Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Testi sértés után félelemben élni fórum

Testi sértés után félelemben élni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. 403c839538 (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2018. márc. 12. 00:49
Minden adott ahhoz, hogy újra támadjon.
5. 403c839538 (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2018. márc. 12. 00:47

Pontosan ezt tettem, és arra jutottam, hogy számára semmi sem akadály.

Pszichésen nem teljesen ép, én bármit kinézek belőle - az említett eset nappal történt a legforgalmasabb helyen.

2018. márc. 12. 00:32

Gondold végig, milyen esetek történhetnek. Reálisan.

Van-e esély arra, hogy azzal tölti a szabadidejét az agresszor, hogy kilesi a napirendeteket.

Meg tud-e lepni néptelen helyen? Vagy neki kedvező időpontban?


Azt írod, az ügy folyamatban van a rendőrségen- ha behívnak tanúvallomást tenni, esetleg lehet a rendőrrel beszélni. Megkérdezni, van-e okod félni.

De ezzel felhívhatsz valami ingyenes telefonszámot is. Én kicsit hasonló esetben (konkrét személy támadásától féltem, mert a férjem kórházba került és egyedül voltam) az ingyenes rendőrvonalat hívtam fel. Mondtam, nem aktuális ügyben, de szeretném rendőr tanácsát kérni. Egy tiszt volt az ügyeletes, végighallgatott türelmesen és megnyugtatott.


Hogy tele vagy feszültséggel, az semmiképp nem segít.

3. 403c839538 (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2018. márc. 12. 00:19
Jelen helyzetben ez hogyan kivitelezhető?
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - 403c839538)
2018. márc. 12. 00:12

Nem ismerem a szituációt, de lehet, az a féreg pont ezt akarta elérni.

A félelemmel szembe kell nézni. Akkor oszlik el.

2018. márc. 11. 23:50

(Férjemet bántalmazták, rendőrségi ügy folyamatban.)


Sajnos az elkövető is ebben a városban él, és én félek. Féltem a férjem, hogy újra megtámadja, és én is félek, hogy megtalál.

Nem szeretnénk innen elköltözni. Idővel biztosan jobb lesz, de részemről most teljes a kétségbeesés.

Tanácstalan vagyok. Folyamatosan ez jár a fejemben. Csak sírni tudok a tehetetlenségtől, mert legszívesebben darabokra szaggatnám azt a férget.

Mit tegyek? Jobb lesz?

Nem akarok félelemben élni.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook