Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Feketéné Bokor Katalin természetgyógyászról vélemény? Fogad még betegeket? fórum

Feketéné Bokor Katalin természetgyógyászról vélemény? Fogad még betegeket? (beszélgetős fórum)


jan. 17. 09:51

Azt is olvastam róla, hogy súlyos betegek is gyógyultak már meg a módszereitől.

Egyet tudok nehezen elképzelni: hogyan lehet azt az iszappakolást alkalmazni? Mert ilyen is van a módszerei között. Valami olyasmit olvastam hogy valamilyen fás területről kell földet szerezni és vízzel kikeverni, azzal pedig pakolásokat készíteni. Ezzel nincs is baj, de honnan szerez az ember olyan földet ami nem szennyezett?

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Liliom10)
jan. 9. 17:27

Semmitől. Picit ez tántorított el, hogy valaki szerint nem volt kedves mikor felhívta.

Mert én mindig úgy gondoltam rá, hogy biztos nagyon kedves.

Meg azt nem tudtam, fogad e még embereket, mert a honlapja elég régi már. De ha még ellát tanácsokkal, akkor rendben. 🙂

11. liliom10 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 15:46

Miért utasítana el ? Kapsz időpontot, ő elmondja a tanácsait, és pénzt kap érte.

Mitől félsz ? Nem fog megverni ! :)

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Flóra76)
jan. 9. 12:50
Jó, de ha valaki elmegy hozzá, akkor azért rendesen foglalkozik vele és lelkiismeretesen elmondja a dolgokat? Tehát nem utasít el vagy ilyesmi? Mert csak attól félek. 😀
9. Flóra76 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 11:39
Katikának néha elég pokróc a stílusa na de nem azzal gyógyít, hanem a tudásával.Egy igazi boszorkány pozitív értelemben😊
8. liliom10 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 11:02
Ha meg tudna gyógyítani, engem nem érdekelne, hogy nem túl kedves valaki. Ha nem sürgős a találkozás vele, vedd meg a könyvét, olvasd el !
7. liliom10 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 10:59
jan. 9. 10:25

Amiatt is kérdeztem, hogy esetleg van-e valakinek tapasztalata vele, mert egyszer láttam Youtube-on egy videóját és az egyik hozzászóló olyasmit írt, hogy ő felhívta ezt a Bokor Katalint, de állítólag nem kedves és nagyon lerázós stílusban beszélt vele.

Ettől félnék, ha felvenném vele a kapcsolatot és emiatt csalódnék benne az nem esne jól. Bár attól még a módszerei lehetnek jók.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Liliom10)
jan. 9. 10:21

Igen, azt olvastam róla.

Bár igazából nem tudom hogy az milyen betegség.

Valami olyasmit olvastam, hogy már nem is élne ha nem azokat a természetes módszereket alkalmazná amiket írt és alkalmaz. Ha csak a gyógyszerekre támaszkodott volna, állítólag már rég baja lett volna.

4. liliom10 (válaszként erre: 3. - Liliom10)
jan. 9. 10:13
Csont-TBC-je volt.
3. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 09:29

A " Táplálékod legyen gyógyítód" c. könyvét már kb. 30 éve megvettem, elolvastam. Leírja az életét, miken ment keresztül, csoda, hogy él, annyi baja volt. Meggyógyult, ezért mindent meg is tett. Úgy tudom , régen nem szed már gyógyszereket. Nekem ő hiteles. Idősen is egészséges.

[link]

Hívd fel !

2. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 09:16
Igen
jan. 9. 08:32

Feketéné Bokor Katalinról vélemény?

Nagyon jókat olvastam róla.

Fogad még betegeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook