Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Testmozgás - hatékonyan fórum

Testmozgás - hatékonyan (beszélgetős fórum)


3. d400d7e369 (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2011. márc. 5. 21:55
A fogyás meg szerintem függ attól is, hogy a torna mellé milyen diétát követsz. Mert hacsak nem nagyon extrémen mozogsz, akkor attól még fogyni nem fogsz, csak formálódni.
2. d400d7e369 (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2011. márc. 5. 21:54
Én úgy tudom, hogy az a lényeg, hogy rendszeresen egy bizonyos szint fölött tartsd a pulzusodat egy megadott ideig. Azt hiszem ez a 20 perc, de a többi adatot nem tudom. Szóval elvileg ez a lényeg és ekkor lesz hatásos, mert ennyi idő után indul el a zsírégetés.
2011. márc. 5. 21:37
Árulja már valaki el nekem, hogyan leghatékonyabb egy torna? Mert már annyifélét olvasni itt (is), hogy az ember tényleg nem tudja, hogy csinálja. Vegyük példának RR napi 20 perc... DVD-jét. Ha minden nap másra edzünk, tehát napi 20 percet, hatásos? Csak azért kérdem, mert volt már, aki azt írta, minden másnap végigcsinálja az egészet. Volt, aki minden nap. Mi a helyes? Ki az, aki pl. ennek a tornának a segítségével alakult át, fogyott le? Milyen rendszerességgel csinálta? Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook