Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Éreztétek, hogy "valami más", miután megfogant a gyermeketek? Nem testi tünetekre gondolok. fórum

Éreztétek, hogy "valami más", miután megfogant a gyermeketek? Nem testi tünetekre gondolok. (beszélgetős fórum)


2012. dec. 25. 13:00

Én belenéztem a tükörbe (valójában a metró ablakába), és valahogy másnak láttam az arcomat :) Másnap délben pozitív lett a tesztem...

De sajnos nem maradt meg a baba :(

Viszont előtte 2,5 évvel amikor a lányommal voltam terhes, semmit nem éreztem, minden ugyanolyan volt, mint előtte.

2012. dec. 25. 08:23
szia, nekem volt fura érzésem, pedig nem is terveztük a babát... Csak azt éreztem, hogy valahogy most "minden a helyén van", hogy már nem loholok az akkori párom szeretetéért. Teljesebb lettem, ezt éreztem... rá két hétre kiderült, hogy miért:)
3. 09a7bccb26 (válaszként erre: 2. - 447396604e)
2012. dec. 23. 18:31
Hát nem tervezek amúgy gyereket, úgyhogy nem kerültem vele olyan intim kapcsolatban (főleg, hogy lehet nincs is :D), hogy így becézgessem. :))
2. 447396604e (válaszként erre: 1. - 09a7bccb26)
2012. dec. 23. 18:29

szia. végre valaki gyereket írt, és nem babócát, pocaklakót.ennek örülök:DDD


amúgy nekem nem volt semmi tünetem. csak az hogy feltűnt, késik a mensim.nekem inkább testi tünetem volt,hányinger, szédülés ilyenek.

2012. dec. 23. 18:19
Nem úgy értem, hogy elmaradt a menstruáció, rosszullétek gyötörtek, hasonlók... Volt már valaki úgy, hogy közvetlen a fogantatás után úgy érezte, hogy valahogy más hangulatban van lelkileg, mintha már nem lenne egyedül? Van egy ilyen érzésem 2 napja, amikor is történt olyan, hogy gyerek lehet az "eredménye"... Tesztet még nem csináltam, menstruációm az aktus előtt múlt el 1 héttel, tehát annak elmaradására még nem tudok hagyatkozni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook