Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség- súlyfürdő- orrcsepp.stb.kérdések:) fórum

Terhesség- súlyfürdő- orrcsepp.stb.kérdések:) (beszélgetős fórum)


2010. júl. 19. 11:58

és ha holanp visszamegyek és azt mondom hogy késobb szeretnék jonni abba beleegyeznek?

vagy az uh semmiképp nem jo egy terhesnek?

akkor a holgy miért mondta azt hogy semmi gond?

nem értnek hozzá ezek sem..:S:S:

3. sysy66 (válaszként erre: 2. - C95c921ae7)
2010. júl. 19. 11:51
azt mondod várjak vele?
2. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2010. júl. 19. 11:41
Az orrcsepp tényleg nem jó. Én nem használnám, mivel felszívódik. Nagyon az elején vagy, mindentől óvnod kell. A nyaki uh..nem tudom. Nem lehet várni 5-6 hetet?
2010. júl. 19. 11:35
sziasztok az lenne a kérdésem hogy kb 7 hetes terhes vagyok de csak szerdán megyek dokihoz ő majd megállapitja. de súlyfördot irt fel a reumatologus még egy honapja. igy elmehetek? meg nyaki ultrahang kezelés is lenne naponta..ez nem árt a babának? a holgy ott azt mondta hogy nem árt mivel csak nyaki részen van..a másik dolog hogy nem kapok esténként levegot már vagy egy éve, az orvosom azt mondta hogy az ilyen sima orrcseppek tönkrevágják az orrot tegát nasonexet irt fel ,,azt mondja ehhez nem lehet h.szokni. de ma egy orvos azt mondta hogy terhesség idején nem szabad nasonexet sem használni. mit javasoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook