Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség 6. hetében erős szédülés mitől lehet? fórum

Terhesség 6. hetében erős szédülés mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


6. HDiana90 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 27. 20:53

Van cukormérőd? Alacsony vércukorszint miatt simán szédülhetsz.


De terhesség alatt előfordul sajnos, mint tünet. Ilyenkor egyre több a HCG így attól, hogy eddig nem volt vele panaszod simán előjöhet bármilyen tünet.

2023. máj. 26. 09:57
A vérnyomásom biztos jó igen, inzulinrezisztencia diétát tartok, de gyümölcsöt sokat eszek, meg hozzáadott cukor mentes csokikat
2023. máj. 24. 09:28
Sajnos sokan vannak így, normális, de figyelj és ülj le azonnal ha ájulás kornyékezne. . . Van ismerősöm aki random ájuldozott végig a terhesség alatt. Volt hogy a zebra kellős közepén. Az azért elég para volt. Én egyszer voltam így de az már a 3. trimeszterben volt, és hirtelen jött a kánikula, kimentem a kertbe és nagyon megszédültem, majdnem elájultam. Nekem meg amugyis alacsony a vérnyomásom. Na akkor 80/50 körül volt ha jól emlékszem… alapból 90-100 között van nekem.
3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 24. 07:21
Cukrot néztél? Az is lehet a gond. Illetve mérjétek meg valaki más vérnyomását is, hogy biztosan jót mutat e.
2. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 23. 21:02
Nyugi, én is így voltam. A védőnő azt mondta lassan mozogjak, szokj hozzà, hogy lassan ülj és àllj fel. Anyósom azt mondta, ő mindig falnak tàmaszkodva közlekedett, ezért. De , ha nagyon rossz, vagy rosszul is vagy, akkor hívd fel a védőnődet, hàziorvosod, biztosan segítenek , tanàcsot adnak, te pedig megnyugszol reméljük.
2023. máj. 23. 17:21

Sziasztok.

Tanácsot kérnék. 6 hetes terhes vagyok, és nagyon szédülök. Eddig nem volt baj ma viszont délután óta nagyon szédülök ha felkelek. Vérnyomásom rendben, magnéziumot szedek. Szerintetek ez bajt jelezhet? Megijedtem mert eleggé szédülök

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook