Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességre utaló jelek- új csapat fórum

Terhességre utaló jelek- új csapat (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. aug. 21. 15:08
A terhesség legbiztosabb jele a szülés :),második terhességemnél vettem egy tesztet pozitív lett másnap megjött,nagyon el voltam keseredve ,következő hónapban megint vettem tesztet másnap megint megjött ,kicsit rosszul esett.Semmit nem éreztem de a lelkem mélyén éreztem babát várok.Elmentem dokihoz közölte 12 hetes a baba.:)
264. MilKit
2013. aug. 21. 11:14

El is hiszem, hogy be vagy sózva, ez az izgi rész! :) Drukkolok!

Én is így vagyok, minden hónapban produkálok "tüneteket" szóval már nem tudok hinni nekik.

Igen, most volt az akciós rész. :) Hát megtettünk mindent úgy érzem, de még két hosszú hét, mire kiderül.

Neked viszont már csak pár nap! :)

263. izbizi
2013. aug. 21. 11:01

nekem majd most szombaton nem kéne megjönnie, be vagyok sózva :)

van hányingerem reggelente, de ez eddig minden hónapban van

de akkor nektek az akciódús rész van most :)

262. MilKit (válaszként erre: 261. - Izbizi)
2013. aug. 21. 10:36

Szia!

Nekem még két hét a nemvárt mensiig, szóval egyenlőre semmi új. :)

És Veled?

261. izbizi
2013. aug. 21. 07:24
Kivel mi újság?
260. MilKit (válaszként erre: 259. - Zamila)
2013. aug. 8. 10:46
Köszi! :)
259. Zamila (válaszként erre: 258. - MilKit)
2013. aug. 8. 09:45
Köszi köszi :* Nektek is :)
258. MilKit (válaszként erre: 257. - Zamila)
2013. aug. 8. 08:55
Sajnálom. :( De fel a fejjel, így is van, ebben a hónapban majd sikerül! :) Sok sikert!!
257. Zamila
2013. aug. 8. 08:52
Csináltam tesztet,negatív :( A hőm is kevés.De tegnap rágyúrtunk a dologra,hisz ovum volt,hátha... :D
256. MilKit (válaszként erre: 254. - Zamila)
2013. aug. 8. 08:00

Na mi lett a hőmérőzés eredménye?

Nem csináltál azóta újabb tesztet? Hátha erősödött az a csík, akkor meg aztán tuti baba van! De a halványnál is nagyon erős a gyanú! :)

255. Zamila (válaszként erre: 246. - Aymara888)
2013. aug. 7. 21:32
Hát,én ajánlanám a hőmérőzést,mert napra pontosan betudod mérni,mikor fog megjönni,és nem lenne bizonytalankodás:) De ez majd csak akkor,ha most még nem lennél babás.
254. Zamila (válaszként erre: 251. - MilKit)
2013. aug. 7. 21:30
Na majd a hőmérő megmondja.Reggel megmérem a hőm,ha magas,akkor még nagy esély van a babára,ha nem akkor sajna,ez megint nem sikerűlt:(
253. MilKit (válaszként erre: 252. - Aymara888)
2013. aug. 7. 21:17
Majd írd meg, mi lett! :)
252. Aymara888 (válaszként erre: 247. - MilKit)
2013. aug. 7. 21:14
Köszönöm a választ. Még egy kicsit várok aztán csinálok egy tesztet. :)
251. MilKit (válaszként erre: 250. - Zamila)
2013. aug. 7. 21:14
De azt ugye tudod, hogy ha halvány, az akkor is pozitív? :) Van úgy, hogy az utolsó mensi még megjön terhesség alatt is, sőt, olyan is van, aki végig menstruál terhesség alatt. Én nem zárnám ki a terhességet a helyedben, hiszen a tesztek okkal pozitívak!!
250. Zamila (válaszként erre: 249. - MilKit)
2013. aug. 7. 20:56
Nem vettem még ovu tesztet,vagyis egyszer,de aztán nekem a hőmérőzés vált be.Terhességi tesztek.Az egyik épp most,mensi alatt csináltam,csak úgy kíváncsiságból.
249. MilKit (válaszként erre: 248. - Zamila)
2013. aug. 7. 20:15

Hajrá, sok sikert! :)

A három halvány pozi teszt, terhességi vagy ovulációs?

248. Zamila
2013. aug. 7. 19:41
Sziasztok! Mi is épp a babaprojecten dolgozunk,nekem már van 2 lányom,a páromnak viszont ez lenne az első gyermeke.Majdnem 2 éve próbálkozunk,eddig semmi,csak 3 halvány pozi teszt:S Ma van ovu,úgyhogy kezdődik a reménykedős 2 hét:)
247. MilKit (válaszként erre: 246. - Aymara888)
2013. aug. 7. 19:35

Szia!

Szerintem esélyes a baba, lassacskán csinálhatsz egy tesztet! Tényleg összezavarodhat a hormonrendszer a bogyók után, de ha jól értem, három hónapon át normálisan megjött, akkor nálad nem biztos, hogy annyira összezavarodott. :)

Nálam is úgy volt, mikor abbahagytam a gyógyszert, vártunk három hónapot, normálisan megjött, aztán a negyedik hónapban már nem. :)

Drukkolok!

2013. aug. 7. 19:13
Sziasztok! Lenne egy kérdésem felétek hátha járt már valaki hasonló cipőben. Áprilisban hagytam abba a fogamzásgátlót azután megjött rögtön, majd következő hónapban 28, majd azután 32 napra. Ez volt július 2-án, azóta meg csak várok mi lesz. Sokan azt mondják hogy a gyógyszer abbahagyása után összezavarodik a hormonrendszer és hol így hol úgy jön meg. Jelenleg a 36.napnál tartok. Tesztet ,ég nem akarok csinálni mert mindenhol az olvastam hogy egy hetet várni kell ahhoz képest hogy megjönne, na de mivel nem állt be ezt nem tudom. -valakinek valami hasonló eset esetleg ötlete?
245. tercsi1 (válaszként erre: 241. - Izbizi)
2013. aug. 5. 14:37
ezek szerint nyaralásban feltöltődtetek és újjult erővel belevághattok az agusztusi babaprojektbe - sok sikert!
2013. aug. 5. 13:50

Sziasztok.


Én túl vagyok a második adag Clostylbegiten,szombat és vasárnap bele is húztunk apával.:-)

Majd kiderűl sikert értünk el vagy sem.Ma van a 14. napom,de sajna apa ma már nincs itthon.

A pozitívan tesztelőknek sok örömet,a negatív tesztelőknek kitartást kívánok.

243. MilKit (válaszként erre: 241. - Izbizi)
2013. aug. 5. 13:03
:) Így van, majd ez a hónap! :)
242. MilKit (válaszként erre: 240. - Nyukacika)
2013. aug. 5. 13:02

Neked már sokat késik, igaz? Volt már így máskor is? Mert ha nem, nagy esély, hogy baba van, csak korán tesztelgettél eddig. Drukkolok! :)

És igen, nagyon át tudom érezni, nekünk is elég nehéz összehozni az együttléteket a két kicsi mellett. :)

Majd most ebben a hónapban ügyesebbek leszünk! :)

241. izbizi
2013. aug. 5. 12:27

sziasztok, nekem végül megjött múlthéten, nyaralás alatt. és rájöttem, hogy azért izgulhattam, mert már a heteket is elszámolom a nagy várakozásban:)

de majd ez a hónap...

240. Nyukacika (válaszként erre: 238. - Tercsi1)
2013. aug. 5. 09:16

Nekem 28-32 napos ciklusaim vannak,igy ha ebböl indulok ki akkor 14-16 napon van pe-m. Eléggé nehézkes a 2 gyerköc mellett az együttlét:)

A 11,13 és a 17 nap sikerült csak együtt lennünk.

Az utolsó együttlétet vettem alapul,azért gondoltam,hogy múlthét pénteken már tesztelhetek.

Az kisebb lányomnál már a 26.napon kimutatta,igaz valószínű akkor elübb volt pé-m a középidőnél.

239. Nyukacika (válaszként erre: 237. - Tercsi1)
2013. aug. 5. 09:10

Ha a héten nem jün meg,akkor tesztelek egyet:)

Én most Predictor early tesztet vettem a rossmanban,de utána néztem neten és mindenhol szidják. Azt mondják a babásoknak már a 25 erősségű is poz.volt,ez még akkor negatív. Illetve,többen irták,hogy akiknek meg nem volt baba poz.lett.Soha többet nem veszek ilyet,inkább xepilt

238. tercsi1 (válaszként erre: 235. - Nyukacika)
2013. aug. 5. 09:10

Egyébként azért vettem xepilt mert ezen a fórumon Kittena írta hogy neki nemvárt előtt 1 héttel kimutatta ez a teszt - ilyen tekintetben a Gabriell is megbizható hiába csak 25 erősségűek - ezek a tesztek együttlét után akár 7 nappal is kimutatják a bébit, de hogy melyik együttlét a befutó azt nehéz lenne előre megjósolni, pláne ha nem tudod mikor ovulálsz. Kittenának valószínűleg kp. idő előtt lehetett az ovulációja nem sokkal mensi után, nekem meg valószínűleg pár nappal mensi előtt jóval kp. idő után (egyébként erre a hónapra a Jónás naptáram is ezt írta).


Én ezért azt ajánlom mindenkinek a legbiztosabb "módszer" ha menses után legalább 2 naponta együtt vagytok mert a sprmák 2-3 napig is életképesek lehetnek, viszont a petesejt csak 12-18 óráig él - így nagy valószínűséggel már ott várják a fiuk mikor kipattan a tüszőből és könnyen lehet belőle baba.

237. tercsi1 (válaszként erre: 235. - Nyukacika)
2013. aug. 5. 09:04

én a rossmanban vettem xepil-t a legolcsóbbat, ami 5 napos késéskor lett éppen hogy látható és 7 napos késésnél volt jól kivehető a 2 vonal.


Első terhességemnél, kiksfiamnál nemvárt nap pontban éjfélkor pisiltem rá nem reggeli vizeltttel egy gabriellre - azóta is tartja 2 egyformán erős csíkját.

Ehhez képest most nem várt napján, ill 1 és 3 napos késés során sem volt pozitív tesztem holott 1 napos késéskor gabriellel próbálkoztam. Gabriell és Xepil 25 erősségű, a másik amivel nem várt és 3 napos késéskor pisiltem 10 érzékenységű volt...

Szóval az a biztos ha 5-7 napos kését kivárod! - nagyon nehéz nekem sem ment, de végül csak az idegeimet téptem a korábbi tesztelásekkel...

236. nikkica (válaszként erre: 235. - Nyukacika)
2013. aug. 5. 08:55
Nem nagyon lehet hinni a teszteknek. vannak olyan tesztek amik nem mutatjak ki a terhesseget. Ha tünetek vannak akk. erdemes parnap mulva meg probalni. na meg foleg ha nem is jonn meg a menszesz. :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook