Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség vagy PMS? fórum

Terhesség vagy PMS? (beszélgetős fórum)


2020. márc. 3. 16:03
Még mindig nem jött meg. Felhívtam az orvosom ,el mondtam neki az eddig tapasztaltakat. Azt mondta ne aggodjak azon ,hogy a teszt nem mutatja még ki. Valószínűleg olyan helyen tapadt meg, ahol nehezen vehető észre. 😃 Vagyis ilyesmit mondott. És még túl korai a terhesség. Úgyhogy két múlva adott időpontot. Akkor lesz a 0.-dik uh. Hát csajok ,ennyire még az érettségi vizsgámon sem izgultam
2020. márc. 3. 15:46
Ha még nem jött meg, van remény. Ha közben megjött, akkor se búslakodj, a legtöbbeknek nem jön össze elsőre.
2020. márc. 2. 08:44
Lányok ma van, az esedékes nem várt napja elvileg,tehát naptár szerint. Csináltam tesztet,de negatív lett. Nagyon szomorú vagyok. Pedig a tünetek meg vannak. Ugye volt ez a pecsételő vérzésem,ami sosem szokott máskor, a nagy étvágy, az állandó. Még ha éhes vagyok és nem eszek akkor émelygek,a teszt ma mégis negatív. Szerintetek van még remény? Mi okozhatja ezt?
13. Enada (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 28. 16:07
Várjuk az eredményt :)
2020. febr. 28. 16:04
Lányok. Ma meg jelent a pecsételő vérzés és has szúrka. Étvágyam kimagaslóan jó. Felhívtam a párom ,hogy valószínűleg sikerült. Ugyanis ilyen sosem szokott lenni nekem mensi előtt. Tesztelek holnap reggel első vizeletből.
2020. febr. 28. 09:36
Nem vagyok jós , tessék tesztelni most ez mire jó hogy kinyirod magad lelkileg?
2020. febr. 28. 09:32
Lehet hülyén hangzik,de nem merek. Félek hogy annyira meg ijednék,hogy negatív.ha meg pozitív akkor aggódnék mert korai és bármi történhet, már ki bírom ezt a 3 napot . Még ha nehezen is 😁
9. Enada (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 27. 16:31

Én ma is csináltam tesztet, másik márkát, és ne 10-es érzékenységű, hanem 25-öset. Pozitív lett. El sem hiszem. Nagyon örülök és félek, tekintve az előzményeket. Kicsit fájdogál a hasam alja, mint mikor készül megjönni, de azt olvastam, ez normális.


Szerintem tesztelj egy koraival, és legfeljebb örülhetsz hamarabb 😊😊😊

2020. febr. 27. 15:59
Egyre furcsább ez az egész. Egésznap csak eszek. Plusz a görcs még mindig megvan.🤨
7. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 27. 10:11
Remény persze hogy van mivel éltél nemi életet. Hamarosan kiderül sikerült-e. A korai terhesség tünetei megegyeznek a pms tünetekkel így arra nem lehet hagyatkozni. Ráadásul az ember jól be is tudja magyarázni a tüneteket meg persze ilyenkor mindenre figyel. Az első egy két évben én is többször produkáltam mindenfélét. Hányingert, még fémes szàjizt is. Aztán amikor 9,5 év után sikerült 7 hetes voltam már amikor kiderült. Pedig mindig azt mondtam én majd tuti megérzem, aha..... 🤪
2020. febr. 26. 20:49
2 napja nekem sem mutatott még semmit a teszt, de szerintem hétvégén simán megpróbálhatod. Én nem igazán érzek semmit 🙂
2020. febr. 26. 19:17

Szia Enada! ☺️

Gratulálok neked! Nem lesz az nekem túl korai? Nekem hétfőn van a nemvárt. Nagyon fura vagyok ma és tegnap. Egész nap csak ennék. Pedig NAGYON rossz evő vagyok.

2020. febr. 26. 17:45

Szia, nekem szombaton NEM fog megjönni, és ma már lett egy halvány pozitív tesztem, 🙂🙂🙂 Szerintem te is kipróbálhatsz egyet, veszíteni nem fogsz vele. Én korai tesztet csináltam.

Sok sikert 😉

2020. febr. 26. 14:42

Jaj de jó. Örülök, hogy más is így látja,nem csak én. Addig nem tesztelek, vagy az nap ,vagy más nap. Nehogy késsen csak...😔

Annyira izgulok. Esetleg van még valaki, aki hasonló cipőben jár?

2020. febr. 26. 13:05
Szerintem van remény, de várd ki, hogy meg ne jöjjön :)
2020. febr. 26. 11:27

Sziasztok.

Igazából azért nyitottam ezt a fórumot,hogy tudják olyan nőkkel beszélgetni akik mostanában lettek terhesek. Én voltam már 6 éve,és szerencsére egészséges a kisfiam és persze nagyon szeretem. Most a párommal el döntöttük,hogy babát szeretnénk,és ez az első próbálkozós hónap,szóval túl sok remenyem nincs😟😔. De valamiért mégis úgy érzem ,hogy megváltozott bennem. A ciklusaim 28 naposak, utolsó mensim február 3. Az ovum 17.én volt. Előtte való napokban is voltunk együtt ,aznap és utánna is . Aztán szünet,majd megint. Bár utóbbi már nem igazán számít. Ez az egész baba projekt 12.én indult. Egy hete menzeszhez hasonló görcseim vannak,az a tipikus mindjárt megjön érzés. Ez is a napokban volt,hogy a méhemben nyilalást éreztem 5x egymás után ,de olyan volt mintha valamit bele szúrták volna,de ez még akkor elmúlt. Ez a dolog kb az ovulácio után egy pár nappal történt. És ekkor kezdődött minden. Az alhasi nyomás érzés ,amit néha görcs vált fel,plusz derekam is nyilal,enyhe mell érzékenység de az minimális. Tegnap óta folyton ennék,ami fura mert nem vagyok nagy értékű,sőt evés zavarom van, jó ha egynap 2 eszek,de most nem . 2 óránként ennem kell valamit. Következő menzeszem március,2. Addig nem akarok tesztelni. Szerintetek van remény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook