Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetovált csajok ide! fórum

Tetovált csajok ide! (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: tetoválások képei
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3134. grizus
2014. jan. 10. 04:11
Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, hogy egy egész apró szimbólum tetoválása kb. mennyibe kerül és mennyire fáj, mondjuk az epiláláshoz képest. Tőlem távol állnak a tetkók, de most van egy ötletem, mert fontos lenne. Köszi szépen.
3133. anzi
2014. jan. 8. 20:04

Szasztok csajszik!

Végre már ... :D

Az ünnepek gyorsan elteltek, az egészben az volt a legjobb, hogy szabin voltam dec.21-től jan.2-ig! :)


Új tetkóm még nincs, de márciusban megyek korrekcióztatni az orchideáimat :)

Terveim persze vannak ... :)

3132. mothertiger (válaszként erre: 3131. - Enéh1)
2014. jan. 8. 16:38

Szia!

A combomat próbálom helyrehozatni... :(

Mindegy, mi kerül rá végül, csak ne lássam azt a szörnyűséget, ami most rajta van. Aztán majd lesz a karomon, meg mindenfelé, csak ez legyen elkezdve (és készen).


Az állatorvos fejéről KÉPET! :)))

3131. Enéh1
2014. jan. 7. 21:36

BUEK csajszik!


Jol telik attol fuggetlenul, hogy holnap ltepem a kutyaorvosom fejet!


En mar tervezem a masik vadlimra a tetkomat :) nagyon jo lesz! Valamikor egyszer majd kesz lesz a hatam is, talan :)


Mit tetovaltatsz? Milyen volt Anzi az unnep?

2014. jan. 6. 21:23
Búék Nektek! ♥
2014. jan. 6. 21:23

Halihó!

Megint antiszoci voltam, ilyenkor jobb, ha semmihez nem szólok hozzá, hát fel sem jöttem Hoxára. :S Meg igazából el is voltam havazva az ünnepek alatt - most meg a gyerkőc miatt.

Nálunk nem volt semmi extra, csak hazamentünk vidékre, azt' csá. Jöttünk is vissza még aznap. Gyerekem boldogsága bearanyozta a napokat, ez volt a legjobb az egészben.


A pasim folyamatosan nyaggat, hogy menjek tetováltatni.

De már amúgy olyan szánalmasnak érzem magam, hogy folyton húzom a dolgot... :S

3128. anzi (válaszként erre: 3127. - Enéh1)
2014. jan. 6. 19:47

jajj ez nem hangzik jól, de inkább most mint már gyerekkel ...

:-/

Hogy teltek az ünnepek csajok?

3127. Enéh1 (válaszként erre: 3125. - Anzi)
2013. dec. 18. 23:19
Kosziii! Kicsit eltema maganeletemet, de csodbe mnet! :( evvan, majd lesz mas! Gyerek project volt es eskuvo szervezes de fuccs
3126. anzi (válaszként erre: 3124. - Amaril0)
2013. dec. 18. 21:52

szerintem jó ötlet!

Biztosan örül neki majd aki kapja!

:)

3125. anzi (válaszként erre: 3123. - Enéh1)
2013. dec. 18. 21:52

Konkrétan hetekig egyedül voltam. Hiába írogattam, senki sem válaszolt :(

Szóval a tetkódat láttam, nagyon szép lett! :)

Gratula!


:D

3124. amaril0
2013. dec. 18. 10:44

Sziasztok!


Nézegettem ezt a honlapot és egész jó ötletnek tűnik karácsonyi ajándékképpen a kisebbeknek illetve szilveszterre akár a család nagyobb csajszi tagjainak ajiba?!

Mi a véleményetek, beválalljam??:)

www.onenighttattoo.hu

3123. Enéh1
2013. dec. 17. 21:42

Hosszu tortenet, de a lenyeg h a vadlimon gazdagodtam egy uj tetkoval! :)

Ki tnt meg el? Amugy jol vagyok, lett egy kutyam es most koltoztem haza, miutan a volegenyemmel aki eletem legnagyobb hibaka volt szakitottam nov.elejen! :)


Veletek mi ujsag??? :)

3122. anzi (válaszként erre: 3121. - Enéh1)
2013. dec. 17. 20:05

Haliiii!

Hát te is jól el tűntél! :D

Mizu veled?

3121. Enéh1
2013. dec. 15. 22:55
Helloka csajok :) na mi ujsag :)
3120. anzi
2013. dec. 15. 19:33

Oké!

Itt volt a Mikulás és sok tejet meg kekszet ettetek, de a Jézuskára még azért 1 hetet várni kell!

Szóval merre vagytok? :D

3119. anzi (válaszként erre: 3118. - Mothertiger)
2013. nov. 26. 21:22

Jajj de jóóóó!

Én is téged! :D

2013. nov. 25. 21:32
De téged cejetjek. ^_^
3117. anzi (válaszként erre: 3116. - Mothertiger)
2013. nov. 25. 21:00
:)
2013. nov. 23. 22:09

Így bizony... :)

Nekem szükségem van rá, hogy bizonyos időközönként visszavonuljak.

Az a kevés, aki igazán szeret, mindig tudja, hogy ilyenkor harcieb vagyok, és nem érdemes piszkálni. :)

3115. anzi (válaszként erre: 3114. - Mothertiger)
2013. nov. 23. 20:48

ÓÓÓ Baby!

Értem amit mondasz!

Teljes mértékben.

Én is itt tartok, hogy vannak dolgok és emberek akik miatt már nem izgatom magamat, nem kapom fel a vizet, mert nem éri meg, hogy annyi energiát is beletegyek.

A kevesebb az több!

Kevesebb ember szeressen, de az mindig legyen velem :)!

2013. nov. 22. 11:13

Nem, semmi ilyesmi, csak néha túlságosan sok gondolat kavarog a fejemben. Fogalmam sincs, mi lehet ez. Csak azt érzem, hogy háttérben kell maradnom, mert nincs mit mondanom. Naplót se írtam egy ideig, mert úgy éreztem: ha könnyedén csevegve megírnám, melyik nap mi történt velem, az csak képmutatás lenne.

Kicsit elfásultam szerintem.

Sokszor vagyok olyan helyzetben, hogy nem vághatom valaki képébe a valódi véleményemet, csak mert belém nevelték hogy tiszteljem az embereket, másfelől pedig nem süllyedek egy bizonyos szint alá (csak ritkán), okos enged-alapon. Ennek persze én iszom meg a levét, mert rohadt sok mérget lenyelek - példa rá, hogy több mint egy évig igyekeztem "tűrni" a gyerekem sulijában történt negatív dolgokat szó nélkül, vagy csak minimális reakcióval.

Persze most betelt a pohár, kifakadtam, kicsit jobban is érzem magam.

Sok olyan ember volt körülöttem, akik többet néztek a kapcsolatunkba, mint ami volt valójában. Ezek az emberek nekem nem adtak semmit, igyekeztem tőlük elhatárolódni.

Kicsit "pokróc" vagyok, tudom... :) Ettől eltekintve valamelyest elértem a célomat, mert többnyire olyanok maradtak, akik lelkileg nagyon tudnak táplálni, és nem nyavalyognak nap mint nap "tucathülyeségeken".

:)))

Szóval minőségi szeretetet keresek. :)

Azért néztem be ide is... :$ :)

3113. anzi (válaszként erre: 3110. - Mothertiger)
2013. nov. 21. 20:30

Gond az mindig van, agyalni is agyal az ember. :)

Valami olyasmi történik most veled amitől meg kell változnod, úgy érzed, hogy meg akarsz változni ?

3112. anzi (válaszként erre: 3111. - Ca8f748537)
2013. nov. 21. 20:28
Szívesen, nincs mit! :D
3111. ca8f748537 (válaszként erre: 3106. - Anzi)
2013. nov. 21. 17:43
nagyon köszönöm :-)
2013. nov. 21. 09:08

:)

Nem vagyok mostanában túl kommunikatív. :S Néha vagyok úgy, hogy elgondolkodok dolgokon, amik aztán felülkerekednek rajtam, és inkább nem szólok semmihez és senkihez, minthogy összevissza hazudozzak, vagy mutassak egy képet.

Korrektebbnek tartom ezt, mint az álszentséget vagy a képmutatást - ezért inkább nem is fárasztottam senkit a jelenlétemmel. Olyankor érdemben úgysem tudok hozzászólni témákhoz, vagy ha mégis, akkor nagyon "kilátszik" a rossz hangulatom. :/


Az UV-festék egy időben nagyon felpiszkálta a fantáziámat, de csak azért, mert akkoriban elég diszkóbajárós csajszi voltam. Van egy nagy kék nonfig a hátamon (ez sem a legjobban sikerült mintám, de nem olyan csúnya), azzal akartam - szó szerint - "villantani". Aztán meggondoltam. :) Sokan érdeklődtek nálam is, hogy csinálok-e ilyet, néha elgondolkodom rajta, hogy legyek-e ilyen elvetemült, de már jóformán nem is tetoválok, úgyhogy lemondtam róla.


A szentjános bogárról jutott az eszembe egy kedves nyári emlék: Anyuék kertjében elő szoktak jönni, én meg életemben először a tenyeremben tarthattam egyet, és a kis aranyos végig világított. :) Később jutott eszembe, hogy én idióta csináltathattam volna Anyuval egy fotót. :P


Az én tetkómról még annyit: Tilla csalogat, hogy menjek, de nekem erre sajnos már megint nincs egy fillérem se, úgyhogy most az én "hibámból" eredően nem lesz felújítva-helyrehozva a combom. :( Majd egyszer, talán... :/

3109. anzi (válaszként erre: 3108. - Mothertiger)
2013. nov. 19. 21:09

Végre, hogy előkerültél!

Hol jártál??? :D

UV festék nekem kicsit ellenszenves ...

Nem gondolnám, hogy a mérgező fluorid jó lenne a bőrbe juttatva :) Bár lehet ez szentjános bogarakat juttat a bőrbe :D

3108. mothertiger (válaszként erre: 3106. - Anzi)
2013. nov. 18. 09:24

Nagyon-nagyon régen hallottam olyan festékről, ami csillogó hatást ad, még az ex-főnököm is magyarázott valamit róla, de szerintem ez Magyarországon nem került forgalomba. Jelenleg UV-festékekről tudok, csillogóról nem. :O

Mondjuk színek, mint olyan, sajnos nem az én asztalom. :/ :S

3107. mothertiger (válaszként erre: 3094. - Anzi)
2013. nov. 18. 09:22
Még az, de milyen csini a csaj! ;)
3106. anzi (válaszként erre: 3105. - Ca8f748537)
2013. nov. 17. 21:04

Szia,

ezüst, arany és fémes színek nem igazán lesznek, el lehet érni, hogy térhatású vagy fényes hatású legyen, de a fémes csillogás az nem hinném, hogy olyan lesz ahogyan azt elképzeled.

Vannak nagyon profi tetkósok akik majdnem olyan tudják készíteni, de a fémet nem lehet utánozni, legalábbis én még nem láttam ezüst vagy arany hatást.

Utal rá a tetkó, de nem fénylik hiszen benövi a bőr!

5 cm az nem túl nagy, főleg ha egy kelta mintás dolgot szeretnél, nem is agyon lehet kidolgozni ekkorában szerintem, bár nem vagyok tetkós csak van már jó pár tetkóm.

Biztosan láttál már szemet vagy harmatcseppet tetoválva ami úgy tűnik mintha fénylene, na azokat sem tudják kicsiben kivitelezni, minél nagyobb annál jobban el lehet érni ezt a hatást.

Szóval ha mégis megpróbálod csak nagyon profihoz menj!

Nézz meg egy csomó képet a neten és válassz olyan tetoválót aki ilyenben stílusban már alkotott szépet!

2013. nov. 17. 11:38
Sziasztok! Érdeklődnék, hátha valaki tud segíteni. Egy kelta védelmi jelet szeretnék a vállamra tetováltatni kb. 5 cm-est, tehát nem nagyot. Viszont szeretném, ha ezüst hatású lenne, tehát fekete-szürke-fehér színek lennének elképzeléseim szerint benne. Az érdekel, hogy elérhető-e tetoválással ez a hatás-ezüst-vagy nem lehet, mert akkor inkább lemondanék róla.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook