nyárra már készen lesz. :)


Örülök, hogy ti is gyarapodtok! :) Kép is lesz? ;)

3184. anzi
2015. jan. 24. 19:05

Szia,

Sajnálom, hogy nem vagy jó passzban és nem folytatod a tetkó javítást, de mindennek megvan az ideje... Majd, ha itt lesz, akkor folytatod! :)

Én megint újat tervezek, családi tetkót, ami a két fiúnkra már felkerült, most jövünk majd az apa meg én. ;)

2014. nov. 27. 09:37

Szia!

Elkezdtük, de elrettentem. :) Nagyon rosszul tűrtem a fájdalmat, és azóta nem is voltam. Pedig Tilla már kérdezte, hogy mikor megyek megint?

Hát, nem mostanában, az is biztos. Pedig hagytam nála "foglalót" is, de hát az nem szalad el.

Most valahogy nagyon szenzitív vagyok, nem bírom a kínt. Combon meg tényleg halálos (vagy csak nekem)! :)))

Majd összekapom magam valamikor, és jöhet a menet. De még alszom rá pár százat... :D

3182. anzi (válaszként erre: 3177. - Mothertiger)
2014. nov. 25. 19:49

Erről meg az jutott eszembe, hogy én is láttam sok "elrettentő" példát a sok tetkóra, de aztán valahogy úgy voltam vele, hogy azért, mert azok olyanok amilyenek, nekem tutira nem olyan lesz. :D

Szóval változó intenzitással, de cél a tintásodás továbbra is! :D

3181. anzi (válaszként erre: 3180. - Mothertiger)
2014. nov. 25. 19:46

Na most én is jól eltűntem.

Örülök, hogy sikerült végre eljutnod a Tillához és végre elkezdtétek a javítást! :D


Nekem is lett egy új tetkóm :D

Majd teszek fel képet is, de persze ez Tőled is elvárt! :D :D


Majd jövök... :)

Puszi

2014. szept. 29. 16:54

Készül a tetkóóm! :)

Nagyon rosszul bírtam, ezért nem is haladtunk sokat. Annyi, hogy felrajzolta az elképzelését, aztán feltette a kontúrját.

Végig nyávogtam. :/

Nem tudom, mikor mehetek megint - most rajtam múlik. :)

2014. aug. 11. 11:28

Senki nincs itt, de azért én megírom a fejleményeket: péntek délután elsétáltam Tillához. Megnézte és lefotózta a tetoválást a lábamon, és mutatott néhány nagyon szép mintát, egyet kiválasztottam, azt fogja rászerkeszteni a combomra. Nagyobb lesz a minta, mint az eredeti, de ha készen lesz, biztos nagyon szép lesz! Az árban is megegyeztünk, és szerintem tök korrektül. Nekem valamiért kedvezményem van nála, és közölte, hogy az ár lehet, hogy olcsóbban is fog alakulni - hát, ezt ő tudja. :)

Szeptemberben valamikor hozzákezdünk a felrajzolásnak.

Felmondtam a munkahelyen, de még dolgozom, gyerek szeptembertől suliba megy, úgyhogy remélem az idén már csak elkészülök valamikor... :)


Örömöm határtalan. :)

2014. aug. 7. 16:30
Holnap délutánra kaptam időpontot! :) Munka után irány Tilla. :)
3177. mothertiger (válaszként erre: 3176. - Anzi)
2014. aug. 5. 10:46

Azt azért nem mondanám, hogy azt csináltam, amit szeretek. :) ;)

Az egy egészen más műfaj! :DDD

De elmentem, elvoltam, és kész. :)

Ma kérek időpontot - végre! :)


Tegnap láttam egy agyontetovált kisebbségi prostituáltat, és úgy döntöttem, hogy mégsem lesz olyan nagyon sok tetoválásom, mint amennyit terveztem. :P Igaz, hogy rajta voltak egyéb visszataszító jellegzetességek is (pumpaszáj, kilométeres műszempilla, stb...), de azért ez elrettentő példa volt. A tetoválásai egyáltalán nem passzoltak egymáshoz. Egy felirat keresztben a combján, a nyakán egy sötét plecsni, itt-ott cseresznyevirágok... -_-'

Nem szoktam emiatt senkit lenézni, de ez kritikán aluli volt. :P


Nekem sárkányom lesz, azt cső. :)

Meg egy-két akármi, de az egész karos mintáról letettem. :P

3176. anzi (válaszként erre: 3174. - Mothertiger)
2014. aug. 4. 19:29

Szia!!!!


Örülök, hogy végre azt csinálod amit szeretsz!

Drukkolok, hogy Neked is mihamarabb jó legyen és szép legyen a tetkód! Küldj majd képet!

Puszi

:D

3175. anzi (válaszként erre: 3173. - Szeplakisz)
2014. aug. 4. 19:27

Szia,


abban, hogy melyik fél a megfontoltabb nem tudok nyilatkozni, de nálunk nekem hamarabb volt mint apának. :D

Szóval ennyi...

2014. júl. 19. 12:39

Szia Anzi, sziasztok!


Jelenleg Ausztriában vagyok - tetoválok! :)

Úgyhogy ha hazamegyek, nekem is lesz új. :)))

Jól alakulnak a dolgaim egyelőre, szóval valószínűleg én is gyarapodhatok végre új tetoválással. :)

3173. Szeplakisz (válaszként erre: 3172. - Anzi)
2014. júl. 13. 23:12

Jófejek lehetnek a fiúk. :)

Lassan nekünk is kiderül, hogy kisfiú vagy kislány van a pocakban.


Bár persze nem "nemfüggő" a tetoválás. Lehet lesz egy fiunk, akit majd már csak azért sem fog vonzani a dolog, mert apa tele van varrva, vagy lesz egy kislány, aki majd teljes kar- vagy hát tetoválást akar majd. :)

De valahogy mégis az az érzéssem, hogy a lányok jobban megfontolják a dolgot, és nem ugranak bele ész nélkül.


Férjem elég korán, kb. 15-16 évesen csináltathatta az elsőt, a szülők tudta nélkül. Én pedig 24 voltam.

3172. anzi
2014. júl. 13. 22:49

Szeplakisz,


nálunk már megvoltak a gyerekek amikor tetkóztattunk. 2 fiam van. Az utolsó tetkóm befejezésére a kisebbik fiam kísért el (16).

Ettől függetlenül vagy talán pont ezért, mind a kettő szeretne tetkót! ;-)

A nagyot(22 éves lesz) még rá tudtuk venni, hogy várjon a tetkóval, mert olyasmit szeretett volna ami hamar múlandó (akkori szerelme neve :)) viszont a kicsit nem tudjuk eltántorítani, ő a mi születési dátumunkat akarja felvarratni. :D

A 18.-ik szülinapjáig akkor is várnia kell, hamarabb nem engedjük. :D

3171. anzi
2014. júl. 13. 22:43

Na végre!!! :D

Már azt hittem soha többé nem lesz itt senki! :(

Na de örülök, hogy itt vagytok! :D


Mother, sajnálom, hogy nincs a tetoválásra időd, de tény, hogy a pici fiad Veled töltött ideje a legdrágább!!! :D


Miss Angel, milyen tetkód van? Mi a cicis oldalról ismerjük egymást, Te aerobic edző vagy ha jól emlékszem! ;-)

2014. jún. 19. 09:45

Szeplakisz: nálunk gyakorlatilag majdnem mindenkinek van a családban (az én rokonaimat tekintve). :D

Én 20 évesen csináltattam életem első tetoválását. Néha bántam, néha nem...de mostanra megszoktam, és nem csináltatnék mást helyette akkor se, ha lehetne. Szerencsét hoz. :)

Azt veszem észre, hogy a "mai fiatalok" egyre fiatalabban kezdenek tetováltatni, gondolok itt 14-16 éves korosztályra. Nálam is bepróbálkozott anno néhány fiatal, de akármennyivel akartak is megvesztegetni, sosem csináltam meg, max. csak ha valamelyik szülője kísérte el (akadt ilyen, bár ritkán).

Véleményem szerint az ilyen fiatal gyerekeknek még nincs kiforrva a stílusuk, gyakorlatilag mindent magukra tetováltatnának, ami ott és akkor megérinti őket lelkileg; legyen az idézet, vagy kisebb-nagyobb motívumok, együttesek neve...stb. Ők még annyira "fanatikusan" tudnak hinni egy elcsépelt közhelyben, hogy helyben magukra is tetováltatnák.

Félreértés ne essék: senkit nem nézek le az ilyesmiért, csak kicsit meggondolatlannak tartom. Anno nagyon sok emberkének javítottam/takartam afféle "fiatalkori botlásként" nevezett mintákat. :)


Miss Angel: milyen tetkód van? :)

3169. Szeplakisz (válaszként erre: 3167. - Mothertiger)
2014. jún. 18. 17:35

Igen, erre már én is gondoltam. Főleg apa van jól "szétvarrva". :) Mondjuk az enyém se épp csak egy kis bokatetkó.

Aztán majd lehet a kicsi alig fogja várni, hogy betöltse a 18-at. :)

2014. jún. 18. 17:21

na hálistennek a tatoom szép lett,itt-ott kellett festéket pótolni,de nagyon keveset,és kb 10 perc alatt végzett vele a "varrónőm":)))

sajna a festékkopást a friss tatooval való tornázás/igy izzadás/ okozta,úgyhogy lehetőleg ne sportoljatok az első 10 napban:))

nekem már későn esett le hogy nem kellett volna,bár figyelmeztethettek volna rá külön...mind1 már,a lényeg h szép és rendben van :)

2014. jún. 18. 16:29

Húú, addig még van idő! :)

Milyen vagány szülei lesznek; tetoválva anya is, apa is. :)))

Az én fiam is tök büszke rám. :D

2014. jún. 18. 14:59

Köszönöm. :)

December 17-re vagyunk kiírva.

3165. mothertiger (válaszként erre: 3164. - Szeplakisz)
2014. jún. 18. 13:59

Gratulálok a babához! :) (Y)

Mikor születik meg?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook