Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség tünetei és az összes vele járó izgalom:) fórum

Terhesség tünetei és az összes vele járó izgalom:) (beszélgetős fórum)


1 2 3
19. Krisszy22 (válaszként erre: 17. - Nit09)
2010. nov. 7. 17:03
Azt hiszem én holnap teszek egy próbát,aztán lesz,ami lesz...:)A hasam alja fájdogál egy picit napok óta,meg most a derekam is,de azt nem írnám ennek a dolognak a számlájára,bár olvastam,hogy van akinek az is előfordul.:)
18. pethoevi (válaszként erre: 12. - Orsi86)
2010. nov. 7. 16:57

óóó

én annyira szeretném,ha kidobhatnám az utolsó adag clostit,ami itthon van...Egyenlőre nem tudom,h mi a folytatás,ha mégsem sikerül.Kaptam természet gyógyász számot,szerintem az lesz.Mivel a 3. napon kezdem szedni,nem biztos,h a doki fel tudja írni időben (más városban rendel és csak keddenként,bár biztos felírja a kórházban is)

Na,még nem tudom...

17. Nit09
2010. nov. 7. 16:56

Ez is változó,van akinek kimutatja van akinek még az én esetemben sem mert később van a beágyazódás.Bár ma én is kacérkodtam a gondolattal hogy csinálok egy tesztet,de még nem merem...:)

Köszi:)Neked is!!!

2010. nov. 7. 16:56

ha babás vagy,akkor a hőd fent marad.

de csak 1-1 nap megmérni nincs értelme,folyamatosan kell,minden nap,h értékelhető legyen.

mennyi volt amúgy?:-)

csak mert lehet,h az alap hőd is alacsony és ahhoz képest meg magas.:-)

2010. nov. 7. 16:51
Nekem még van másfél hetem,de már most megöl a kiváncsiság...Ilyen hamar kimutatná ha babás lennék?:)Sok sikert amúgy!!!!:)
14. Nit09 (válaszként erre: 13. - Krisszy22)
2010. nov. 7. 16:49
Akkor jó,mert tegnap meg ma csak kíváncsiságból megmértem,de túl alacsony.mindegy a jöv.héten kiderül:)
2010. nov. 7. 16:40
Pont most olvastam erről a magas testhőmérsékletről és azt írták,hogy a peteérést követően a legtöbb nőnek felmegy a testhőmérséklete,a mensi előtti napokban pedig lecsökken,szóval lényegnek azt hozzák ki,hogy a hőmérsékletnövekedéstől nem állítható biztosan a terhesség.Hm...
12. Orsi86 (válaszként erre: 4. - Pethoevi)
2010. nov. 7. 16:25

Szia!

Én is clostys vagyok. 5 hónapig szedtem a gyógyszert mire jó lett a hormonom aztán 3 hónap próba után lett 2 csíkos a teszt. Majd a 12.hét után nyilatkozom, hogy tényleg hatásos volt e a kúra, mert ez már a harmadik terhességem, de az első baba lenne, illetve lesz. Most sikerülni fog:)

11. Nit09
2010. nov. 7. 16:19
Azt tudja valaki hogy törvényszerű-e hogy magas legyen a hő terhességnél?
10. Nit09
2010. nov. 7. 16:18

Nem a mensi maradt ki, hanem az előző hozzászólásból az hogy 2 hónapja próbálkozom:)

Nekem az a furcsa hogy ilyenkor előtte egy nappal még a rozsdás szöget is megenném,meg hisztis vagyok stb.

2010. nov. 7. 16:12
Az mondjuk elég egyértelmű tünet,nem?:D Bár mondjuk úgy hallottam,hogy vannak,akiknek semmi tünet nem jeletkezik.Semmi émelygés,hányinger...hát mindenesetre irigylem őket!:)Én előre tudom,hogy nekem mindegyik jelentkezni fog!:)
2010. nov. 7. 15:59
ja kimaradt:)2 hónapja
2010. nov. 7. 15:59

Sziasztok!

Mi hónapja próbálkozunk,de még semmi.Holnapra nem várom a mensit.De ahogy itt olvasgatom a többieket akik ebben a cipőben járnak,én semmi tünetet nem tapasztalok,ami ilyenkor szokott.

2010. nov. 7. 15:48
Szerintem nem szabad,hogy idegesítsen a dolog,mert aztán tényleg nagyon rágörcsölsz!Szépen,lazán állj a dolgokhoz és akkor összejön!:)Én igazából még most barátkoztam meg a gondolattal,hogy jöhet a baba,de kiváncsi vagyok,hogy mit fogok szólni,ha 2csík lesz,meg akkor is ha egy.:)
2010. nov. 7. 15:48
Szia! Mi a második babánkon ügyeskedünk. Kicsit elkeseredve, mert az első rögtön az első próbálkozásra sikerült. Naívan azt gondoltuk, majd a második is, de nem így lett.
2010. nov. 7. 15:46

sziasztok

:-)

mi lassan egy éve várjuk a gólyát...

most van a 2. hónap,h szedem a clostilbegyt-et,h serkentsen kicsit a peteérésemen,hátha ez a baj.Nagyon bízom benne,h most sikerül..:-)

Sok sikert nektek!

2010. nov. 7. 15:41
Szia! Sok sikert;) A legfontosabb ,hogy ne akard görcsösen. Annál hamarabb sikerül.
2. mokiniki (válaszként erre: 1. - Krisszy22)
2010. nov. 7. 15:40
Mi is belekezdtünk,de egyenlőre még nem jártunk szerencsével!És neked bevallom,de elkezdett idegesíteni a dolog,hogy nem jött össze 3 hónap alatt!Sok sikert nektek!
2010. nov. 7. 15:32
Sziasztok!Most kezdtünk bele a férjemmel a baba projektbe(aminek nem tudom van-e már eredménye) és szeretném,ha olyanok csatlakoznának hozzám,akik hasonló cipőben járnak(és kérdések tömkelege kavarok a fejükben) vagy akár tapasztaltak már ebben a témában!:)Hajrá csajok!!!:D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook