Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi teszt fórum

Terhességi teszt (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
32. Cloe08 (válaszként erre: 31. - Awela)
2009. márc. 19. 14:57

Szted mennyi az esélye, hogy kisbabát várok? Még annyi, hogy (bár nemtom, ez jelent-e vmit) de sokkal érzékenyebbnek érzem magam, mint máskor... Ez lehet jele a terhességnek?

Köszi a választ!

31. Awela (válaszként erre: 30. - Cloe08)
2009. márc. 19. 14:31
Szerintem ideje elmenni nőgyógyászhoz.
30. Cloe08
2009. márc. 19. 13:36

Nemtudom, mennyire aktív még itt az oldal, de én is tanácstalan vagyok! jan.31.én jött meg utoljára... szóval több, mint 2hete késik, semmi jelét nem érzem, hogy meg akarna jönni.

Ezen kívül gyakran kívánom az édességet,(kétszer csokis tortát reggeliztem) jóval többet kajálok, reggel ill. éjjeli hányinger elég sűrű...Reggel csináltam tesztet, de vmi nem volt okés, mert első ablakba vízszintes halvány, másikba függőleges erősebb csík jelent meg! Ilyenkor mi van? Valaki S.O.S.! Köszi előre is...

2009. márc. 6. 13:06
Te is menj el a dokihoz és akkor ő megmondja biztosan,h van-e baba vagy nincs.
2009. márc. 6. 13:06
Én elmentem orvoshoz, és így teljesen megnyugodtam. csinált UH-t, és nincs baba. Pedig már beleéltem magam. :)
27. Awela (válaszként erre: 25. - E5f926c705)
2009. márc. 6. 08:39
Én is hasonlóan vagyok most. Megvolt ugyan a mensesem, de azért gyanakszom. Ma csináltam tesztet, megvolt a kontrollcsík, aztán egy kis halvány vonal, ahol a terhességet jelzi, de aztán el is tűnt. Azt hiszem, csinálok majd még egyet jövő héten.
2009. febr. 11. 13:50
?
2009. febr. 11. 09:34

Sziasztok!

Én nagyon tanácstalan vagyok ebben a témában. Nem tervezünk még babát. Február 6án kellett volna megjönnie a mensziszemnek, de ma 11-e van és még semmi. Ma reggel csináltam egy tesztet, ahol megjelent egy vastag piros csík és egy halvány csík. Később megnéztem , akkor már csak a vastag csíkot lehetett látni. Menjek el orvoshoz?

Csak UH-val lehet megállapítani a terhességet? Vagy van más módszer is rá.Pl. vérvizsgálat. Mert ha terhes is vagyok, akkor sem vagyok még 6 hetes, pedig nekem tudni kellene , h most mi van, mert akkor nem kezdem el ezt a félévet a suliban, vagy kikérem az egyéni tanrendet és azt meg péntekig le kell adni.

Amúgy nincs semmi arra utaló jel, h terhes lennék, esetleg az, h reggelente hányingerem van és nagyon fáradékony vagyok.

2008. júl. 18. 09:52
Sziasztok!Én aznap teszteltem amikor a piri lett volt esedékes!Pozítív lett!Most 28 hetes kismama vagyok!A jónás naptárt én is kiprobáltam kisfiút akartunk!A jónás kisfiút mondott de nekem kislányom lesz!Igyhát nem jött be !
2008. júl. 18. 09:49

sziasztok! én 5nap késés után csináltam tesztet, azonnal megjelent a 2csík (nagyon boldogok voltunk:)))

És én is hőmérőztem magam másfél évig, mert babát akartunk, DE!!! nekünk soha nem jött össze azokon a napon, amikor elvileg ovuláltam és magas volt a hőmésrékletem. Viszont akkor, mikor írtó alacsony volt a hőmérséklet, de az ovulációs idő stimmelt, na akkor lett baba!!! Egyébként nemrég olvastam Ceizel egy könyvét, amiben azt taglalja, hogy akkor van esély a teherbeesésre, amikor mélybe zuhan a hőmérséklet!!! Ezen kicsit elcsodálkoztam, de nálunk stimmelt a dolog...

Jónás - módszert próbálta valaki? Sokan esküsznek rá, nekem ez sem jött be. Abszolút nem stimmeltek a dologok.

2008. febr. 19. 18:58

Sziasztok!

Amikor a lányommal voltam várandós,már késett 3 hetet,csináltam tesztet,semmit nem mutatott ki!Rá egy hétre mégegyet,semmi!

Elmentem dokihoz,mondta,csináljak még egy tesztet!Semmi!Ekkor már kb 7 hete késett!

Mondtam a dokinak,hogy semmi,csinált egy UH-ot,6 hetes terhes voltam! :))

2008. febr. 7. 15:10

Sziasztok!

Nekem van két leányzóm és mind a kettőnél kimutatta a teszt a pozítiv eredményt.Most megint úgy érzem hogy terhes vagok de a teszt negatív lett.

reggeli rosszulléteim vannak,undorodom a szagoktol,az alhasam is fáj.Szerintetek mikor csináljak még egy tesztet?Nagyon szeretném ezt a babát,mert novemberben volt egy vetélésem.Válaszotok előre is köszönöm.

2007. okt. 1. 08:00

Sziasztok!

Lehetséges? 10 napja késik a menstruációm, megcsináltam 3 tesztet (az első kettőt bizonyára túl korán és nem reggel), de most a 10. nap reggel is neg. lett, már tényleg azt kell gondolnom mégsem vagyok terhes? Az első gyermekemnél 5-7 nap után napközben is kimutatta. A menstruációs görcsök nálam is megvoltak ezért is lepett meg, hogy nem jött meg, de már úgy beleéltem magam....El kell mennem UH-ra, hátha más baj lehet, de jó lenne ha mégis baba lenne.

19. kiki32 (válaszként erre: 18. - Mongi)
2007. szept. 22. 09:27

Hónaljban egyáltalán nem!!!


Szájban vagy hüvelyben vagy popsiban.

Én szájban szoktam, mert folyamatosan mérem (a mensi alatt is) és ugye olyankor a hüvelyi elég problémás.

18. mongi (válaszként erre: 17. - Kiki32)
2007. szept. 20. 22:27
Aha,értem.Mondjuk a 36.6 csak egy példa volt,én még sosem mértem magamnak.Csak szájban szabad mérni?A hónaljban egyáltalán nem jó?
17. kiki32
2007. szept. 20. 22:11

Nekem az ovu előtt olyan 36,4 körül szokott lenni. Aztán a pé napján hirtelen felugrik. Olyan 36,9 körüli. Aztán - ha babás vagy - akkor fent marad a hő, ha nem, akkor pedig megint leesik.


Lehet kevesebb, ez változó. De a 36,6 az szerintem kevés.

16. mongi (válaszként erre: 15. - Kiki32)
2007. szept. 20. 22:08

Köszi,de pl. mindenkinek magas az ovu után?Bocsi,de még nem mélyedtem bele ebbe a hőmérőzéses témába,bár ahogy haladunk(sehogy),még szükségem lesz rá:)

Tehát,mindenkinek 37 körüli?Pl.36.6 nem is lehet?

15. kiki32 (válaszként erre: 14. - Mongi)
2007. szept. 20. 22:05
Olyan 37 körüli. Szóval fent marad, nem esik le.
14. mongi (válaszként erre: 12. - Almakompót)
2007. szept. 20. 22:02

Szia!

Mennyi az a viszonylag magas reggeli hő?:)


Bocsi,hogy belekontárkodom,csak erre jártam,s éppen érdekelne.:)

13. puli1 (válaszként erre: 6. - Gota)
2007. szept. 19. 23:19
Nekem is ue volt.Csialtam egy tesztet,es a masodi csik valamivel vilagosab volt!Aztan masnap reggel csinaltam megegyet ugyan azzal a markaju teszttel,es mar kijott rendesen a masodik csik is.
2007. aug. 12. 19:08

Ekőfordulhat fals negatív eredmény akkor, ha valako túl korán tesztel, de nem csak akkor, hanem állítólag vannak olyan nők, akiknél egyáltalán nem működnek a terességi tesztek (ezt a napokban olvastam egy cikkben) ezeknél az eseteknél csak az orvos tud biztosat mondani. Szóval, ha extrémen késik, pedig nem szokott (és mondjuk a reggeli hőd is viszonylag magas) akkor érdemes elmenni dokihoz a negatív tasz ellenére is.

Bár ha jobban meggondolom, mindenképpen érdemes felkeresni egy dokit, ha sokat késik!

2007. aug. 12. 14:59
26-án meg kellett volna jönni de csak pici volt az is barnás.4 napra rá próbáltam tesztet de semmit nem mutatott.4 nap múlva ismét probálkoztam de eredménytelenül.Azóta nem néztem de semmi bajom nincs jól érzem magam lehetek attól kismama?????!!
10. Nau
2007. aug. 8. 20:59

Szerintetek, ha kb 5-6 napja úgy fáj a hasam, mintha meg akarna jönni(kb aktus után 7-8nappal kezdett enyhén fájni a hasam), most kb 1 napja késik és a terhességi teszt negatív(persze esti vizeletből), nekem elvileg mindig napra pontosan megjött...

Lehetséges az, h ennyire fáj a hasam, ha terhes vagyok???

9. mongi (válaszként erre: 1. - F76d3de101)
2007. aug. 3. 13:27
A menzesz sem egyforma mennyiségű minden hónapban.Csinálj később mégegy tesztet!
8. gota (válaszként erre: 7. - M.bogyó)
2007. aug. 3. 13:17

:)))

Na, hát én is ezt modnom! Hogy a reggeli a terhesség elején még biztosabb, mert magasabb benne a HCG szint! :)

7. m.bogyó (válaszként erre: 6. - Gota)
2007. aug. 3. 13:04

De kimutatta...,és reggel már egy fél nappal idősebb volt a terhesség is!

Egyébként minden anyag ,így a HCG-nek is magasabb mennyiségben van jelen a reggeli vizeletben!

6. gota (válaszként erre: 4. - M.bogyó)
2007. aug. 3. 12:47

Hát, szerintem a HCG koncentráció a reggeli vizeltben a legmagasabb, ezért érdemes azzal csinálni akkor is, ha azt írják, hogy a nap bármely szakában el lehet végezni...

Meg én alapból is mindig kettőt szoktam venni, az egyiket megcsinálom reggel, a másikat pedig este, vagy másnap reggel. Mertpl. nálam is úgy volt, h a reggeli vizelettel alig mutatta ki, csk nagyon-nagyon halvány volt a csík, a másnap reggeli pedig sokkal erősebb, pedig ugyanaz a fajta teszt volt... Csak 1 nap alatt ennyit emelkedett a HCG szintje a szervezetemben.

2007. aug. 3. 12:47
Szerintem menj dokihoz. Ritka a rossz teszt, és különböző okai lehetnek egy fals pozitív, és negatív tesztnek.
4. m.bogyó (válaszként erre: 2. - Gota)
2007. aug. 3. 12:44
Amire ráírják,h nem kell a reggeli vizelet,azt nyugodtan csinálhatod bármelyik napszakban,csak próbálj középsugaras vizeletből mintát venni.
2007. aug. 3. 12:42

Attól függ,mikor volt az aktus,amire gyanakszol!A teszt,a beágyazódástól számított,3-10 napos terhességet mutatja ki!A beágyazódás:2-3 hét!

A tesztre rá van írva,h hány naposat mutat ki:3,5,10stb.,ehhez még hozzá kell számolnod a beágyazódási időt,amit írtam!Tehát kb,1 hónappal a megtermékenyülés után tudja kimutatni a teszt a terhességet,de min.3 hét.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook