Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlhajszoltság okozta testi tünetek ellen mi a megoldás? fórum

Túlhajszoltság okozta testi tünetek ellen mi a megoldás? (beszélgetős fórum)


2020. nov. 25. 23:19
Sziasztok ! 5 kemény nap maradt hatra. Egyre faradtabb vagyok, de úgy érzem ezt már muszáj bírnom, mert közel a cél ! De egyre kimerültebb vagyok, nem tetszik hogy a pulzusom ugrál, néha a szédülés... azon gondolkodtam, hogy az elmúlt honapban talán 3* sétáltam utcán vagy voltam valahol.. így, hogy itthonról dolgozom, párom hazafeléjövet bevásárol, indokolatlan bárhova is mennem. De lesokkolt a felismerés, hogy mennyire nem mozogtam. Talán ez is okozója a fáradtság mellett a tüneteknek.
14. Guruljka (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 22. 17:39

Nos, legalább utaznod nem kell a munkahelyre.

Még ha a munkával töltött idő ugyanannyi is.

De mindegy is, mi a helyszín, ha kihajtod magad.

Ahogy más már írta, pihenni csak pihenéssel lehet. Előbb-utóbb tényleg kiborulsz, ha így folytatod.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Birebora)
2020. nov. 22. 13:12
Annyit, mint bármelyik másik honapban negyed ennyi munkával. :( csak most felvitték a célokat, erre a hónapra nagyon.. másik Honapban h-p 8-16:00ig pont Ugyanezt a fizut kapom mint erre. De kénytelen vagyok ha nem akarok minimumot keresni ördögi kör. Amúgy igen otthonról nyomom de így sem érzem hogy nagy előny lenne ugyanúgy kihajtom magam :(
12. Amaunet (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2020. nov. 22. 11:25
Nem mondta az ellenkezőjét.
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 22. 11:19
Egyedül a pihenéssel oldhatod meg és vitaminokkal. Az immunrendszered tönkremegy, bármilyen betegségre hajlamosabb leszel, és idegösszeroppanást is kaphatsz.
10. Guruljka (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2020. nov. 22. 11:11
Nem venném automatikusan biztosra, hogy otthonról végezheti.
9. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 22. 11:06

Vagyis alapbért kapsz minden hónapban és a jutalékot a teljesítményed után kapod.

És nem lehet, hogy kissé alább adod a céljaidat az egészséged érdekében?

8. birebora (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 22. 10:56
És mennyit keresel ezzel a napi 15 órával? Megéri?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Birebora)
2020. nov. 22. 10:50
Nem lenne muszáj, nem köteleznek rá, de ha akarok pénzt keresni kénytelen vagyok..
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2020. nov. 22. 10:50
Jól látod az alapfizetés az minimális :( a tulorakat nem fizetik ráadásul, amiket beleteszek. Hat amúgy az a durva hogy sok ugyfel van aki e-mailben kifejezetten éjszakai visszahivast kér mert nappal nem ér rá ..
5. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 22. 10:44
Muszáj ennyit dolgozni? Ez borzasztó. Kizsákmányolás folyik ebben az országban. Naponta 8-tól este 11-ig? És még hétvégén is. 21 napja folyamatosan, ez szembe megy a munkatörvénykönyvével de rendesen.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 22. 10:43

A vezetőid miért tűznek ki olyan célokat, ami teljesíthetetlen? Bemondanak egy számot, hogy jófiúk legyenek a vezetésnél? Meg szokták ezt beszélni azokkal is akiknek teljesíteni kell az ő általa bevállalt számokat?

Fix fizetést akkor is kell fizetniük, nem?

Persze az a minimum és arra jön a jutalék, ami teljesítményfüggő. Vagyis rajtad áll.


Gondolom, otthonról dolgozol. Miért ülsz állandóan a telefonon?

Állj fel, végezz egy kisháztartási munkát, menj el bevásárolni!

23-ig dolgozol? Ki az az ügyfél, aki ebben az időben szívesen fogad értékesítésre irányuló hívásokat? Hány szerződést lehet kötni éjszaka?

3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 22. 10:35

Nekem már volt ilyen.

Volt olyan 4-év az életemben, amikor kivétel nélkül minden nap dolgoztam, legtöbbször 12-órát.

Fáradtság ellen a pihenés az egyetlen megoldás.

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 22. 10:24
Aludj minél többet, az ébrenlétbe meg ami belefér és jólesik.
2020. nov. 22. 10:14
Alapvetően szeretem a munkahelyem. Telefonos értékesítésben / ügyfélszolgálaton dolgozom. A november sajnos nálunk egy embertelen hónap. A kitűzött célokat ami alapján fizetést kapunk, 5szorosere emelik. (Régen ez még így is abszolút hozható volt, de beütött a covid és vért izzadunk) mi az eredmény? H-pig reggel 8 és este 11 között dolgozom. Ezen felul hétvégén is. 21 napja dolgozom minden nap, szünet nélkül. Folyamatos stresszben hogy meg lesz-e a fizu. A gond az, hogy azt érzem kezd a testemre hatással lenni. Pénteken felment a pulzusom 160ra. Most hétvégén néha néha rámjön a szédülés. S rettenetesen kimerült vagyok! Most itt a vasárnap úgy döntöttem lehet ma nem fogok először dolgozni. Bár akkor lemaradok, de azt érzem muszáj regeneralodni. Mit csináljak? Forró fürdő, tea? Vitaminok, pihenés? Valakinek volt már ilyen ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook