Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség közben normális, ha megszűnik a mell feszülése? fórum

Terhesség közben normális, ha megszűnik a mell feszülése? (tudásbázis kérdés)


1 2
17. Karyka (válaszként erre: 14. - MelisUK)
2013. jan. 14. 11:29
Húú csajszi, eléggé keveslem ezeket az alkalmakat, tudom nem betegség,hanem áldott állapot, de attól még többet kellene látnia egy orvosnak +ultrahangnak. Én itthol az elején 3 most 5 hetente járok ultrahang+vizsgálat. De ők tudják, biztos bevállt akkor ez náluk.
16. 5c98b496b3 (válaszként erre: 14. - MelisUK)
2013. jan. 13. 21:56
elég szar védőnő van akkor arra, nekem havonta kellett menni. :D
15. MelisUK (válaszként erre: 10. - Bowie)
2013. jan. 13. 21:20
Elkezdtem a youtube-on nézegetni videókat, angolul terhes nők hetente tesznek föl videót magukról és a pocakjukat is megmutatják, körbe is mérik. Mindnek akkora hasa van, én meg nem is látszom egyáltalán terhesnek, sőt, még fogytam is, nameg minden tünetem megszűnt, de a teszt óta újra biztos vagyok benne, hogy jön a kicsi. :)
14. MelisUK (válaszként erre: 12. - Karyka)
2013. jan. 13. 21:18
Nem voltam, mert nem Magyarországon élek, nálunk minden más. Összesen két ultrahangom lesz a 9 hónap alatt, orvos egyáltalán nem vizsgál meg, még a szülést is a védőnő vezeti. Védőnővel eddig kétszer beszéltem, de csak azért, mert átmentem egy másik háziorvoshoz. A 8. héten mentem el védőnőhöz, akkor derült ki, hogy terhes vagyok. Felvette az adataim és vért vett tőlem, majd közölte, hogy legközelebb a 24. héten leszek hivatalos hozzá, addig semmi teendő, ultrahangról pedig majd postán kapok időpontot.
2013. jan. 13. 20:32
Még nem de jövöhéten mindenképp elmegyünk a párommal a vizsgálatra. Most kistarcsán élek.az első két gyerekemet nem itt szültem és az a hejzet hogy nem tudom mijenek itt a dokik mert az elmondottak alapján durvák az emberrel ha nincs elég pénzük. elgondolkodtató.de ezt végülis magunknak köszönhetjük.egy két ember elkezdte azzal hogy pénzt ad az orvosnak mert emberként kezelték mostmeg ha nem pénzeled őket bizony nem vagy az.
12. Karyka (válaszként erre: 9. - MelisUK)
2013. jan. 13. 18:59
Ezek szerint 12 heti genetikai uh-n nem voltál??? Miért?
2013. jan. 13. 18:41
szerintem normális!:) én csak 9 hetes leszek de iszonyúan feszül és ha bele gondolok holvan még a 9. hónap....ajaj!
10. bowie (válaszként erre: 9. - MelisUK)
2013. jan. 13. 18:11
Ne görcsölj rá ennyire a dolgokra, nem lesz semmi gond.:) Hol tökéletesen érzed majd magad, hol pocsékul. Fizikailag is, meg szellemileg is. Elég durva lenne, ha végig feszülne a mell. Lesz helyette még sok sok kellemetlen dolog. Tudom..holnap lesz a második császárom.:D
9. MelisUK (válaszként erre: 8. - Karyka)
2013. jan. 13. 16:41

Koszi. A parom vett egy tesztet, mert aannyira mondtam, hogy nem erzem magam terhesnek de a teszt pozitiv. :-D

Jovo heten, a 16.-on vegre meglesz az elso ultrahangom is, ugy varom mar, hogy lathassam a picit. Amugy egyaltalan nem latszom meg terhesnek.

2013. jan. 13. 13:44
Én is volt hogy így éretem,szerencsés dolog,most élvezd ki,hidd el nincs semmi baj. A hányinger és rosszullétek kellemetlenségek az első trimeszterre jellemőek majd elmúlnak.:) majd a 3-ban durran a mellünk és levegő után kapálózunk:)
7. MelisUK (válaszként erre: 5. - Karyka)
2013. jan. 13. 10:02
15 hetes terhes vagyok, nekem eddig egyszer allt meg a feszules kb egy hetig, most ujra, ez kb a harmadik nap. Hogy meg a melleim feszulese sincs, olyan mintha nem is lennek terhes.
6. MelisUK (válaszként erre: 4. - Bowie)
2013. jan. 13. 09:57
Koszi szepen. Elvileg ez a 15. hetem, de az elso ultrahangom csak a jovo heten lesz. Masodik trimeszter, teljesen normalisnak erzem magam, mintha nem is lennek terhes. Ezeott faradt voltam, hanyingerem volt, most meg semmi tunet. Alug varom az uh-t, hogy vegre megbizonyosodjak, hogy ott van a picike.
2013. jan. 13. 09:54
A hormonok ingadozása miatt normális,eléggé fájna ha mindig feszülne 9 hónapig. Nekem is csak pár napra feszülget. 20 hetes vagyok,szóval nyugi
2013. jan. 13. 09:53
Normális.
2013. jan. 13. 09:53
Ez kb a harmadik napom, hogy nem feszulnek a melleim.
2013. jan. 13. 09:51
Egyszer mar abbamaradt, majd ujra elkezdtek feszulni. Most ujra megszunt a feszulo erzes.
2013. jan. 13. 09:49
Terhesseg kozben normalis, ha megszunik a mell feszulese?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook